Rady a tipy
Ako to funguje?
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Bezplatne

Vyhľadaj šikovných profesionálov

Murárske práce
Zadať projekt
Spokojný zakazníkSkvelá komunikácia, všetko prebehlo podľa dohody, na miesto projektu došiel presne načas ako sme sa dohodli. Práca spravená super, ako človek veľmi fajn, takže odporúčam :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Prečo Wilio
33 515 profesionálov na Slovensku
92 198 vyriešených projektov
4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov
252 005 + inštalácií aplikácie
Murárske práce Košice

Hľadáte murárske práce, murár Košice? Jednoducho vám pomôžeme nájsť kvalitných odborníkov aj v Šebastovciach, Pereši. Služby môžete využiť aj v širšom okolí ako Poproč, Slanec, Bidovce. Odborníci v tejto kategórii tiež robia:betónovanie, stavba oporných múrov, šalovanie. Zabezpečia pre vás vymeranie, pokladanie dlažby, upratovacie práce a použijú pri tom tehly, tvárnice, dlažbu, betón, špárovačku. Vyberte si najlepšiu ponuku pre murárske práce, murár Košice z našich murárov.

DopytyNajnovšie dopyty od našich zákazníkov
Murárske práce

Doplnenie a vyrovnanie zeminy cca 15 cm na ploche cca 20 m so šírkou do 3 m a na navozenú zem položenie betónovych tvárnic.

Leonard S.
Košice
Murárske práce

Dobrý deň. Najde sa tu nejaky majster na murovanie domu ? Popripade ak ma aj nejakych pomocnikov k sebe ? Jedna sa o vystavbu murovaneho domu na kvp. Dakujem

profile image
Martin M.
Myslava
Murárske práce

Potrebujem znížiť strop v chodbe o velkosti 150x170cm. Do stropu pojde bodove osvetlenie. Zaroven potrebujem zarovnat vyrez kabloveho vedenia v stene, tiez sadrokartonom.

Lukas D.
Sídlisko KVP
Murárske práce

Potreboval by som natiahnut omietku v byte v jednej miestnosti o rozmere 4,6x2,8x2,6.Prosim o nacenenie

Matúš S.
Košice
Murárske práce

Dobrý deň, Chcel by som sa opytat kolko by stalo vymurovanie balkónu v byte. V súčasnosti je balkón postavený zo železnej konštrukcie a chcel by som ho zmeniť za murovaný. Byt sa nachádza na prízemí, čiže dostupnosť je bezploblemova. Povolenia na rekonštrukciu od úradov sú vybavené. Balkón ma rozmer 7x1 metra. V budúcnosti ma slúžiť ako pracovna, čiže je potrebné riešiť aj zateplenie a odvhlcenie od zeme. Byt sa nachádza na adrese Michalovska 39 Košice. Dakujem

Ján M.
Košice - mestská časť Západ
Murárske práce

Jedná sa o rekonštrukciu záhradného krbu. Stierka, maľovanie a pokládka novej dlažby v altánku. Najlepšie je si dohodnúť termin, aby ste videli o čo sa jedná. Termín flexibilný.

Peter B.
Košice
Murárske práce

Hladam partiu na komplet rekontrukciu 1,5 i bytu o rozlohe 42m2. Nove jadro, omietky, obklad, dlazba, malba, kartony, voda odpad.

Roli R.
Košice
Murárske práce

Prerabka kupelne a chodby, v kupelni vymurovat “sprchovacie podium” dobre vyspadovat k odtokovemu zlabu. Steny pripravit na obkladanie. Kupelna je momentale vypratna vyburana a pripravena na pracu. V chodbe natiahnut este jednu vrstvu lepidla na steny aby sa mohla aplikovat jemna omietka, ktoru mozete rovno aj naniest.

profile image
Martin K.
Košice
Murárske práce

Vysprávka po výmene vchodových dverí do bytu - zrezané časti zateplenia na chodbe - vyplniť sieťkou, omietka.

