Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Montáž TV na stenu Prešov

Hľadáte hodinového manžela na montáž tv na stenu v lokalite Prešov? V tejto kategórii máme 18141 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt

38 664 profesionálov na Slovensku

69075 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

226 512 inštalácií aplikácie

Montáž TV na stenu Prešov

Hľadáte montáž tv na stenu Prešov? Jednoducho vám pomôžeme nájsť kvalitných odborníkov aj v Cemjate, Delni. Služby môžete využiť aj v širšom okolí ako Fintice, Kapušany, Medzany. Odborníci v tejto kategórii tiež robia:drobné opravy, montáž nábytku, zavesenie obrazov. Zabezpečia pre vás zameranie, návrh vhodného riešenia, montáž televízie na stenu a použijú pri tom konzolu na stenu, kabeláž, vŕtačku, hmoždinky, skrutky. Vyberte si najlepšiu ponuku pre montáž tv na stenu Prešov z našich majstrov.

38 664 profesionálov na Slovensku

69075 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

226 512 inštalácií aplikácie

Dopyty

Najnovšie dopyty od našich zákazníkov

Hodinový manžel

Balkónové dvere ktoré sa vyberajú z pántov. Iba z vrchu. Tazko sa zatvárajú a otvárajú. Musim nimi dost buchnúť aby...Zobraziť viac

Balkónové dvere ktoré sa vyberajú z pántov. Iba z vrchu. Tazko sa zatvárajú a otvárajú. Musim nimi dost buchnúť aby sa zavreli

Katarina K.
Prešov
Hodinový manžel

Potrebujeme namontovať: 3x držiaky na servitky na stenu. 1 x držiak na toaletný papier do steny. 1x dámsku hygienickú kazetu. 5x rámy na reklamné...Zobraziť viac

Potrebujeme namontovať: 3x držiaky na servitky na stenu. 1 x držiak na toaletný papier do steny. 1x dámsku hygienickú kazetu. 5x rámy na reklamné plagáty do steny 2x držiaky na mydlo Bude potrebné vŕtať medzi špary kachličiek, alebo použiť silné lepidlo

Kristián G.
Prešov
Hodinový manžel

Chystam sa na cestovanie po Taliansku po dobu dvoch týždňov. Hľadám príjemnú pohodovú ženu, ktorá by chcela tiež cestovať buď...Zobraziť viac

Chystam sa na cestovanie po Taliansku po dobu dvoch týždňov. Hľadám príjemnú pohodovú ženu, ktorá by chcela tiež cestovať buď s vlastnou motorkou, alebo ako spolujazdec so mnou.

Martin K.
Ľubotice
Hodinový manžel

Nastaviť na skle v sprchovom kúte koľajničky a umiestniť do sprchovacieho kúta. Pripevniť kryt k vaničke.

Gabriela F.
Prešov
Hodinový manžel

Potrebujem pripojiť bidetovu sprchu na ventil k záchodu. Bude potrebné rozdeliť prívod vody na záchod a sprchu a prívod k...Zobraziť viac

Potrebujem pripojiť bidetovu sprchu na ventil k záchodu. Bude potrebné rozdeliť prívod vody na záchod a sprchu a prívod k sprche predĺžiť tak aby sa dala regulovať rýchlosť prúdenia niekde vedľa záchoda nie za zachodom.

Michal F.
Ľubotice
Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

Montáž TV na stenu od spoľahlivých profesionálov z Wilio

Skúsení technici: Túto službu zabezpečujú špecializovaní technici, ktorí vedia namontovať každý typ televízora na každý typ steny. Napríklad steny z tehál alebo betónu môžu uniesť hmotnosť televízora, ale steny z dreva alebo sadrokartónu nie. Preto inštalatér televízora starostlivo skontroluje stenu, aby zistil, či unesie hmotnosť televízora. V prípade, že to nejde, môže stenu vystužiť vhodnými prvkami. 

Prinesie si so sebou všetko potrebné náradie a vybavenie. Váš údržbár dorazí na adresu plne vybavený a pripravený na montáž a prinesie si všetko potrebné náradie na inštaláciu televízora a montážnych konzol. Špecialista na montáž televízora pozná všetky typy a značky dostupné na trhu. Pre príklad, tu je niekoľko značiek, pre ktoré sa môžete rozhodnúť skôr, ako si zarezervujete inštaláciu televízora, a to Panasonic, Philips, Samsung, Sony, LG, Thomson a ďalšie. 

Priateľskí a nápomocní inštalatéri. A ak ste trochu zmätení, aké by bolo najlepšie miesto pre vašu televíziu, potom vám technik rád poskytne svoj odborný názor. Koniec koncov, majstri v priebehu rokov nainštalovali tisíce televízorov a vy môžete úplne dôverovať ich úsudku. A ďalšou užitočnou službou, ktorú  vám môžu ponúknuť je pripojenie televízora. Vďaka tomu bude vaše miesto oveľa bezpečnejšie a elegantnejšie, pretože všetky káble budú bezpečne skryté/schované. Ak chcete káble úplne skryť a chrániť ich pred poškodením, nezabudnite na túto službu. 

Rezervácia online je rýchla a jednoduchá. Môžete použiť náš online rezervačný systém na web stránke alebo aplikácii Wilio na to, aby ste si v nej vytvorili dopyt na montáž TV na stenu. Do niekoľkých minút sa vám ozvú dostupní technici. Vyžiadajte si od nich cenové ponuky a s vybraným technikom si dohodnite termín montáže na deň a čas, ktorý vám najlepšie vyhovuje. Len sa uistite, že máte televízor a montážne konzoly pripravené, aby vám ich technik mohol nainštalovať efektívne a bezpečne. V prípade, že chcete, aby vám technik dodal aj konzolu na upevnenie TV na stenu, uveďte to vo svojom dopyte.

Čo pre vás môžu urobiť špecialisti na montáž na TV? Keď nastane čas na realizáciu služby, príde na vašu adresu plne vybavený a skúsený technik, ktorý za vás vykoná všetku prácu. Spravidla pre vás títo technici môžu urobiť toto: Podľa vašich potrieb a podmienok vám poradia najvhodnejšie miesto pre váš televízor. Upevnenie na stenu pre televízory všetkých veľkostí: malé (do 42 "), stredné (od 42" do 64 ") a veľké (nad 64"). Sú schopní nainštalovať všetky typy konzol. Vykoná kontrolu steny, aby sa zistilo, či vydrží hmotnosť  televízora. Vykoná potrebnú výstuž sadrokartónových stien drevenými armatúrami. Prepojí káblea ich skryje ich zabudovaním do steny. Zaistí bezpečnú prevádzku a elegantný dizajn. A následne po skončení svojej práce po sebe uprace. 

Často kladené otázky 

Otázka: Ako môžem zrušiť objednanú službu?

Odpoveď: Ak už našu službu nepotrebujete a chcete ju zrušiť, postupujte takto: Začnite prihlásením do svojho účtu Wilio a kliknutím na Moje projekty. Kliknite na projekt, ktorý chcete zrušiť a v menu Možnosti vyberte Zrušiť projekt. To je všetko, čo musíte urobiť.

Otázka: Musím mať pripravenú konzolu na uchytenie TV na stenu?

Odpoveď: Mali by ste. Pri kúpe televízora by ste mali zistiť, či je dodávaný s držiakmi na montáž na stenu. Vo väčšine prípadov to tak nie je a môžete si ich kúpiť samostatne, ale uistite sa, že sú kompatibilné s vašim typom televízora. Na trhu existuje množstvo univerzálnych zátvoriek/konzol a jediné, na čo musíte pamätať, je veľkosť televízora/uhlopriečky. Ak potrebujete, aby vám konzolu dodal technik z Wilio, uveďte túto požiadavku priamo do svojho dopytu. 

Otázka: Je potrebné niečo urobiť pred dodaním služby?

Odpoveď: Môžete skontrolovať, či sa váš televízor hodí na miesto, kam ho chcete nainštalovať. Tiež sa uistite, že v dosahu televízora je elektrická zásuvka. 

Otázka: Nie som si istý kam umiestniť televízor, čo mám robiť?

Odpoveď: Žiadne obavy, váš technik vám s tým rád poradí. Zvyčajne je potrebné vziať do úvahy 3 hlavné veci: vzdialenosť od miesta sledovania, dostupnosť zásuvky, a ideálne výšku TV vo výške očí. Môžete samozrejme zabudovať otočný alebo výklopný držiak televízora, aby ste mali väčšiu flexibilitu pri konečnom namontovaní televízora a lepší komfort pri sledovaní televízie. 

Otázka: Kde všade je služba Wilio dostupná?

Odpoveď: Služba Wilio je dostupná na celom Slovensku a v niekoľkých ďalších krajinách.