Montáž, skladanie nábytku

Najmite si skúseného odborníka na montáž, skladanie nábytku z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt
Zistiť viac
18013 poskytovateľov
Zadať dopyt
Zistiť viac

Prečo práve Wilio?

Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov z vášho okolia.

Wilio vám pomôže zadarmo zohnať overených a kvalifikovaných profesionálov na takmer akúkoľvek službu či remeslo.

27 638profesionálov na Slovensku
50 983vyriešených projektov
4,8 / 5priemerné hodnotenie našich odborníkov
199 720 inštalácií aplikácie

Najlepšie hodnotení

majstri na montáž nábytku

Zadať dopyt
Martin V.

Doprava, preprava, kuriér

Servis výťahov, sťahovanie dodávkou, elektroinštalacie, skladanie nábytku a kopec iného :)

ŽivnostníkBratislava, Slovensko
Ivan P.

Nerezové komíny

Rôzne opravy, vypadnuté dvierka, pánty, výmena silonu na žalúzii. Montáž nábytku, osadenie poličiek, výmena zásuvky, šnúry na žehličke, lampe, rôzne práce možné aj nemožné v domácnosti, na chalupe.Všetko sa dá opraviť, nájdem spôsob ako to ide a nie sto výhovoriek ako to nejde :-).

ŽivnostníkBratislava, Slovensko
Richard B.

Výroba nábytku

Ponúkam: - výroba nábytku na mieru
- montáž drevených obkladov a podláh
- výroba psích búd , latrín
- výroba dekoračných predmetov do záhrad
- výroba dreveńych obalov

ŽivnostníkSabinov, Slovensko
Martin R.

Montáž, skladanie nábytku

Pomôžem s montážou nábytku, zvládam zakladne opravy v domacnosti, rad pracujem s drevom, natieranie a všetky možné práce okolo domu, či bytu. Som manuálne zručný, seriózny,férový a taký prístup vyžadujem aj ja.
Mám zmysel pre dizajn, estetiku, rád tvorím nové veci zo starých. prerabam, obnovujem, recyklujem stare veci a nabytok a dávam druhu šancu...

ŽivnostníkTrnava, Slovensko
Vladimír Š.

Montáž, skladanie nábytku

Viac ako 15 rokov v skúsenosti v stolárskej výrobe aj v zahraničí. Výroba z masívneho dreva, nábytok, kuchyne, vstavané skrine. Dvere interiérové a exteriérové. V oblasti dverí sa špecializujeme na posuvné systémy a púzdra.samozrejme poradenstvo, montáž a servis.

FirmaSenica, Slovensko
Tomáš M.

Montáž, skladanie nábytku

Mám skúsenosti s pokladaním plávajucej podlahy, skladaním a úpravou rôzneho nábytku ( kuchynské linky, obývacie steny a komody, ...). Opravujem a montujem žalúzie, rolety ( vonkajšie aj vnútorné ) S kamarátom robime zimnú údržbu.

ŽivnostníkSuchá nad Parnou, Slovensko
Mikuláš J.

Pokládka dlažby a obkladov

Mám 25 ročnú prax v stavebníctve, hlavne interiérové a dokončovacie práce. Montáž nábytku, podláh, zárubní a dverí, vodoinštalačné a elektroinštalačné práce. Viem zabezpečiť dovoz materiálu vlastnou dodávkou.

FirmaStupava, Slovensko
Marek P.

Maliarske práce, maliar

Montáž plávajúcich podláh , zárubní , dverí ,výroba a montáž nábytku,maľovanie ,skladanie a montáž IKEA a podobného nábytku

ŽivnostníkRužomberok, Slovensko
Palo K.

Maliarske práce, maliar

Dobrý deň poskytujem malé dorabky maľovanie, vŕtanie, montáž nábytku, zásuviek, svietidiel, lepenie líšt, zapájanie spotrebičov a montáž vodovodných batérií a upratovanie. Práca vzdialená viac ako 10 km od Trnavy si účtujem 0,35 eura od kilometra.

FirmaTrnava, Slovensko

Skúsenosti našich spokojných zákazníkov

Priemerné hodnotenie poskytovateľov od našich zákazníkov je 4,6 z 5.

Zadať dopyt
Štefan J.

Bratislava, Slovensko

Montáž, skladanie nábytku

Zmysel pre detail, kvalitné vyhotovenie
Ing. Michal B.
Zákazník
Rene K.

Bratislava, Slovensko

Montáž, skladanie nábytku

Prisiel nacas, nachystany, vsetko vybavil kvalitne a rychlo.
Ján G.
Zákazník
Rene K.

Bratislava, Slovensko

Montáž, skladanie nábytku

Super prístup aj výsledok vykonanej práce,teším sa na ďalšiu spoluprácu.
Kristian M.
Zákazník
Rene K.

Ružinov, Slovensko

Montáž, skladanie nábytku

Velmi dobra robota, komunikacia, ferovy pristup. Odporucam.
Martin R.
Zákazník
Košťany M.

Petržalka, Slovensko

Montáž, skladanie nábytku

Precízna a kvalitne vykonaná praca, odporúčam.
Natália M.
Zákazník
BOHUSLAV S.

Petržalka, Slovensko

Montáž, skladanie nábytku

Veľmi milý , ústretový , rýchlo urobená práca, príjemný rozhovor...určite 1000% doporučujem....
Lubica B.
Zákazník
Peter P.

Bratislava, Slovensko

Montáž, skladanie nábytku

Velmi dobra skusenost. Pan Peter prisiel na cas, v dohodnuty termin. S prevedenim som velmi spokojna. Bol velmi ochotny.
Martina K.
Zákazník
Martin K.

Bratislava, Slovensko

Montáž, skladanie nábytku

maximálna spokojnosť
Simona V.
Zákazník

Ako Wilio funguje?

Stačí zadať dopyt

Odpovedzte na pár otázok o tom akú službu potrebujete.

Oslovíme tých najlepších

Nájdeme tých najvhodnejších odborníkov podľa vašich požiadaviek.

Vyberte si najlepšiu ponuku

Porovnajte ponuky a vyberte si z najlepšie hodnotených odborníkov.

Zadajte dopyt

Radí náš odborník Peter

Čo potrebujem vedieť

Radí náš odborník Peter

Často kladené otázky

Prečo hľadať odborníka na montáž a skladanie nábytku na Wilio?

Kúpili ste si krásny nový nábytok, ale chýbajú vám nástroje, čas, zručnosti či chuť na jeho montáž? Pomôžeme vám nájsť šikovného odborníka na montáž nábytku, ktorý sa postará o jeho poskladanie. Na Wilio nájdete profesionálov, ktorí majú bohaté skúsenosti so skladaním nábytku, takže môžete mať istou, že je váš nábytok zmontovaný správne, bezpečne, pomocou tých správnych nástrojov. Viete tak ušetriť nielen čas, ale aj veľa stresu a začať nový nábytok používať čo najskôr. Wilio vám pomôže nájsť odborníkov na montáž nábytku vo vašom okolí. Stačí zadať dopyt a za pár minút dostanete prvé ponuky od miestnych odborníkov, ktorí váš nábytok zložia vtedy keď vám to vyhovuje a za priateľskú cenu.

Aké zručnosti majú odborníci na montáž nábytku?

Odborníci na montáž nábytku používajú rôzne nástroje a materiály na zostavenie nábytku. Vedia používať ručné aj elektrické náradie na montáž a pripevňovanie kovových a drevených prvkov a na drobné opravy nábytku podľa potreby. Postupujú podľa návodov a plánov od výrobcov a venujú pozornosť všetkým detailom, aby zabezpečili, že nábytok bude zmontovaný presne podľa špecifikácie. Majú znalosti o bezpečnostnej práci s rôznymi nástrojmi a poznajú osvedčené postupy aby prácu odviedli kvalitne a efektívne.

Prečo sa obrátiť na odborníka na montáž nábytku?

Odborníci na montáž nábytku majú potrebné profesionálne náradie a navyše dlhoročné skúsenosti. Môžete si tak byť istý, že je váš nábytok bude zmontovaný kvalitne a bezpečne a vydrží tak čo najdlhšie. Navyše sa nemusíte o nič starať, ani kupovať žiadne nástroje, iba si v pohode užívať svoj nový nábytok.

Môžete mi tiež pomôcť s demontážou nábytku pred sťahovaním?

Áno! Naši odborníci vám vedia pomôcť rovnako s demontážou ako s montážou nábytku. Môžete sa na nich obrátiť ak potrebujete nábytok rozobrať a zabaliť jednotlivé diely pred prevozom a opätovnou montážou.

Čo zahŕňajú montážne služby?

Odborníci na montáž nábytku pre vás vedia zložiť širokú škálu rôznych typov nábytku. Ak máte nábytok, ktorý treba zložiť už u vás doma, rovno sa môžu pustiť do práce. V prípade potreby však môžu váš nábytok vyzdvihnúť v obchode a priviesť na vami určené miesto. Ak potrebujete montáž spolu s dovozom nezabudnte to uviesť vo svojom dopyte.

Koľko stojí montáž nábytku?

Priemerné náklady na montáž nábytku sa pohybujú medzi 50 - 200 €. Cena však môže byť vyššia, alebo nižšia v závislosti od množstva nábytku, ktorý je potrebujené zmontovať, veľkosti jednotlivých kusov nábytku, ako dlho montáž potrvá a ďalších faktorov.

S ktorými inými typmi montážnych služieb, okrem nábytku, mi vedia odborníci z Wilio pomôcť?

S ktorými inými typmi montážnych služieb, okrem nábytku, mi vedia odborníci z Wilio pomôcť?

Aké typy nábytku pre mňa vedia odborníci z Wilio zmontovať?

Montáž bytového nábytku

Či už ide o sedacie súpravy, postele, skrine, stoly či knižnice odborníci na montáž nábytku sa postarajú aby boli kvalitne zmontované a bezpečné na používanie. Majú často už skúsenosti so skladaním nábytku od mnohých známych značiek. Stačí ak vo svojom dopyte napíšete aký nábytok treba zmontovať a prinesú si tie správne nástroje. Chcete si užívať domácu pohodu aj na terase, balkóne alebo v záhrade? Pomôžu vám aj s montážou vonkajšieho nábytku. Poskladajú vám záhradný stôl, stoličky, prístrešok, altánok alebo gril.

Montáž hračiek, trampolín, hojdačiek, preliezok

Naši odborníci vám pomôžu zmontovať aj detské bicykle, trampolíny a hojdačky. Dokonca vám pomôžu postaviť aj detské ihrisko s preliezkami. Budú postupovať presne podľa pokynov výrobcu, aby všetko dobre zmontovali a správne upevnili. Po dokončení práce si po sebe upracú neporiadok.

Montáž kancelárskeho a komerčného nábytku

Ak potrebujete poskladať nový kancelársky nábytok alebo vitríny či police v obchodných priestoroch obráťte sa na našich odborníkov na montáž nábytku. Pomôžu vám tiež zmontovať kancelárske stoly či stoličky pre domácu kanceláriu, alebo pulty, podstavce a skrinky do vašej prevádzky. Stačí keď vo svojom dopyte uvediete aké typy nábytku a koľko kusov budete potrebovať zostaviť (najmä ak ide o väčšie množstvo nábytku pre veľkú prevádzku či kanceláriu). Pomôžu vám tiež demontovať starý nábytok, ak je to potrebné.

Montáž fitness prístrojov a športových potrieb

Chcete si doma nainštalovať hrazdu, alebo postaviť domácu posilňovňu? Naši odborníci vám pomôžu dať dohromady lavičky, trampolíny, hrazdy, posilňovacie stroje či bežecké pásy. Rovnako vám môžu zavesiť basketbalový kôš, zostaviť stôl na stolný tenis, alebo biliardový stôl.

Rady a tipy

01.
Dobré zadanie je základ

Napíšte do zadania čo najpresnejší popis aké práce potrebujete vykonať a v akom rozsahu aby odborník presne vedel, aká je vaša predstava.

02.
Skontrolujte si realizáciu

Aby ste si mohli byť istí, že všetky práce boli urobené kvalitne, kontrolujte prácu počas jej priebehu, rovnako ako aj po jej dokončení.

03.
Rozpočet a čas

Do zadania nezabudnite pridať vaše požiadavky na termín dokončenia realizácie. Ak máte určený rozpočet ktorý treba dodržať, upozornite na to poskytovateľa služby už na začiatku.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS

App Store
Google Play
AppGallery
Začnite zarábaťPriemerná hodnota projektu na Wilio je 2 100€.

Napísali o nás

…Wilio podporuje omnoho sofistikovanejšiu formu spájania dopytu a ponuky.

Rýchle sprostredkovanie a ušetrené desiatky eur.

Spomedzi slovenských služieb tak ide zrejme o najintuitívnejšiu a najmodernejšiu službu na trhu práce. 

...nová služba na nájdenie remeselníka, v ponuke ich má viac ako 20-tisíc...

Konečne sa zákazník ocitne v pozícii toho, kto si môže vyberať.

A ako dokázal náš test, naozaj vám odborníka zoženie expresne rýchlo. 

...nájde vám právnika aj remeselníka...

...odporúčam všetkým, ktorí sa chystajú na rôzne prerábky v byte či dome a hľadajú skúsených odborníkov...

...prvou voľbou, keď ľudia potrebujú akúkoľvek službu...

...keď dostente ponuku aj s referenciami do niekoľkých minút, je to prekvapujúco pozitívna emócia