Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Montáž sprchy, vane alebo sprchového kúta

Najmite si skúseného odborníka na montáž sprchy, vane alebo sprchového kúta, z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Montáž sprchy, vane alebo sprchového kúta

Potrebujete službu z oblasti montáž sprchy, vane alebo sprchového kúta? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na zameranie, dopravu, montáž a osadenie sprchy alebo vane. Cena inštalácie sprchovacieho zariadenia do kúpeľne sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: pozáručný servis, tmel, tesnenie, drobné opravy, ktoré vám poskytne niektorý z našich 20476 inštalatérov v danej kategórií.

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Populárne lokality

Zobraziť viac

všetky

Často kladené otázky

Prečo si objednať odborníka na inštaláciu sprchy cez Wilio?
Radi by ste svoj domov vylepšili novou sprchou, no bojíte sa časovo a technicky náročnej inštalácie? Nezúfajte. Portál Wilio vám pomôže nájsť odborníka na inštaláciu sprchy rýchlo, jednoducho a za skvelé ceny. Naši poskytovatelia vám okrem inštalácie poskytnú odporúčania od iných vlastníkov, aby ste váš nový sprchový kút vedeli využívať čo najlepšie. Chcete vyhľadať poskytovateľa hneď teraz? Funguje to takto: Začnite kliknutím na tlačidlo „Zadať dopyt“ a vyplnením formulára. Uveďte požadovaný dátum a ďalšie podrobnosti, ako napríklad model vašej sprchy. Onedlho sa vám zobrazia cenové ponuky, ako aj hodnotenia zákazníkov. Keď nájdete ponuku, ktorá sa vám zapáči, potvrďte svoj termín a náš poskytovateľ sa začne pripravovať na cestu k vám. Všetko potrebné na inštaláciu vašej novej sprchy so sebou vždy prinesú naši odborníci. Nemusíte sa teda báť, či vám náhodou nechýba nejaké náradie. Stačí, keď poskytovateľovi tejto služby ukážete, kde sa nachádza miesto pre vašu novú sprchu a nový kút tam bude čochvíľa stáť.
Môžem si sám nainštalovať sprchový kút?
Ak inštalujete úplne novú sprchovú jednotku, potrebujete pomoc certifikovaného inštalatéra alebo elektrikára, ktorý pozná tieto zariadenia a príslušné armatúry. Najlepšou voľbou je vždy špecialista/inštalatér, ktorý zaručí bezpečnú montáž armatúrových aj elektronických zariadení.
Kto mi môže namontovať sprchový kút?
Môže to urobiť buď certifikovaný inštalatér – a práve takých nájdete na Wilio. Pomôžu vám s inštaláciou, inováciou alebo kontrolou zapojenia zariadenia a uistia vás, že sprcha funguje správne.
Ako nájdem poskytovateľa tejto služby?
Ak chcete vo svojom okolí nájsť odborníka na inštaláciu sprchového kúta, kliknite na tlačidlo „Zadať dopyt“ a vyplňte formulár. Za pár minút získate prehľad o poskytovateľoch vo vašej blízkosti a vaša sprcha bude čochvíľa pripravená na použitie.
Čo potrebujem na inštaláciu sprchového kúta?
Ak chcete svoje bývanie obohatiť o moderný sprchovací kút, budete v prvom rade potrebovať prívod vody s dostatočne silným tlakom. Dôležité je tiež čerpadlo, ktoré by malo byť umiestnené v blízkosti nádrže na vodu, vodovodné potrubie, zásobník teplej vody, elektrický prívod a odtok. Elektronická sprcha tiež vyžaduje zmiešavací ventil a termostatické ovládanie, ktorým budete môcť nastavovať teplotu vody.

Služby

Čo zahŕňa služba inštalácie sprchového kúta?
Poskytovatelia tejto služby z Wilio vedia nainštalovať úplne nové sprchy, ale aj vymeniť staré jednotky. Mnoho poskytovateľov disponuje certifikátom inštalatéra alebo elektrikára. Ešte predtým než im otvoríte dvere, Wilio preverí ich odbornosť a kvalifikácie, aby sme ochránili vašu domácnosť pred prípadným nebezpečím. Aj keď sa špecifiká môžu líšiť, nižšie nájdete informácie, čo očakávať od typickej inštalácie sprchy:
Nástroje a vybavenie
Ak zadáte objednávku jednému z našich poskytovateľov z Wilio, nemusíte mať k dispozícii sadu nástrojov na vykonanie práce. Tí dorazia s vlastnými nástrojmi, okrem iných s vŕtačkou, rezačkou rúrok a vrtákmi do muriva. Ak to bude počas práce potrebné, sami si zaobstarajú prípadné dodatočné náradie. Ak chcete ušetriť čas, odporúčame vám, aby ste poskytovateľovi danej služby špecifikovali, aký sprchový kút máte. To im pomáha pripraviť si potrebnú sadu nástrojov na túto prácu.
Inštalácia sprchového kúta
Inštalácia sprchy začína určením polohy, kde má nová jednotka stáť. Taktiež je nutné uviesť požadovanú výšku, v ktorej má byť sprchová hlavica, najmä ak máte v rodine deti alebo ak je niekto obzvlášť vysoký alebo nízky. Náš odborník potom posúdi, či je prívod vody na toto miesto dostatočný pre nové zariadenie (zvyčajne ide o hlavný prívod vody s potrubím s priemerom 15 mm). Potom vyznačí otvory v stene a vyvŕta otvor prípojky na prepojenie sprchovej hlavice s hlavným ventilom, rozreže potrubie a zasunie ho do vyvŕtaného otvoru, pripevní kohútik a T-spoj a upevní sprchu na stenu. Nakoniec spojí vodiče so zariadením a skontroluje, či sprcha funguje správne. Potom už len stačí, aby ste sprchu otestovali sami a užívali si výhody moderného sprchového kúta.

Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS