Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Montáž TV na stenu

Najmite si skúseného odborníka na montáž tv na stenu z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Montáž TV na stenu

Potrebujete službu z oblasti montáž tv na stenu? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na zameranie, návrh vhodného riešenia, montáž televízie na stenu. Cena inštalácie konzoly na uchytenie TV na stenu sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: konzola na stenu, náklady na dopravu a kabeláž, ktoré vám poskytne niektorý z našich 17933 majstrov v danej kategórií.

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Populárne lokality
Zobraziť viac
Často kladené otázky

Prečo si rezervovať montáž televízora na stenu cez Wilio?
Umiestnenie televízora na stenu je dizajnové a z hľadiska úspory miesta praktické. Jeho inštalácia je však náročnejšia, preto montáž nechajte na Wilio profesionálov so správnymi nástrojmi a know-how. Pri kúpe televízora Vám môže maloobchodný predajca ponúknuť aj inštalačné služby, ale môžete ušetriť peniaze a získať lepšie služby, ak si najmete inštalatéra televízora na Wilio vo vašom okolí. Porovnajte si hodnotenia a recenzie spokojných zákazníkov a vyberte si technika, ktorý namontuje váš televízor bez poškodenia steny a televízora. Zadajte úlohu na Wilio zdarma a oznámte, aké služby montáže na stenu potrebujete. Dostanete ponuky od miestnych montážnikov, a ak chcete mať skvetý zážitok z filmov a hudobných relácií, pomôžu Vám aj so zapojením domáceho kina.
Prečo by som mal pripevňovať televízor na stenu?
Existuje mnoho dôvodov, prečo zavesiť televízor na stenu. Je to najmä úspora miesta, je menej pravdepodobné jeho poškodenie a je to aj bezpečnejšie pre deti. Televízna obrazovka na stene zároveň vylepší dizajn Vašej miestnosti, a poskytne komfortnejšie sledovanie a lepšie zážitky.
Akú veľkosť televízorov (s akou uhlopriečkou) je možné namontovať na stenu?
Vyberte si TV vhodnú veľkosťou pre Vašu miestnosť. Pri voľbe vhodnej uhlopriečky musíte zvážiť niekoľko podstatných faktorov. Ak totiž zvolíte príliš malú, môže narušiť Váš komfort pri jej sledovaní. Ak je naopak príliš veľká, môže prevziať nadvládu nad Vašou obývačkou. Pri výbere TV by sme mali myslieť na vhodnú pozorovaciu vzdialenosť, ktorá sa odvíja od dĺžky uhlopriečky a rozlíšenia. Vo všeobecnosti platí – čím väčšia uhlopriečka, tým väčšia vzdialenosť obrazovky od pohovky bude potrebná (cca 1m vzdialenosti na 40cm uhlopriečky televíznej obrazovky). Veľkosť miestnosti zásadne ovplyvňuje veľkosť televízora. Čím vyššie rozlíšenie obrazovky, tým bližšie sa môžete posadiť. Je vhodné dosiahnuť optimálnu pozorovaciu vzdialenosť, v mieste, kde budete od svojej TV sedieť. Ak zavesíte televízor na stenu a skryjete vodiče do steny, dostanete užitočný a estetický priestor.
Môžete namontovať televízor na tehlovú stenu, prípadne nad krb?
Áno, televízor je možné primontovať na tehlovú alebo panelovú stenu. Váš montážnik v závislosti od toho zvolí správny spôsob prichytenia. Televízor neodporúčame namontovať na stenu nad krbom. Ak sa rozhodnete, beriete na seba možné riziko poškodenia televízora teplom a stratou platnosti záruky. Váš montážnik však skontroluje miesto montáže a prípadne odporučí to najlepšie.
Ako dlho trvá pripojenie televízora?
Inštalácia televízora na stenu, .t.z. zavesenie televízora na držiak – konzolu, a jeho pripojenia, trvajú približne 2 hodiny; zložitejšie inštalácie môžu trvať dlhšie. Ak máte záujem o rýchlu, odbornú montáž a ušetrenie peňazí, kontaktujte Wilio. Priemerne náklady na montáž televízora na stenu cez Wilio sa pohybujú od 20-50eur. Základná inštalácia televízora s plochou obrazovkou je lacnejšia, ďalšie služby ako montáž reproduktorov, inštalácia domáceho kina, ukrytie kabeláže, aby vizuálne nenarúšala interiér bude finančne nákladnejšia.
Služby

Čo robia technici pri montáži na stenu?
Profesionálni inštalatéri vedia, ako namontovať televízor na akýkoľvek povrch a zakryjú neestetické káble. Vďaka robustným nástenným konzolám, odborným skúsenostiam a správnemu náradiu vám televízor nainštalujú bezpečne, v správnej výške a bez znehodnotenia steny.
Montáž televízora
Dajte inštalatérovi vedieť, akú veľkosť uhlopriečky , typ a značku televízora máte, aby mohol vybrať správne držiaky, ktoré bezpečne unesú jeho hmotnosť a zanechajú elegantný a profesionálny povrch. Ak máte špeciálne požiadavky, skúsený inštalatér vie, ako namontovať televízor na stenu bez držiakov.
Televízne rozvody
Či už je váš televízor pripevnený priamo na stenu, existujú rôzne spôsoby ako schovať káble pri inštalácii televízora, domáceho kina alebo káblovej televízie, aby nepokazili dizajn miestnosti.
Pripojenie reproduktorov
K televízorom môžete pripojiť ďalšie reproduktory, reproduktorové lišty, zvukové panely a tak získať podmanivý priestorový zvuk, aby Vám poskytli optimálny zážitok z domáceho kina a z počúvania hudby. Televízne rozvody a vodiče vieme dizajnovo a esteticky schovať do stien.
Nastavenie TV
Ak mate nainštalovaný nový televízor, miestni technici môžu tiež zahrnúť službu nastavenia televízora. Pomôžu Vám s pripojením káblovej televízie, satelitnej stanice (Skylink) alebo internetovej televízie (UPC, Magio alebo Orange), s naladením analógových kanálov, a môžu kalibrovať televízor – nastavenie obrazu napr. jas, kontrast alebo teplotu farieb podľa štandardu, ktorý sa používa vo filmových štúdiách, aby ste z Vášho nového HD, 4K alebo Smart TV vyťažili maximum.
Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS