Nechty

Najmite si skúseného odborníka na nechty z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt
Zistiť viac
619 poskytovateľov
Zadať dopyt
Zistiť viac

Prečo práve Wilio?

Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov z vášho okolia.

Wilio vám pomôže zadarmo zohnať overených a kvalifikovaných profesionálov na takmer akúkoľvek službu či remeslo.

27 638profesionálov na Slovensku
50 983vyriešených projektov
4,8 / 5priemerné hodnotenie našich odborníkov
199 720 inštalácií aplikácie

Ako Wilio funguje?

Stačí zadať dopyt

Odpovedzte na pár otázok o tom akú službu potrebujete.

Oslovíme tých najlepších

Nájdeme tých najvhodnejších odborníkov podľa vašich požiadaviek.

Vyberte si najlepšiu ponuku

Porovnajte ponuky a vyberte si z najlepšie hodnotených odborníkov.

Zadajte dopyt

Služby v tvojom okolí

Radí náš odborník Peter

Čo potrebujem vedieť

Radí náš odborník Peter

Často kladené otázky

Prečo si objednať manikúru cez Wilio?

Pri tom všetkom zhone každodenného života potrebuje každý trochu rozmaznávania. Čo tak raz za čas luxusná upokojujúca manikúra a masáž rúk? Pomocou Wilio nie je potrebné navštevovať nechtový salón. Jediným svojim príspevkom nájdete veľa lokálnych mobilných odborníkov na manikúru, ktorí vám môžu prísť upraviť nechty domov alebo kamkoľvek inam! Služby v oblasti manikúry sú určené aj pre všetkých často hosťujúcich profesionálov zo sveta módy a vzhľadu, alebo pre profesionálne podujatia, kde musia účastníci vždy vyzerať čo najlepšie. Nech už je váš účel akýkoľvek, môžete nechať nechtového dizajnéra, aby vám nechty upravil presne tak, ako sa vám páči. S našou platformou je rezervácia najbližších služieb nechtovej manikúry rýchla a pohodlná. Nebudete musieť čakať aj niekoľko dni, kým dostanete voľný termín. Jednoducho vložte svoju požiadavku, dajte nám vedieť, aký druh manikúry hľadáte a kedy ju potrebujete. Za chvíľu dostanete niekoľko ponúk od odborníkov na nechty z vášho okolia. Len čo si vyberiete pre svoju prácu tú pravú osobu, o zvyšok sa postaráme my!

Aké sú výhody profesionálnej manikúry?

Získanie profesionálnej manikúry prináša celý rad výhod, ktoré môžu presahovať len ten rozmer, že budete mať nádherné nechty. Na rozdiel od toho, keď to robíte sami, profesionáli môžu zaručiť dôsledné čistenie a tvarovanie nechtov, ako aj nanášanie laku na nechty. Majú tiež znalosti a skúsenosti, ktoré môžu zlepšiť zdravie a stav pokožky, kostí a kĺbov vašich rúk. Môžu používať rôzne zábaly a krémy a masírovať ruky, aby sa zlepšil prietok krvi a zmiernili bolesti alebo artritídu.

Ako často si musím robiť manikúru?

Presný časový interval vašej manikúry veľmi závisí od vášho životného štýlu. Nechty si môžete nechať robiť týždenne, každý druhý týždeň alebo aj raz mesačne, vždy podľa vašich preferencií a priorít. Ak chcete mať nechty pekne upravené a nalakované väčšinu dní, odporúčame vám objednať si manikúru a pedikúru vo vašej blízkosti každé 2-3 týždne. Najlepšie je nechať nechty raz za čas oddýchnuť a zvoliť si ošetrenie a revitalizáciu nechtov v prípade ich zožltnutia či štiepenia.

Ako si udržiavať nechty po manikúre?

Aby ste maximalizovali úžitok svojej manikúry, vyhýbajte sa náročným prácam, pri ktorých je potrebné, aby ste nechty dlhšie namáhali alebo vystavovali vode. Ak už s upratovaním a praním v domácnosti nestíhate, mali by ste zvážiť nájdenie domácej pomocníčky cez Wilio, ktorá za vás prevezme všetky, alebo aspoň väčšinu týchto úloh. Vyhýbajte sa tiež všetkým výrobkom obsahujúcim agresívne chemikálie ako napríklad lak na vlasy, alebo repelent proti hmyzu, ktoré môžu poškodiť váš nový lak, alebo zmariť účinok liečivých procedúr na nechty.

Môže mi lak poškodiť nechty?

Ak používate bežne kvalitné laky na nechty bez akýchkoľvek drsných prísad, mali by byť vaše nechty v bezpečí a čo najdlhšie bez žltnutia. Ak ste dostali lak na nechty od svojho odborníka na nechty, pred aplikáciou si overte kvalitu produktu. Pri rezervácii služieb manikúry a pedikúry môžete tiež požiadať o ďalšie ošetrenia, napríklad aby ste nechty viac chránili pred plesňami a inými potenciálnymi problémami.

Môžu si robiť manikúru aj muži?

Rozhodne! Manikúra je univerzálna služba, ktorá je určená pre mužov i ženy. Postupy bežné pre mužskú manikúru sa príliš nelíšia od tej základnej. Zahŕňa tiež obvyklé opilníkovanie nechtov, ošetrenie kožičky, píling a zjemnenie pokožky. Ale namiesto dosiahnutia estetického nechtového dizajnu sa to zvyčajne končí leštením nechtov alebo nanesením bezfarebného laku.

Chystám sa zúčastniť dôležitej udalosti. Môže mi vizážistka z Wilio pomôcť aj s inými kozmetickými službami?

Áno! Môžete si rezervovať služby vizážistov, aby ste posilnili svoju sebadôveru. Odborníci vám môžu vaše vlasy natočiť alebo vyžehliť, či použiť predlžovanie vlasov rôznymi metódami pre prirodzený ale elegantný vzhľad. Môžu tiež poskytnúť profesionálne líčenie, ktoré bude ladiť s vašim spoločenským účesom a ohromujúcimi šatami. Potrebujete rýchle vytvarovanie obočia alebo voskovú depiláciu? Aj s tým vám môžu pomôcť kozmetičky a vizážistky!

Služby

Čo zahŕňajú služby manikúry?

Pri základnej manikúre môžete očakávať presné tvarovanie a opilníkovanie nechtov, čistenie a zmäkčovanie nechtovej kožičky, ako aj vyhladenie a vyleštenie. Cieľom všetkých týchto služieb je, aby vaše nechty vyzerali a najmä aj boli čisté, zdravé a reprezentatívne pri každej príležitosti. Ak máte viac času, môžete požiadať aj o niečo kreatívnejšie, napríklad o luxusný nechtový dizajn, aplikáciu gélového laku alebo relaxačné ošetrenie kúpeľovým olejom. Tu vám môžeme pomôcť s niektorými službami manikúry a podrobnosťami o každej z nich:

Kúpeľová manikúra

Kúpeľová manikúra zahŕňa viac terapeutických postupov. Každé sedenie zvyčajne zahŕňa jemnú relaxačnú masáž rúk a paží, ktorá môže pomôcť zmierniť únavu a stuhnutosť kĺbov prstov. Váš nechtový odborník môže tiež použiť nejaký aromatický soľný píling na odstránenie odumretej kože a zjemnenie pokožky. Kúpeľová manikúra sa často končí použitím výživných olejov a krémov, aby boli vaše ruky čo najdlhšie hydratované a vyživené.

Gélová manikúra

Gélová manikúra je ideálna pre zaneprázdnené pracovité včielky a pedantov, ktorí majú radi nechty pekne upravené a lesklé celé týždne. Aj keď tento spôsob zahŕňa aj precízne strihanie a tvarovanie, proces úpravy nechtov gélom sa výrazne líši. Keď si zarezervujete termín na gélovú manikúru vo svojom okolí, pripravte sa na lakovanie nechtov gélovým prípravkom, ktorý sa vytvrdzuje pomocou UV alebo LED svetla. Na rozdiel od bežného laku môžu tieto gélové manikúry vydržať bez záderov a lúpania, či štiepenia asi 2 - 3 týždne. Gélová manikúra sa odporúča aj budúcim nevestám, ktoré pri chôdzi uličkou chcú vyzerať úplne dokonale Na platforme Wilio nájdete aj miestnych svadobných fotografov, ktorí vám pomôžu zachytiť a zdokumentovať všetky magické okamihy pred, počas a po svadobnom obrade!

Parafínová manikúra

Manikúra z parafínového vosku sa zameriava na ošetrenie nechtov a pokožky, ktoré môžu obnoviť a rehydratovať vašu príliš suchú pokožku a aj nechty. Na túto kúru používajú nechtoví špecialisti zdraviu bezpečný, bezfarebný vosk zmiešaný s revitalizačnými olejmi alebo s aloe vera pre upokojujúci pocit. Proces začína tak, že si ruky až po zápästie namočíte alebo ponoríte do vlažnej voskovej zmesi. Po úplnom pokrytí voskom sa ďalej zabalia do čerstvých uterákov, vďaka ktorým vaša pokožka a nechty ošetrujúce látky absorbujú. Váš špecialista na manikúru potom po chvíli odlepí vosk, masíruje a trie dlane a nakoniec nechty ošetrí klasickým čistením, tvarovaním a leštením.

Manikúra a pedikúra

Tiež by vás zaujímalo, či si môžete okrem manikúry objednať aj pedikúru? Odpoveď je áno! Nechtoví špecialisti, ktorým sa niekedy hovorí aj mani-pedi, vám upravia ruky aj nohy, od nechtov na nohách až po nechty na rukách. Nie je lepší pocit, ako mať úplný pokoj s vedomím, že o vaše nechty sa postarali ruky znalca!

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS

App Store
Google Play
AppGallery
Začnite zarábaťPriemerná hodnota projektu na Wilio je 2 100€.

Napísali o nás

…Wilio podporuje omnoho sofistikovanejšiu formu spájania dopytu a ponuky.

Rýchle sprostredkovanie a ušetrené desiatky eur.

Spomedzi slovenských služieb tak ide zrejme o najintuitívnejšiu a najmodernejšiu službu na trhu práce. 

...nová služba na nájdenie remeselníka, v ponuke ich má viac ako 20-tisíc...

Konečne sa zákazník ocitne v pozícii toho, kto si môže vyberať.

A ako dokázal náš test, naozaj vám odborníka zoženie expresne rýchlo. 

...nájde vám právnika aj remeselníka...

...odporúčam všetkým, ktorí sa chystajú na rôzne prerábky v byte či dome a hľadajú skúsených odborníkov...

...prvou voľbou, keď ľudia potrebujú akúkoľvek službu...

...keď dostente ponuku aj s referenciami do niekoľkých minút, je to prekvapujúco pozitívna emócia