Lubo A.
Košice
Murárske práce

Zháňame niekoho na opravu omietky prednej časti chaty + vo vnútri chaty nejaké opravy . Máme nejakú predstavu als necháme si poradiť. Lokalita Račí potok- košice

Jozef P.
Košice
Užitočné informácieČo potrebujete vedieť

Ako si vybrať správneho murára

Murárčina je jedným z najzákladnejších remesiel, ktoré je stavebným kameňom, ktorý tvorí základ mnohých ďalších zamestnaní. Je preto nevyhnutné, aby ste na stavbu domu alebo čohokoľvek, našli toho správneho murára. Hovorili sme s niektorými zo skúsených murárov, odporúčaných platformou Wilio, aby sme zistili kľúčové informácie, ktoré by ste mali vedieť, aby ste sa mohli správne rozhodnúť. 

Body, ktoré si v článku rozoberieme, vám môžu pomôcť zamerať sa na to, koho hľadať a ako získať cenové ponuky pre prácu. Pokračujte v čítaní, kde nájdete ďalšie informácie o tom, ako nájsť toho pravého murára pre vašu prácu. 

Pýtajte sa na cenové ponuky

Aj keď menšie práce, napríklad výstavba nízkej záhradnej steny, nevyžadujú zložité cenové ponuky, pri mnohých väčších projektoch je vhodné sa s murármi stretnúť a získať od nich ponuky. Podrobnosti a rozsah ich cenovej ponuky vám môže povedať veľa o ich postupe. Je dôležité zabezpečiť, aby všetky ponuky boli podobné - zahŕňajúc materiály a pracovnú silu, ako aj akékoľvek subdodávky, ktoré môže obchodník urobiť či DPH. Ak murár bude odstraňovať a likvidovať akékoľvek predchádzajúce materiály, napríklad starý múr, ktorý sa búra, je to zahrnuté v cenovej ponuke? Získanie najmenej troch ponúk vám môže pomôcť odhaliť všetky ponuky, ktoré sa zdajú neprimerane nízke - ak je to tak, môže to byť znamenie obchodníka, ktorý chce získať prácu, ale skutočnú hodnotu ponuky doplní až pridaním dodatočných nákladov počas výstavby. 

Stavebné povolenie 

Stavebné povolenie je formálne udelené povolenie na stavbu alebo zmeny budov alebo iného stavebného vývoja. Stavebné povolenie sa zaoberá vývojom budov a ich dopadom na širšiu komunitu, napríklad tým, ako rozšírenie ovplyvňuje ulicu, alebo či je možné kancelársky blok prerobiť na byt. Stavebné predpisy na druhej strane sú štandardy pre kvalitu návrhu a výstavby každého vývoja, zaisťujúce zdravie a bezpečnosť tých, ktorí budú budovu používať, ako aj normy pre energetickú účinnosť a požiadavky, ako je napríklad bezbariérový prístup. 

Niektoré práce, týkajúce sa murárov, ako napríklad prestavba vnútorných stien alebo práce na prístavbe alebo prestavbe, môžu vyžadovať odhlásenie z oddelenia správy budov miestneho úradu, ktorý spravuje stavebné predpisy. Iné práce môžu vyžadovať, aby statik vopred pripravil správu. Prediskutujte s murárom, o ktorého prenájom máte záujem, či bude vaša práca podliehať plánovaniu alebo stavebným predpisom. Skúsení murári budú mať vedomosti o všetkých najnovších požiadavkách a o tom, ako sa uplatňujú vo vašom projekte, a ako s nimi budú zachádzať plánovacie oddelenia miestnych orgánov - môžu dokonca poznať plánovacích úradníkov. 

UkážkyUkážky realizácií našich poskytovateľov
profile image
Murárske práce
Jakub K.
profile image
Murárske práce
Jaroslav M.
profile image
Murárske práce
Marek N.
profile image
Murárske práce
Matej C.
profile image
Murárske práce
Milan R.
profile image
Murárske práce
Tomáš B.