Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Liate podlahy Košice

Liate podlahy? V tejto kategórii máme 18945 overených firiem a odborníkov z vášho okolia. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Liate podlahy Košice

Hľadáte liate podlahy Košice? Jednoducho vám pomôžeme nájsť kvalitných odborníkov aj v Kavečanoch, Myslave. Služby môžete využiť aj v širšom okolí ako Modlava nad Bodvou, Valaliky, Bukovec. Odborníci v tejto kategórii tiež robia:epoxidové podlahy, priemyselné podlahy, potery. Zabezpečia pre vás zameranie, návrh, konzultáciu, nanášanie liatej podlahy a použijú pri tom náradie, materiál na prípravu podlahy, stierku, valček, hladidlo, odvzdušňovací valec. Vyberte si najlepšiu ponuku pre liate podlahy Košice z našich podlaháro.

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.
Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

4 dôvody, prečo by ste si mali zvoliť liatu podlahu

Liate podlahy sú v posledných rokoch mimoriadne populárne. Stále viac vidíme, že ľudia uprednostňujú liatu podlahu namiesto laminátu alebo PVC. To je pozoruhodné vzhľadom na to, že to boli dlho najobľúbenejšie podlahy v našej krajine. Je zrejmé, že z dobrého dôvodu. Moderné liate podlahy majú pre obyvateľov množstvo výhod. Aké sú však dôvody, prečo si ľudia vyberajú liatu podlahu? Aké výhody získate pri kúpe liatej podlahy? Uvádzame pre vás 4 najdôležitejšie dôvody.

1. Vyzerá skvele

Prirodzene, vzhľad a dojem z podlahy je najdôležitejším dôvodom pre výber liatej podlahy. Ak sa vám liata podlaha nepáči, pravdepodobne si ju nevyberiete. Chute sú pre každého odlišné a neznamená to, že každý považuje liatu podlahu za rovnako krásnu. Myslíte si, že táto podlaha vyhovuje vášmu interiéru a štýlu? Potom je to pre vás ideálna voľba. Liata podlaha vyhovuje takmer každému štýlu bývania a dodáva vášmu domovu elegantný a moderný vzhľad. Je to jednoducho skvelá podlaha, ktorá doplní každý štýl bývania!

2. Nízka údržba

Liata podlaha je najlepšou voľbou, ak hľadáte podlahu, ktorá sa ľahko udržuje. Tieto podlahy sa veľmi ľahko udržiavajú a na udržanie vynikajúceho stavu nepotrebujú prakticky nič. Vysávanie a mop je viac ako dosť na to, aby boli stále pekné. Nie je potrebné kupovať špeciálne čistiace prostriedky alebo iné drahé výrobky. Vďaka tomu je ideálnym výberom pre zaneprázdnené rodiny. Majte na pamäti, že ľahká podlaha je tiež ideálna pre nečistoty. Čoskoro na takej podlahe nájdete stopy po špinavých nohách alebo stopy psa. Ak vás to štve, môže byť vhodnejšia tmavá podlaha.

3. Odolná proti opotrebovaniu

Liate podlahy vydržia veľmi dlho. Jednou z najväčších výhod liatej podlahy je jej odolnosť proti opotrebovaniu. Poškodiť podlahu je takmer nemožné. Bez ohľadu na to, koľko šálok vám spadne, podlaha zostáva vo vynikajúcom stave. A čo viac, farby zostanú nádherné veľmi dlho. Majte na pamäti, že medzi kvalitou rôznych podláh je veľa rozdielov. Preto by ste si mali vždy vybrať kvalitný obchod, kde si kúpite svoju podlahu. Takto si môžete byť istí, že si užívate solídnu kvalitu a podlahy boli dôkladne otestované.

4. Dlhšia životnosť

Liata podlaha nie je lacná záležitosť. Napriek tomu je často lacnejšia ako kvalitná drevená podlaha. Navyše vás určite poteší veľmi dlhá životnosť a podlaha zostáva dlho krásna bez potreby rozsiahlej údržby. Okrem toho si môžete naplno vychutnať množstvo vyššie spomenutých výhod. Od optimálnej atmosféry a pohodlia po všestrannú podlahu je liata podlaha všestranná a chválená z každého ohľadu.

Epoxidová liata podlaha

Epoxid je tvrdší ako polyuretánová podlaha a má vysoko lesklý náter. Je tiež možné pridať protišmykovú vrstvu. Epoxidová liata podlaha zvládne aj najvyššie zaťaženie a najčastejšie sa používa v komerčných priestoroch. Často sa inštalujú v mene spoločností alebo pre konkrétne projekty.

PU liata podlaha

Štýlový a nadčasový vzhľad PU liatej podlahy sa hodí do moderného a elegantného interiéru aj do rustikálneho alebo klasického interiéru. PU liata podlaha je úžasným pútačom pozornosti pre váš domov alebo podnikanie. Tieto podlahy sú k dispozícii v akejkoľvek farbe, vďaka čomu si môžete zvoliť vzhľad a štýl, ktorý najlepšie vyhovuje vašim požiadavkám.

Okrem štýlového vzhľadu majú PU liate podlahy aj mnoho ďalších výhod. Podlaha je bezšvová, ľahko sa udržiava a je možné ju kombinovať s podlahovým kúrením. PU liate podlahy sú tiež odolné. Podlahy zriedka praskajú, sú stálofarebné a odolné proti opotrebovaniu.

Liata minerálna podlaha

Liata minerálna podlaha je vyrobená z prírodných materiálov. Táto liatá podlaha je tiež bezšvová a má svoje vlastné jedinečné odvolanie, rovnako ako každý iný prírodný produkt! Prírodný prvok vytvára ohromujúcu kombináciu elegantného, ale živého vzhľadu.

Betónová liata podlaha

Vytvorte elegantnú podlahu s robustným a prírodným vzhľadom, ktorý betón ponúka. Špeciálny typ bytového betónu bol vyvinutý špeciálne pre podlahy s vlastnou jedinečnou kompozíciou odolnou proti opotrebeniu a trvanlivou kompozíciou. Táto podlaha je tiež ľahko čistiteľná, veľmi trendy a vhodná do každého interiéru vďaka mnohým dostupným farebným možnostiam.

Betónová podlaha sa dá použiť takmer na každý podklad a často sa používa v kanceláriách a obchodoch. Betónové podlahy sú podlahové aplikácie, ktoré upútajú pozornosť a dodajú vášmu interiéru okamžitú zmenu.

Regióny

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS