Montáž sprchy, vane alebo sprchového kúta

Najmite si skúseného odborníka na montáž sprchy, vane alebo sprchového kúta, z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt
Zistiť viac
18291 poskytovateľov
Zadať dopyt
Zistiť viac

Prečo práve Wilio?

Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov z vášho okolia.

Wilio vám pomôže zadarmo zohnať overených a kvalifikovaných profesionálov na takmer akúkoľvek službu či remeslo.

27 638profesionálov na Slovensku
50 983vyriešených projektov
4,8 / 5priemerné hodnotenie našich odborníkov
199 720 inštalácií aplikácie

Ako Wilio funguje?

Stačí zadať dopyt

Odpovedzte na pár otázok o tom akú službu potrebujete.

Oslovíme tých najlepších

Nájdeme tých najvhodnejších odborníkov podľa vašich požiadaviek.

Vyberte si najlepšiu ponuku

Porovnajte ponuky a vyberte si z najlepšie hodnotených odborníkov.

Zadajte dopyt

Radí náš odborník Peter

Čo potrebujem vedieť

Radí náš odborník Peter

Často kladené otázky

Prečo si objednať odborníka na inštaláciu sprchy cez Wilio?

Radi by ste svoj domov vylepšili novou sprchou, no bojíte sa časovo a technicky náročnej inštalácie? Nezúfajte. Portál Wilio vám pomôže nájsť odborníka na inštaláciu sprchy rýchlo, jednoducho a za skvelé ceny. Naši poskytovatelia vám okrem inštalácie poskytnú odporúčania od iných vlastníkov, aby ste váš nový sprchový kút vedeli využívať čo najlepšie. Chcete vyhľadať poskytovateľa hneď teraz? Funguje to takto: Začnite kliknutím na tlačidlo „Zadať dopyt“ a vyplnením formulára. Uveďte požadovaný dátum a ďalšie podrobnosti, ako napríklad model vašej sprchy. Onedlho sa vám zobrazia cenové ponuky, ako aj hodnotenia zákazníkov. Keď nájdete ponuku, ktorá sa vám zapáči, potvrďte svoj termín a náš poskytovateľ sa začne pripravovať na cestu k vám. Všetko potrebné na inštaláciu vašej novej sprchy so sebou vždy prinesú naši odborníci. Nemusíte sa teda báť, či vám náhodou nechýba nejaké náradie. Stačí, keď poskytovateľovi tejto služby ukážete, kde sa nachádza miesto pre vašu novú sprchu a nový kút tam bude čochvíľa stáť.

Môžem si sám nainštalovať sprchový kút?

Ak inštalujete úplne novú sprchovú jednotku, potrebujete pomoc certifikovaného inštalatéra alebo elektrikára, ktorý pozná tieto zariadenia a príslušné armatúry. Najlepšou voľbou je vždy špecialista/inštalatér, ktorý zaručí bezpečnú montáž armatúrových aj elektronických zariadení.

Kto mi môže namontovať sprchový kút?

Môže to urobiť buď certifikovaný inštalatér – a práve takých nájdete na Wilio. Pomôžu vám s inštaláciou, inováciou alebo kontrolou zapojenia zariadenia a uistia vás, že sprcha funguje správne.

Ako nájdem poskytovateľa tejto služby?

Ak chcete vo svojom okolí nájsť odborníka na inštaláciu sprchového kúta, kliknite na tlačidlo „Zadať dopyt“ a vyplňte formulár. Za pár minút získate prehľad o poskytovateľoch vo vašej blízkosti a vaša sprcha bude čochvíľa pripravená na použitie.

Čo potrebujem na inštaláciu sprchového kúta?

Ak chcete svoje bývanie obohatiť o moderný sprchovací kút, budete v prvom rade potrebovať prívod vody s dostatočne silným tlakom. Dôležité je tiež čerpadlo, ktoré by malo byť umiestnené v blízkosti nádrže na vodu, vodovodné potrubie, zásobník teplej vody, elektrický prívod a odtok. Elektronická sprcha tiež vyžaduje zmiešavací ventil a termostatické ovládanie, ktorým budete môcť nastavovať teplotu vody.

Služby

Čo zahŕňa služba inštalácie sprchového kúta?

Poskytovatelia tejto služby z Wilio vedia nainštalovať úplne nové sprchy, ale aj vymeniť staré jednotky. Mnoho poskytovateľov disponuje certifikátom inštalatéra alebo elektrikára. Ešte predtým než im otvoríte dvere, Wilio preverí ich odbornosť a kvalifikácie, aby sme ochránili vašu domácnosť pred prípadným nebezpečím. Aj keď sa špecifiká môžu líšiť, nižšie nájdete informácie, čo očakávať od typickej inštalácie sprchy:

Nástroje a vybavenie

Ak zadáte objednávku jednému z našich poskytovateľov z Wilio, nemusíte mať k dispozícii sadu nástrojov na vykonanie práce. Tí dorazia s vlastnými nástrojmi, okrem iných s vŕtačkou, rezačkou rúrok a vrtákmi do muriva. Ak to bude počas práce potrebné, sami si zaobstarajú prípadné dodatočné náradie. Ak chcete ušetriť čas, odporúčame vám, aby ste poskytovateľovi danej služby špecifikovali, aký sprchový kút máte. To im pomáha pripraviť si potrebnú sadu nástrojov na túto prácu.

Inštalácia sprchového kúta

Inštalácia sprchy začína určením polohy, kde má nová jednotka stáť. Taktiež je nutné uviesť požadovanú výšku, v ktorej má byť sprchová hlavica, najmä ak máte v rodine deti alebo ak je niekto obzvlášť vysoký alebo nízky. Náš odborník potom posúdi, či je prívod vody na toto miesto dostatočný pre nové zariadenie (zvyčajne ide o hlavný prívod vody s potrubím s priemerom 15 mm). Potom vyznačí otvory v stene a vyvŕta otvor prípojky na prepojenie sprchovej hlavice s hlavným ventilom, rozreže potrubie a zasunie ho do vyvŕtaného otvoru, pripevní kohútik a T-spoj a upevní sprchu na stenu. Nakoniec spojí vodiče so zariadením a skontroluje, či sprcha funguje správne. Potom už len stačí, aby ste sprchu otestovali sami a užívali si výhody moderného sprchového kúta.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS

App Store
Google Play
AppGallery
Začnite zarábaťPriemerná hodnota projektu na Wilio je 2 100€.

Napísali o nás

…Wilio podporuje omnoho sofistikovanejšiu formu spájania dopytu a ponuky.

Rýchle sprostredkovanie a ušetrené desiatky eur.

Spomedzi slovenských služieb tak ide zrejme o najintuitívnejšiu a najmodernejšiu službu na trhu práce. 

...nová služba na nájdenie remeselníka, v ponuke ich má viac ako 20-tisíc...

Konečne sa zákazník ocitne v pozícii toho, kto si môže vyberať.

A ako dokázal náš test, naozaj vám odborníka zoženie expresne rýchlo. 

...nájde vám právnika aj remeselníka...

...odporúčam všetkým, ktorí sa chystajú na rôzne prerábky v byte či dome a hľadajú skúsených odborníkov...

...prvou voľbou, keď ľudia potrebujú akúkoľvek službu...

...keď dostente ponuku aj s referenciami do niekoľkých minút, je to prekvapujúco pozitívna emócia