Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Odvoz odpadu

Najmite si skúseného odborníka na odvoz odpadu z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Odvoz odpadu

Potrebujete službu z oblasti odvoz odpadu? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na prenájom kontajnerov, odvoz komunálneho a separovaného odpadu. Cena zberu smetí a likvidácie odpadu sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: odvoz nebezpečného a nadrozmerného odpadu, ktoré vám poskytne niektorý z našich 20843 špecialistov v danej kategórií.
Pozrite tiež:Odvoz odpadu cena

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Populárne lokality

Zobraziť viac

všetky

Často kladené otázky

Prečo si najať služby odvozu odpadu cez Wilio?
Wilio vám pomôže rýchlo nájsť lacné a spoľahlivé služby odvozu odpadu. Odpad v domácnosti zaberá priestor a zhromažďuje prach, preto je dôležité sa ho zbaviť čo najskôr. Vrhnúť sa na prvú službu odvozu odpadu, ktorú vám ponúkne vyhľadávač však nemusí byť najvhodnejšie. Preto Wilio zhromažďuje veľké množstvo pozitívne hodnotených ponúk od preverených a kvalitných odborníkov na odstraňovanie odpadu a to všetko v rámci jednej platformy. Šetríme vám čas a námahu pri prehľadávaní internetu a pomôžeme vám nájsť službu odvozu najvhodnejšiu pre vás. Naši pracovníci odvozu vám priamo pošlú svoje ponuky. Kliknutím na tlačidlo „Zadať pdopyt“ spustíte rezerváciu odvozu odpadu. Aby ste našli pracovníka zodpovedajúceho vašim požiadavkám, je nutné byť vo svojej žiadosti čo najpodrobnejší. Uveďte informácie ako typ odpadu, počet položiek a miesta vyzdvihnutia a odovzdania. Ponuky získate hneď, ako sa zadania zobrazia dodávateľom. Pred prijatím ponuky si môžete preveriť hodnotenia a recenzie pracovníka. Vypracte svoj domov už dnes!
Aké sú výhody využitia služby z môjho okolia?
Služby odvozu z vášho okolia sú výhodné vďaka rýchlosti, cene a skúsenosti. Miestny likvidátor odpadu môže ponúknuť nižšie ceny a cesta na vybrané miesto je rýchlejšia. Odborníci z vášho okolia môžu byť taktiež lepšie oboznámení so zbernými zariadeniami vo vašej obci či štvrti.
Aké druhy odpadkov je možné odviezť?
Službu odvozu je možné využiť na mnoho druhov odpadov, od starého nábytku po iné objemné predmety. Pracovníci odvozu môžu takisto pomôcť s likvidáciou stavebného a záhradného odpadu či rozbitej elektroniky. Väčšina z nich však neodváža biologický odpad od zvierat či ľudí, rizikový odpad, azbest a iné škodlivé látky. Odvoz týchto položiek vyžadujú špeciálne školenie a vybavenie.
Ako veľmi v predstihu je nutné rezervovať službu odvozu odpadu?
Na Wilio je možné rezervovať odvoz odpadu v ten istý deň. Nájsť správneho odborníka môže trvať len pár minút. To však závisí od dostupnosti Wilio vo vašom okolí. Ak ihneď nenájdete pracovníka odvozu odpadu, nezúfajte. Možno budete musieť počkať o niečo dlhšie, kým získate ponuky od dostupných pracovníkov. Pošlite svoju žiadosť teraz a začnite získavať bezplatné ponuky od pracovníkov na odvoz odpadu vo vašej oblasti.
Potrebujú pracovníci na odvoz odpadu nejaké špeciálne vybavenie a kvalifikáciu?
Nie nevyhnutne. Zariadenie potrebné na prípadnú demontáž sa líši od úlohy k úlohe. Napríklad pracovník na odstránenie odpadu môže pred likvidáciou potrebovať pílku alebo skrutkovač na rozloženie pohovky alebo rámu postele. Pracovníci môžu tiež potrebovať dodávku na naloženie väčšieho nábytku. Bez ohľadu na to vám môžu zákaznícke hodnotenia a recenzie od Wilia pomôcť nájsť osobu kvalifikovanú pre danú prácu.
Môžu pracovníci na odstránenie odpadu darovať alebo recyklovať odpad v mojom mene?
Áno. Smetiar môže vaše predmety odniesť priamo do miestnej charitatívnej alebo recyklačnej stanice. Ak je váš starý nábytok stále v dobrom stave, darovanie alebo recyklácia môžu byť lepšou voľbou ako vyhodenie. Elektronický odpad je ďalší typ odpadu, ktorý za vás môžeme odviezť na vami určený zberný dvor.
Čo zahŕňajú náklady na odvoz odpadu?
Cena odvozu odpadu závisí od miest vyzdvihnutia a odovzdania, počtu položiek a typu odpadu. Wilio ponúka cenovo dostupnejšiu alternatívu k prenájmu služieb kontajnerov alebo prívesov. Naša platforma vám umožní navrhnúť si sadzbu a na základe nej získať ponuky od pracovníkov.

Služby

Čo zahŕňajú služby na odvoz odpadu?
Služby odvozu likvidujú všetky druhy odpadu z domácností, záhrad, kancelárií a iných zariadení. Ľudia si často najímajú pracovníka na odvoz ťažko odstrániteľných predmetov. Patria sem starý nábytok, elektronický odpad, záhradný a stavebný odpad. Na Wilio si môžete najať odvoz odpadu podľa konkrétnych potrieb. Pracovníci odvezú vaše vyhodené predmety a dopravia ich do najbližšieho charitatívneho alebo recyklačného centra. V krátkom čase môžete vyčistiť svoj priestor a vytvoriť tak miesto pre zmeny. Tu sú príklady služieb odvozu odpadu, ktoré si môžete rezervovať na Wilio.
Odvoz domového odpadu
So službami odvozu a likvidácie odpadu z domácnosti sa môžu zbaviť takmer akéhokoľvek druhu domového odpadu. Pracovníci odstránia predmety, ako sú pohovky, matrace a iný nábytok. Váš odborník vám môže takisto pomôcť zlikvidovať obrovské hromady starého papiera. Služby čistenia domu vám umožnia odniesť nepotrebné predmety.. Alebo ak sa sťahujete, pokojne si rezervujte šoféra a dodávku aj cez Wilio.
Odvoz smetia z kancelárie
Robíte veľké upratovanie, sťahujete kancelárie alebo vylepšujete svoje kancelárske priestory? Kancelárske upratovacie služby zvládnu malé aj veľké úlohy spojené s odvozom odpadu. Medzi bežné kancelárske odpady patria staré papiere, počítače, tlačiarne, stoly, stoličky, kartónové škatule, kartotéky a police. Okrem odvozu odpadkov z kancelárie si môžete na Wilio rezervovať aj iné typy komerčných služieb odvozu odpadkov.
Odstraňovanie záhradného odpadu
Služby odvozu zeleného odpadu sú spojené s kompostovaním a ekologickým spracovaním. Či už upratujete po búrke, alebo sa chystáte realizovať terénne úpravy, vďaka nám nájdete vhodných pomocníkov. Likvidátori odpadu naložia zvyšky trávy, lístie, nečistoty, konáre, burinu a odpadový betón do nákladného auta alebo prívesu a odvezú všetko na skládku na triedenie a spracovanie. Pomocou Wilio môžete tiež nájsť cenovo dostupné dekontaminácie záhrad. Na našej platforme si môžete dokonca rezervovať ďalšie služby v oblasti zberu a likvidácie odpadu.
Odvoz stavebného odpadu
Nájdite pomocníkov na odvoz tehál, kovového šrotu a ďalších druhov stavebného odpadu. Naši odborníci odvezú vašu suť hladko a rýchlo. Či už renovujete alebo staviate nový dom, odstránenie stavebného odpadu vám vyčistí priestor a uľahčí prácu. Likvidátori odpadu naložia trosky na nákladné vozidlo a potom materiál bezpečne zlikvidujú v zariadení na to určenom.

Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS