Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Montáž kuchyne, nábytku

Najmite si skúseného odborníka na montáž kuchyne, nábytku z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Montáž kuchyne, nábytku

Potrebujete službu z oblasti montáž kuchyne, nábytku? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na dopravu, prípravu osadenia a motnaž kuchyne a nábytku. Cena inštalácie kuchynských skriniek, kuchynskej linky a spotrebičov sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: náklady na dopravu, lakovanie, vodoinštalačné práce, ktoré vám poskytne niektorý z našich 20235 stolárov v danej kategórií.

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Populárne lokality

Zobraziť viac

všetky

Služby

Modulárna kuchynská inštalácia
Modulárne kuchyne vám poskytnú konzistentný vzhľad vašej kuchyne so štandardnými veľkosťami a prevedeniami skriniek, políc a stolov, z ktorých si môžete vybrať. Modulárne kuchyne sa inštalujú ľahšie ako bežné kuchyne, ale ak nie ste remeselnícky typ, môžete sa vyhnúť stresu a problémom tým, že si vo svojom okolí najmete profesionála na inštaláciu kuchyne Ikea.
Inštalácia kuchýň na mieru
Kuchyňa na mieru je vyrobená tak, aby vyhovovala vášmu dostupnému priestoru a vašej osobnosti. Inštalatéri kuchynských liniek na mieru zmerajú a vyrežú skrinky a lavice na presnú veľkosť, ktorú potrebujete, v materiáli podľa vášho výberu. Inštalácia kuchyne na mieru stojí viac a trvá dlhšie ako inštalácia štandardnej kuchyne, ale dizajnérska úprava stojí za to.
Inštalácia kuchynskej skrinky
Ak chcete iba vymeniť svoje skrinky, výrobca kuchynských skriniek môže vyrobiť a nainštalovať skrinky na mieru, alebo si môžete jednoducho najať kutila na inštaláciu modulárnych skriniek, ktoré ste si už kúpili. Výrobcovia skriniek vezmú do úvahy existujúci štýl vašej kuchyne a budú počúvať vaše predstavy, aby mohli navrhnúť ideálne úložné riešenie.
Inštalácia kuchynského drezu
Výmena alebo inštalácia nového kuchynského drezu je jednou z najkomplikovanejších častí inštalácie kuchyne, ktorá si vyžaduje inštalatéra alebo špecializovaného inštalatéra kuchynského drezu. Pred inštaláciou nového drezu a kohútikov inštalatéri vyčistia vaše vodovodné potrubia a odstránia starú tesniacu hmotu. Uistite sa, že je správne utesnená, aby nedošlo k úniku vody a následným škodám.

Často kladené otázky

Prečo si rezervovať inštaláciu kuchyne cez Wilio?
Či už inštalujete kuchyňu na mieru alebo štandardný kuchynský blok, inštaláciu kuchyne by mal zabezpečiť kvalifikovaný odborník. Nielenže skontroluje, či sú vaše skrinky rovné, ale tiež zabráni možnému riziku pre vás a vašu rodinu. Váš dodávateľ kuchýň môže mať zoznam odporúčaných inštalatérov, alebo si môžete ušetriť peniaze bez zníženia kvality a najať si profesionála vo vašom okolí cez Wilio. Na Wilio nájdete inštalatérov, ktorí môžu inštalovať všetky typy kuchýň. Zadajte dopyt zadarmo a spojte sa s dôveryhodnými odborníkmi, ktorí ponúkajú inštaláciu kuchyne vo vašom okolí za bezkonkurenčné ceny. Skúseného remeselníka môžete skontrolovať tak, že si prečítate recenzie od predchádzajúcich zákazníkov, aby ste sa ubezpečili, že inštalácia vašej kuchyne je v bezpečných rukách.
Ako dlho trvá inštalácia kuchyne?
Závisí to od typu kuchyne, ktorú inštalujete. Inštalácia modulárnej kuchyne trvá kratšie ako inštalácia kuchyne na mieru. Váš kuchynský inštalatér vám bezprostredne po konzultácii poskytne odhad, ako dlho bude práca trvať.
Aké ďalšie služby sú zahrnuté v inštalácii?
Predtým, ako budete môcť svoju novú kuchyňu používať, je potrebné ju napojiť na elektrinu, vodu a ďalšie inžinierske siete. Opýtajte sa svojho inštalatéra, či sú tieto služby zahrnuté v inštalačných nákladoch, alebo či potrebujete osobitne najať elektrikára, inštalatéra alebo iného odborníka.
Aké usporiadanie kuchyne je vhodné?
Kuchyne majú všetky tvary a veľkosti. Pri výbere medzi kompaktnými kuchyňami, kuchyňou v tvare písmena U alebo L a inými prevedeniami kuchýň by ste mali myslieť na vaše priestorové možnosti, počet ľudí vo vašej domácnosti a na to, ako plánujete kuchyňu využívať.
Potrebujem kuchyňu na mieru?
Skrinky a lavice na mieru stoja viac ako modulárna kuchynská inštalácia, ale mohli by byť potrebné, ak vaša kuchyňa nemá štandardnú veľkosť alebo ak chcete mať špecifický štýl či povrch. Inštalácia vlastných kuchýň je zložitejšia ako inštalácia štandardných kuchýň a vyžaduje si odborné znalosti profesionála.
Je treba zbúrať steny?
Ak plánujete rekonštruovať starší dom, môžete mať pocit, že je vaša nová kuchyňa príliš uzavretá. Pre otvorený vzhľad, ktorý umožňuje voľný prúd vzduchu a svetla, bude možno potrebné odstrániť vnútornú stenu. Spýtajte sa inštalatéra kuchyne, či ponúka túto službu, alebo či potrebujete kontaktovať staviteľa osobitne.
Koľko stojí inštalácia kuchyne?
Cena kuchyne sa môže značne líšiť v závislosti od zložitosti inštalácie. Štandardná kuchyňa alebo modulárna kuchynská inštalácia je lacnejšia ako kuchyňa na mieru. Na Wilio sú priemerné náklady na inštaláciu kuchyne medzi 80 a 585 eur.
Čo robia inštalatéri kuchyne?
Podľa svojich potrieb si môžete najať konzultanta pre návrh kuchyne, ktorý bude spravovať celú vašu renováciu kuchyne a koordinovať ju s inými odborníkmi, alebo si len najmete stolára, inštalatéra alebo iného licencovaného profesionála na inštaláciu skriniek, drezov a zvládnutie ďalších zložitých úloh, ktoré nechcete urobiť sami.

Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS