Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Montáž TV na stenu Banská Bystrica

Hľadáte hodinového manžela na montáž tv na stenu v lokalite Banská Bystrica? V tejto kategórii máme 18 788 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt

29 709 profesionálov na Slovensku

72 106 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

226 512 inštalácií aplikácie

Montáž TV na stenu Banská Bystrica

Hľadáte montáž tv na stenu Banská Bystrica? Jednoducho vám pomôžeme nájsť kvalitných odborníkov aj v Podlaviciach, Fončorde. Služby môžete využiť aj v širšom okolí ako Hronsek, Poniky, Selce. Odborníci v tejto kategórii tiež robia:drobné opravy, montáž nábytku, zavesenie obrazov. Zabezpečia pre vás zameranie, návrh vhodného riešenia, montáž televízie na stenu a použijú pri tom konzolu na stenu, kabeláž, vŕtačku, hmoždinky, skrutky. Vyberte si najlepšiu ponuku pre montáž tv na stenu Banská Bystrica z našich majstrov.

29 709 profesionálov na Slovensku

72 106 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

226 512 inštalácií aplikácie

Dopyty

Najnovšie dopyty od našich zákazníkov

Montáž TV na stenu

Potrebujem zavesit Tv na stenu. Mam kupeny drziak, sroby, hmozdinky. Popravde som sa uz pokúšal urobit to sám, ale mame...Zobraziť viac

Potrebujem zavesit Tv na stenu. Mam kupeny drziak, sroby, hmozdinky. Popravde som sa uz pokúšal urobit to sám, ale mame v panelaku asi moc tvrdy beton lebo moja priklepova vrtacka to nezvladla a skratovala. Nepotrebujem nic viac ako navrtat 4 diery s priemerom 10mm do steny.

Matej K.
Žilina
Montáž TV na stenu

Stojan: Original Samsung odporucany vyrobcom, typ WMN-M15EA Televízor 65palcový Stena: tehlová, chcel by som chemické kotvy

Martin U.
Žilina
Montáž TV na stenu

Montaz tv na stenu s dotiahnutim kablom z inej izby na pozeranie tv a umiestnenie wifi (mala by byt v...Zobraziť viac

Montaz tv na stenu s dotiahnutim kablom z inej izby na pozeranie tv a umiestnenie wifi (mala by byt v strede bytu). Jedna sa o prerobeny byt v centre mesta. Kable budu v dlzke cca 20 m ak budu vedene v listach plavajucej podlahy.

Tatiana H.
Nitra
Montáž TV na stenu

Montaz TV drziaka na stenu s naslednym nasadenim samotneho televizora. Uhlopriecka TV 50 palcov. TV drziak mam uz kupeny. Foto...Zobraziť viac

Montaz TV drziaka na stenu s naslednym nasadenim samotneho televizora. Uhlopriecka TV 50 palcov. TV drziak mam uz kupeny. Foto steny a drziaka prilohe.

Ladislav M.
Bratislava
Montáž TV na stenu

TV Toshiba 48L3663DG 48 palcov (približne 13 kg). Chcel by som schovať kabele. Zásuvka presne nad miestom, kde bude visieť...Zobraziť viac

TV Toshiba 48L3663DG 48 palcov (približne 13 kg). Chcel by som schovať kabele. Zásuvka presne nad miestom, kde bude visieť tv. Sadrokartónová stena.

Ivan S.
Bratislava
Montáž TV na stenu

Hello, I need to remove an old TV and install a new TV, but I already have a support installed on...Zobraziť viac

Hello, I need to remove an old TV and install a new TV, but I already have a support installed on the wall. We hope to be able to use this TV support. If it is not compatible, then we have to buy a new one. It would be great if you can help us as soon as possible. How much is to remove the old TV and install the new TV on the support? My telefone number: +421* My email: *@g*.com Thank you in advance. William.

William V.
Bratislavský kraj
Montáž TV na stenu

Je potrebna priklepova vrtacka a vodovaha...vrtat sa bude do tehlovej steny a aj detektor elektro rozvodov ak je

Joseph B.
Bratislava
Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

Montáž TV na stenu od spoľahlivých profesionálov z Wilio

Skúsení technici: Túto službu zabezpečujú špecializovaní technici, ktorí vedia namontovať každý typ televízora na každý typ steny. Napríklad steny z tehál alebo betónu môžu uniesť hmotnosť televízora, ale steny z dreva alebo sadrokartónu nie. Preto inštalatér televízora starostlivo skontroluje stenu, aby zistil, či unesie hmotnosť televízora. V prípade, že to nejde, môže stenu vystužiť vhodnými prvkami. 

Prinesie si so sebou všetko potrebné náradie a vybavenie. Váš údržbár dorazí na adresu plne vybavený a pripravený na montáž a prinesie si všetko potrebné náradie na inštaláciu televízora a montážnych konzol. Špecialista na montáž televízora pozná všetky typy a značky dostupné na trhu. Pre príklad, tu je niekoľko značiek, pre ktoré sa môžete rozhodnúť skôr, ako si zarezervujete inštaláciu televízora, a to Panasonic, Philips, Samsung, Sony, LG, Thomson a ďalšie. 

Priateľskí a nápomocní inštalatéri. A ak ste trochu zmätení, aké by bolo najlepšie miesto pre vašu televíziu, potom vám technik rád poskytne svoj odborný názor. Koniec koncov, majstri v priebehu rokov nainštalovali tisíce televízorov a vy môžete úplne dôverovať ich úsudku. A ďalšou užitočnou službou, ktorú  vám môžu ponúknuť je pripojenie televízora. Vďaka tomu bude vaše miesto oveľa bezpečnejšie a elegantnejšie, pretože všetky káble budú bezpečne skryté/schované. Ak chcete káble úplne skryť a chrániť ich pred poškodením, nezabudnite na túto službu. 

Rezervácia online je rýchla a jednoduchá. Môžete použiť náš online rezervačný systém na web stránke alebo aplikácii Wilio na to, aby ste si v nej vytvorili dopyt na montáž TV na stenu. Do niekoľkých minút sa vám ozvú dostupní technici. Vyžiadajte si od nich cenové ponuky a s vybraným technikom si dohodnite termín montáže na deň a čas, ktorý vám najlepšie vyhovuje. Len sa uistite, že máte televízor a montážne konzoly pripravené, aby vám ich technik mohol nainštalovať efektívne a bezpečne. V prípade, že chcete, aby vám technik dodal aj konzolu na upevnenie TV na stenu, uveďte to vo svojom dopyte.

Čo pre vás môžu urobiť špecialisti na montáž na TV? Keď nastane čas na realizáciu služby, príde na vašu adresu plne vybavený a skúsený technik, ktorý za vás vykoná všetku prácu. Spravidla pre vás títo technici môžu urobiť toto: Podľa vašich potrieb a podmienok vám poradia najvhodnejšie miesto pre váš televízor. Upevnenie na stenu pre televízory všetkých veľkostí: malé (do 42 "), stredné (od 42" do 64 ") a veľké (nad 64"). Sú schopní nainštalovať všetky typy konzol. Vykoná kontrolu steny, aby sa zistilo, či vydrží hmotnosť  televízora. Vykoná potrebnú výstuž sadrokartónových stien drevenými armatúrami. Prepojí káblea ich skryje ich zabudovaním do steny. Zaistí bezpečnú prevádzku a elegantný dizajn. A následne po skončení svojej práce po sebe uprace. 

Často kladené otázky 

Otázka: Ako môžem zrušiť objednanú službu?

Odpoveď: Ak už našu službu nepotrebujete a chcete ju zrušiť, postupujte takto: Začnite prihlásením do svojho účtu Wilio a kliknutím na Moje projekty. Kliknite na projekt, ktorý chcete zrušiť a v menu Možnosti vyberte Zrušiť projekt. To je všetko, čo musíte urobiť.

Otázka: Musím mať pripravenú konzolu na uchytenie TV na stenu?

Odpoveď: Mali by ste. Pri kúpe televízora by ste mali zistiť, či je dodávaný s držiakmi na montáž na stenu. Vo väčšine prípadov to tak nie je a môžete si ich kúpiť samostatne, ale uistite sa, že sú kompatibilné s vašim typom televízora. Na trhu existuje množstvo univerzálnych zátvoriek/konzol a jediné, na čo musíte pamätať, je veľkosť televízora/uhlopriečky. Ak potrebujete, aby vám konzolu dodal technik z Wilio, uveďte túto požiadavku priamo do svojho dopytu. 

Otázka: Je potrebné niečo urobiť pred dodaním služby?

Odpoveď: Môžete skontrolovať, či sa váš televízor hodí na miesto, kam ho chcete nainštalovať. Tiež sa uistite, že v dosahu televízora je elektrická zásuvka. 

Otázka: Nie som si istý kam umiestniť televízor, čo mám robiť?

Odpoveď: Žiadne obavy, váš technik vám s tým rád poradí. Zvyčajne je potrebné vziať do úvahy 3 hlavné veci: vzdialenosť od miesta sledovania, dostupnosť zásuvky, a ideálne výšku TV vo výške očí. Môžete samozrejme zabudovať otočný alebo výklopný držiak televízora, aby ste mali väčšiu flexibilitu pri konečnom namontovaní televízora a lepší komfort pri sledovaní televízie. 

Otázka: Kde všade je služba Wilio dostupná?

Odpoveď: Služba Wilio je dostupná na celom Slovensku a v niekoľkých ďalších krajinách.