Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Napínacie stropy Banská Bystrica

Hľadáte odborníka na napínacie stropy v lokalite Banská Bystrica? V tejto kategórii máme 19 600 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt

29 553 profesionálov na Slovensku

71 235 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

226 512 inštalácií aplikácie

Napínacie stropy Banská Bystrica

Hľadáte napínacie stropy Banská Bystrica? Jednoducho vám pomôžeme nájsť kvalitných odborníkov aj v Radvani, Majeri. Služby môžete využiť aj v širšom okolí ako Špania Dolina, Slovenská Ľupča, Brusno. Odborníci v tejto kategórii tiež robia:montáž svietidiel, opravu a výmenu vypínačov, montáž bodových svetiel. Zabezpečia pre vás návrh riešení, vizualizáciu, výrobu a montáž a použijú pri tom kovanie, náradie, lepidlo, vŕtačku, hmoždinky a skrutky. Vyberte si najlepšiu ponuku pre napínacie stropy Banská Bystrica z našich odborníkov.

29 553 profesionálov na Slovensku

71 235 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

226 512 inštalácií aplikácie

Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

1. Prečo sa im hovorí napínacie stropy?

Napínaný/ strečový strop je v podstate elastické plátno, ktoré je pripevnené ku všetkým štyrom stenám vašej miestnosti a potom sa pomocou ohrievačov vzduchu natiahne na miesto a vytvorí neuveriteľne silný a odolný zavesený strop.

2. Pre aké typy budov sa odporúčajú napínané stropy?

Napínané stropy je možné použiť kdekoľvek, ale vďaka ich výhodám akými sú pevnosť, trvácnosť, nenáročnosť na údržbu a hygienu, ich veľmi často nájdete v školách a škôlkach, na detských ihriskách, v nemocniciach a iných zdravotníckych zariadeniach, v opatrovateľských domoch, v športových halách, bazénoch, baroch a reštauráciách.

3. Aké rôzne povrchové úpravy sú k dispozícii?

Existuje veľmi široký výber farieb. Môžete sa rozhodnúť pre tradičný matný, mierne lesklý satén alebo dramatický lesklý povrch. S priesvitným stropom vpustíte  viac svetla. Alebo prečo nevzbudiť záujem stropom s vytlačeným logom, vášho obľúbeného diela alebo motívu. Môžete dokonca vytvoriť tvarované, stupňovité alebo viacúrovňové stropy. 

4. Prečo sa odporúčajú napínacie stropy pre bazény?

Stretch stropy sú veľmi hygienické, antistatické a bez kondenzácie. Napínaná stropná membrána je veľmi tenká, takže veľmi rýchlo dosiahne izbovú teplotu, čo znamená, že nedochádza ku kondenzácii ani vzniku  plesní. V projektoch, kde vetranie nefunguje správne, odporúčame inštaláciu jednoduchých vetracích mriežok, aby sa zabezpečila prirodzená cirkulácia vzduchu medzi miestnosťou a priestorom nad strečovým stropom. Nemali by sme zabudnúť ani na možnosti dizajnu (pozri bod 3). Populárnou voľbou pre bazény je potlač zamračenej oblohy.

5. Ako fungujú napínacie stropy so svetlami a iným príslušenstvom?

K pôvodnému stropu sú pripevnené plošiny pre svietidlá alebo iné systémy a ich výška je upravená tak, aby zodpovedala výške strečového stropu. Akonáhle je strop na mieste, sú na plátno prilepené spevňovacie krúžky a potom sú narezané vo vnútri, aby sa vytvorili otvory pre svietidlá a iné systémy. Svietidlá sú spojené s káblami, pretiahnuté cez otvory a potom sú k plošinám svietidiel nad plátnom zasunuté pružiny. 

6. Koľko stoja strečové stropy?

Cena za materiál a inštaláciu našich napínacích stropov začína od 40 € za meter štvorcový. Tieto náklady sú podobné ako pri strope zo sadrokartónu. So sadrokartónovými doskami však budete musieť rátať s oveľa dlhšou inštaláciou, nákladmi na vyčistenie miestností, zneškodnenie odpadu a upratanie priestorov. 

7. Ako udržujeme napínací strop?

Je to veľmi ľahké. Na rozdiel od tradičných stropov, napínaný strop nepraská. Plátno je vodotesné a pojme až 100 litrov vody na meter štvorcový stropu  - v prípade technickej poruchy alebo zaplavenia chráni váš majetok pred poškodením. Ľahko sa čistí, stačí použiť vlhkú handričku!

8. Ako dlho trvá inštalácia napínacieho stropu?

Stručne povedané, menej ako deň. 

9. Ako dlho vydržia napínané stropy?

Ponúkame 10-ročnú záruku. Napínané stropy môžu vydržať oveľa dlhšie. Je pravdepodobné,  že po istom čase budete chcieť zmeniť dizajn (čo je veľmi jednoduché), skôr ako ho budete musieť vymeniť kvôli opotrebovaniu.