Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Nechty

Najmite si skúseného odborníka na nechty z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Nechty

Potrebujete službu z oblasti nechty? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na starostlivosť o nechty, konzultáciu, lakovaniu a úpravu manikúry. Cena manikúry sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: konzultácia, dodatočné úpravy a zmeny, ktoré vám poskytne niektorá z našich 698 manikérok v danej kategórií.
Pozrite tiež:Nechty cena

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Populárne lokality

Zobraziť viac

všetky

Služby

Čo zahŕňajú služby manikúry?
Pri základnej manikúre môžete očakávať presné tvarovanie a opilníkovanie nechtov, čistenie a zmäkčovanie nechtovej kožičky, ako aj vyhladenie a vyleštenie. Cieľom všetkých týchto služieb je, aby vaše nechty vyzerali a najmä aj boli čisté, zdravé a reprezentatívne pri každej príležitosti. Ak máte viac času, môžete požiadať aj o niečo kreatívnejšie, napríklad o luxusný nechtový dizajn, aplikáciu gélového laku alebo relaxačné ošetrenie kúpeľovým olejom. Tu vám môžeme pomôcť s niektorými službami manikúry a podrobnosťami o každej z nich:
Kúpeľová manikúra
Kúpeľová manikúra zahŕňa viac terapeutických postupov. Každé sedenie zvyčajne zahŕňa jemnú relaxačnú masáž rúk a paží, ktorá môže pomôcť zmierniť únavu a stuhnutosť kĺbov prstov. Váš nechtový odborník môže tiež použiť nejaký aromatický soľný píling na odstránenie odumretej kože a zjemnenie pokožky. Kúpeľová manikúra sa často končí použitím výživných olejov a krémov, aby boli vaše ruky čo najdlhšie hydratované a vyživené.
Gélová manikúra
Gélová manikúra je ideálna pre zaneprázdnené pracovité včielky a pedantov, ktorí majú radi nechty pekne upravené a lesklé celé týždne. Aj keď tento spôsob zahŕňa aj precízne strihanie a tvarovanie, proces úpravy nechtov gélom sa výrazne líši. Keď si zarezervujete termín na gélovú manikúru vo svojom okolí, pripravte sa na lakovanie nechtov gélovým prípravkom, ktorý sa vytvrdzuje pomocou UV alebo LED svetla. Na rozdiel od bežného laku môžu tieto gélové manikúry vydržať bez záderov a lúpania, či štiepenia asi 2 - 3 týždne. Gélová manikúra sa odporúča aj budúcim nevestám, ktoré pri chôdzi uličkou chcú vyzerať úplne dokonale Na platforme Wilio nájdete aj miestnych svadobných fotografov, ktorí vám pomôžu zachytiť a zdokumentovať všetky magické okamihy pred, počas a po svadobnom obrade!
Parafínová manikúra
Manikúra z parafínového vosku sa zameriava na ošetrenie nechtov a pokožky, ktoré môžu obnoviť a rehydratovať vašu príliš suchú pokožku a aj nechty. Na túto kúru používajú nechtoví špecialisti zdraviu bezpečný, bezfarebný vosk zmiešaný s revitalizačnými olejmi alebo s aloe vera pre upokojujúci pocit. Proces začína tak, že si ruky až po zápästie namočíte alebo ponoríte do vlažnej voskovej zmesi. Po úplnom pokrytí voskom sa ďalej zabalia do čerstvých uterákov, vďaka ktorým vaša pokožka a nechty ošetrujúce látky absorbujú. Váš špecialista na manikúru potom po chvíli odlepí vosk, masíruje a trie dlane a nakoniec nechty ošetrí klasickým čistením, tvarovaním a leštením.
Manikúra a pedikúra
Tiež by vás zaujímalo, či si môžete okrem manikúry objednať aj pedikúru? Odpoveď je áno! Nechtoví špecialisti, ktorým sa niekedy hovorí aj mani-pedi, vám upravia ruky aj nohy, od nechtov na nohách až po nechty na rukách. Nie je lepší pocit, ako mať úplný pokoj s vedomím, že o vaše nechty sa postarali ruky znalca!

Často kladené otázky

Prečo si objednať manikúru cez Wilio?
Pri tom všetkom zhone každodenného života potrebuje každý trochu rozmaznávania. Čo tak raz za čas luxusná upokojujúca manikúra a masáž rúk? Pomocou Wilio nie je potrebné navštevovať nechtový salón. Jediným svojim príspevkom nájdete veľa lokálnych mobilných odborníkov na manikúru, ktorí vám môžu prísť upraviť nechty domov alebo kamkoľvek inam! Služby v oblasti manikúry sú určené aj pre všetkých často hosťujúcich profesionálov zo sveta módy a vzhľadu, alebo pre profesionálne podujatia, kde musia účastníci vždy vyzerať čo najlepšie. Nech už je váš účel akýkoľvek, môžete nechať nechtového dizajnéra, aby vám nechty upravil presne tak, ako sa vám páči. S našou platformou je rezervácia najbližších služieb nechtovej manikúry rýchla a pohodlná. Nebudete musieť čakať aj niekoľko dni, kým dostanete voľný termín. Jednoducho vložte svoju požiadavku, dajte nám vedieť, aký druh manikúry hľadáte a kedy ju potrebujete. Za chvíľu dostanete niekoľko ponúk od odborníkov na nechty z vášho okolia. Len čo si vyberiete pre svoju prácu tú pravú osobu, o zvyšok sa postaráme my!
Aké sú výhody profesionálnej manikúry?
Získanie profesionálnej manikúry prináša celý rad výhod, ktoré môžu presahovať len ten rozmer, že budete mať nádherné nechty. Na rozdiel od toho, keď to robíte sami, profesionáli môžu zaručiť dôsledné čistenie a tvarovanie nechtov, ako aj nanášanie laku na nechty. Majú tiež znalosti a skúsenosti, ktoré môžu zlepšiť zdravie a stav pokožky, kostí a kĺbov vašich rúk. Môžu používať rôzne zábaly a krémy a masírovať ruky, aby sa zlepšil prietok krvi a zmiernili bolesti alebo artritídu.
Ako často si musím robiť manikúru?
Presný časový interval vašej manikúry veľmi závisí od vášho životného štýlu. Nechty si môžete nechať robiť týždenne, každý druhý týždeň alebo aj raz mesačne, vždy podľa vašich preferencií a priorít. Ak chcete mať nechty pekne upravené a nalakované väčšinu dní, odporúčame vám objednať si manikúru a pedikúru vo vašej blízkosti každé 2-3 týždne. Najlepšie je nechať nechty raz za čas oddýchnuť a zvoliť si ošetrenie a revitalizáciu nechtov v prípade ich zožltnutia či štiepenia.
Ako si udržiavať nechty po manikúre?
Aby ste maximalizovali úžitok svojej manikúry, vyhýbajte sa náročným prácam, pri ktorých je potrebné, aby ste nechty dlhšie namáhali alebo vystavovali vode. Ak už s upratovaním a praním v domácnosti nestíhate, mali by ste zvážiť nájdenie domácej pomocníčky cez Wilio, ktorá za vás prevezme všetky, alebo aspoň väčšinu týchto úloh. Vyhýbajte sa tiež všetkým výrobkom obsahujúcim agresívne chemikálie ako napríklad lak na vlasy, alebo repelent proti hmyzu, ktoré môžu poškodiť váš nový lak, alebo zmariť účinok liečivých procedúr na nechty.
Môže mi lak poškodiť nechty?
Ak používate bežne kvalitné laky na nechty bez akýchkoľvek drsných prísad, mali by byť vaše nechty v bezpečí a čo najdlhšie bez žltnutia. Ak ste dostali lak na nechty od svojho odborníka na nechty, pred aplikáciou si overte kvalitu produktu. Pri rezervácii služieb manikúry a pedikúry môžete tiež požiadať o ďalšie ošetrenia, napríklad aby ste nechty viac chránili pred plesňami a inými potenciálnymi problémami.
Môžu si robiť manikúru aj muži?
Rozhodne! Manikúra je univerzálna služba, ktorá je určená pre mužov i ženy. Postupy bežné pre mužskú manikúru sa príliš nelíšia od tej základnej. Zahŕňa tiež obvyklé opilníkovanie nechtov, ošetrenie kožičky, píling a zjemnenie pokožky. Ale namiesto dosiahnutia estetického nechtového dizajnu sa to zvyčajne končí leštením nechtov alebo nanesením bezfarebného laku.
Chystám sa zúčastniť dôležitej udalosti. Môže mi vizážistka z Wilio pomôcť aj s inými kozmetickými službami?
Áno! Môžete si rezervovať služby vizážistov, aby ste posilnili svoju sebadôveru. Odborníci vám môžu vaše vlasy natočiť alebo vyžehliť, či použiť predlžovanie vlasov rôznymi metódami pre prirodzený ale elegantný vzhľad. Môžu tiež poskytnúť profesionálne líčenie, ktoré bude ladiť s vašim spoločenským účesom a ohromujúcimi šatami. Potrebujete rýchle vytvarovanie obočia alebo voskovú depiláciu? Aj s tým vám môžu pomôcť kozmetičky a vizážistky!

Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS