Montáž kuchyne, nábytku Bratislava

Najmite si skúseného odborníka na montáž kuchyne, nábytku z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt
Zistiť viac
18312 poskytovateľov
Zadať dopyt
Zistiť viac

Prečo práve Wilio?

Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov z vášho okolia.

Wilio vám pomôže zadarmo zohnať overených a kvalifikovaných profesionálov na takmer akúkoľvek službu či remeslo.

27 638profesionálov na Slovensku
50 983vyriešených projektov
4,8 / 5priemerné hodnotenie našich odborníkov
199 720 inštalácií aplikácie

Ako Wilio funguje?

Stačí zadať dopyt

Odpovedzte na pár otázok o tom akú službu potrebujete.

Oslovíme tých najlepších

Nájdeme tých najvhodnejších odborníkov podľa vašich požiadaviek.

Vyberte si najlepšiu ponuku

Porovnajte ponuky a vyberte si z najlepšie hodnotených odborníkov.

Zadajte dopyt

Radí náš odborník Peter

Čo potrebujem vedieť

Radí náš odborník Peter

Často kladené otázky

Prečo si rezervovať inštaláciu kuchyne cez Wilio?

Či už inštalujete kuchyňu na mieru alebo štandardný kuchynský blok, inštaláciu kuchyne by mal zabezpečiť kvalifikovaný odborník. Nielenže skontroluje, či sú vaše skrinky rovné, ale tiež zabráni možnému riziku pre vás a vašu rodinu. Váš dodávateľ kuchýň môže mať zoznam odporúčaných inštalatérov, alebo si môžete ušetriť peniaze bez zníženia kvality a najať si profesionála vo vašom okolí cez Wilio. Na Wilio nájdete inštalatérov, ktorí môžu inštalovať všetky typy kuchýň. Zadajte dopyt zadarmo a spojte sa s dôveryhodnými odborníkmi, ktorí ponúkajú inštaláciu kuchyne vo vašom okolí za bezkonkurenčné ceny. Skúseného remeselníka môžete skontrolovať tak, že si prečítate recenzie od predchádzajúcich zákazníkov, aby ste sa ubezpečili, že inštalácia vašej kuchyne je v bezpečných rukách.

Ako dlho trvá inštalácia kuchyne?

Závisí to od typu kuchyne, ktorú inštalujete. Inštalácia modulárnej kuchyne trvá kratšie ako inštalácia kuchyne na mieru. Váš kuchynský inštalatér vám bezprostredne po konzultácii poskytne odhad, ako dlho bude práca trvať.

Aké ďalšie služby sú zahrnuté v inštalácii?

Predtým, ako budete môcť svoju novú kuchyňu používať, je potrebné ju napojiť na elektrinu, vodu a ďalšie inžinierske siete. Opýtajte sa svojho inštalatéra, či sú tieto služby zahrnuté v inštalačných nákladoch, alebo či potrebujete osobitne najať elektrikára, inštalatéra alebo iného odborníka.

Aké usporiadanie kuchyne je vhodné?

Kuchyne majú všetky tvary a veľkosti. Pri výbere medzi kompaktnými kuchyňami, kuchyňou v tvare písmena U alebo L a inými prevedeniami kuchýň by ste mali myslieť na vaše priestorové možnosti, počet ľudí vo vašej domácnosti a na to, ako plánujete kuchyňu využívať.

Potrebujem kuchyňu na mieru?

Skrinky a lavice na mieru stoja viac ako modulárna kuchynská inštalácia, ale mohli by byť potrebné, ak vaša kuchyňa nemá štandardnú veľkosť alebo ak chcete mať špecifický štýl či povrch. Inštalácia vlastných kuchýň je zložitejšia ako inštalácia štandardných kuchýň a vyžaduje si odborné znalosti profesionála.

Je treba zbúrať steny?

Ak plánujete rekonštruovať starší dom, môžete mať pocit, že je vaša nová kuchyňa príliš uzavretá. Pre otvorený vzhľad, ktorý umožňuje voľný prúd vzduchu a svetla, bude možno potrebné odstrániť vnútornú stenu. Spýtajte sa inštalatéra kuchyne, či ponúka túto službu, alebo či potrebujete kontaktovať staviteľa osobitne.

Koľko stojí inštalácia kuchyne?

Cena kuchyne sa môže značne líšiť v závislosti od zložitosti inštalácie. Štandardná kuchyňa alebo modulárna kuchynská inštalácia je lacnejšia ako kuchyňa na mieru. Na Wilio sú priemerné náklady na inštaláciu kuchyne medzi 80 a 585 eur.

Čo robia inštalatéri kuchyne?

Podľa svojich potrieb si môžete najať konzultanta pre návrh kuchyne, ktorý bude spravovať celú vašu renováciu kuchyne a koordinovať ju s inými odborníkmi, alebo si len najmete stolára, inštalatéra alebo iného licencovaného profesionála na inštaláciu skriniek, drezov a zvládnutie ďalších zložitých úloh, ktoré nechcete urobiť sami.

Služby

Modulárna kuchynská inštalácia

Modulárne kuchyne vám poskytnú konzistentný vzhľad vašej kuchyne so štandardnými veľkosťami a prevedeniami skriniek, políc a stolov, z ktorých si môžete vybrať. Modulárne kuchyne sa inštalujú ľahšie ako bežné kuchyne, ale ak nie ste remeselnícky typ, môžete sa vyhnúť stresu a problémom tým, že si vo svojom okolí najmete profesionála na inštaláciu kuchyne Ikea.

Inštalácia kuchýň na mieru

Kuchyňa na mieru je vyrobená tak, aby vyhovovala vášmu dostupnému priestoru a vašej osobnosti. Inštalatéri kuchynských liniek na mieru zmerajú a vyrežú skrinky a lavice na presnú veľkosť, ktorú potrebujete, v materiáli podľa vášho výberu. Inštalácia kuchyne na mieru stojí viac a trvá dlhšie ako inštalácia štandardnej kuchyne, ale dizajnérska úprava stojí za to.

Inštalácia kuchynskej skrinky

Ak chcete iba vymeniť svoje skrinky, výrobca kuchynských skriniek môže vyrobiť a nainštalovať skrinky na mieru, alebo si môžete jednoducho najať kutila na inštaláciu modulárnych skriniek, ktoré ste si už kúpili. Výrobcovia skriniek vezmú do úvahy existujúci štýl vašej kuchyne a budú počúvať vaše predstavy, aby mohli navrhnúť ideálne úložné riešenie.

Inštalácia kuchynského drezu

Výmena alebo inštalácia nového kuchynského drezu je jednou z najkomplikovanejších častí inštalácie kuchyne, ktorá si vyžaduje inštalatéra alebo špecializovaného inštalatéra kuchynského drezu. Pred inštaláciou nového drezu a kohútikov inštalatéri vyčistia vaše vodovodné potrubia a odstránia starú tesniacu hmotu. Uistite sa, že je správne utesnená, aby nedošlo k úniku vody a následným škodám.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS

App Store
Google Play
AppGallery
Začnite zarábaťPriemerná hodnota projektu na Wilio je 2 100€.

Napísali o nás

…Wilio podporuje omnoho sofistikovanejšiu formu spájania dopytu a ponuky.

Rýchle sprostredkovanie a ušetrené desiatky eur.

Spomedzi slovenských služieb tak ide zrejme o najintuitívnejšiu a najmodernejšiu službu na trhu práce. 

...nová služba na nájdenie remeselníka, v ponuke ich má viac ako 20-tisíc...

Konečne sa zákazník ocitne v pozícii toho, kto si môže vyberať.

A ako dokázal náš test, naozaj vám odborníka zoženie expresne rýchlo. 

...nájde vám právnika aj remeselníka...

...odporúčam všetkým, ktorí sa chystajú na rôzne prerábky v byte či dome a hľadajú skúsených odborníkov...

...prvou voľbou, keď ľudia potrebujú akúkoľvek službu...

...keď dostente ponuku aj s referenciami do niekoľkých minút, je to prekvapujúco pozitívna emócia