Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Odvoz odpadu Bratislava

Odvoz odpadu? V tejto kategórii máme 20995 overených firiem a odborníkov z vášho okolia. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Odvoz odpadu Bratislava

Hľadáte odvoz odpadu Bratislava? Jednoducho vám pomôžeme nájsť kvalitných odborníkov aj v Ružinove, Petržalke. Služby môžete využiť aj v širšom okolí ako Stupava, Dunajská Lužná, Ivanka pri Dunaji. Odborníci v tejto kategórii tiež robia: prenájom kontajnerov, odvoz komunálneho a separovaného odpadu. Zabezpečia pre vás odvoz nebezpečného a nadrozmerného odpadu a použijú pri tom ochranné pomôcky, vozidlá. Vyberte si najlepšiu ponuku pre odvoz odpadu Bratislava z našich špecialistov.

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.
Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

Odvoz starého nábytku a odpadu

Ako funguje odvoz domáceho a kancelárskeho nábytku. Kontaktujte nás - Zvyčajne, keď máte k dispozícii starú a nepotrebnú sedaciu súpravu / posteľ /  stôl,  ktorých sa potrebujete teraz zbaviť a zabezpečiť odvoz!  A to je presne to, s čím vám chceme pomôcť. Použite náš online rezervačný formulár na zadanie vášho dopytu na Wilio a do niekoľkých minút sa vám ozvú dostupní profesionáli. Vyžiadajte a získajte od nich cenovú ponuku. Vo vašom zadaní opíšte veľkosť nábytku, ktorý potrebujete odstrániť (môžete nám tiež poslať obrázky), a profesionálni pomocníci vám poskytnú cenovú ponuku na túto službu. Dohodnite si konkrétny termín a čas na odvoz vášho nábytku. Ak potrebujete odvoz v ten istý deň, uveďte to hneď pri vytvorení dopytu. Zoznámte sa s tímom pomocníkov - V deň uskutočnenia služby sa uistite, či ste sa zoznámili s tímom pomocníkov alebo zabezpečili im prístup k vašej nehnuteľnosti v prípade vašej neprítomnosti. Prípadne si môžete dohodnúť aj vyzdvihnutie a doručenie kľúča poskytovateľovi služby. Profesionálni pomocníci si prinesú základné náradie, takže aby boli schopní demontovať väčšie kusy nábytku. Všetko je odnesené - špecialisti naložia vaše veci do ich vozidla a bezpečne ich odvezú na miesto určenia alebo zlikvidujú na mieste na likvidáciu odpadu, kde budú predmetom recyklácie.

Aké druhy nábytku odvážame? Odvezieme alebo zabezpečíme likvidáciu akéhokoľvek nábytku.  Obývacia izba - pohovky, kreslá, nábytkové krby, stolíky, konferenčné stolíky, konzolové stolíky, príborníky, skrinky, knižnice, televízne stojany, úložné jednotky na CD a DVD, kufre, nápojové skrinky, police; Kuchyňa - stojany na víno, lavice, jedálenské stolíky, jedálenské stoličky, barové stoly, stoličky a barové stoličky, vozíky, podložky pod sedadlá; Spálňa - police, šatníkové skrine, zásuvkové skrinky, nočné stolíky, toaletné stolíky, stoličky, úložné kufre, zrkadlá v spálni; Jedáleň - jedálenské stoly, jedálenské stoličky, príborníky, lavice, stoličky a barové stoličky, barové stoly; Predsieň - stojany na topánky, organizéry, rohožky, vešiaky na odevy, látkové skrine, stojany na kabáty a dáždniky, vešiaky na stenu, koberčeky; Zimná záhrada a záhrada - záhradný nábytok, sortimenty vonkajšieho nábytku, nábytkové zostavy, nábytkové zostavy pre zimné záhrady, lehátka a ležadlá, záhradné stoličky, záhradné stoly, podnožky, vankúše; Kancelária - kancelárske stoly, kancelárske stoličky, zásuvky a skrinky, kartotéky, knižnice a regály, jednotky, dvere knižníc, police.

Často kladené otázky 

Otázka: Aká je dostupnosť tejto služby?

Odpoveď: Každý deň v týždni, vrátane víkendov a štátnych sviatkov. Sťahovanie v neskorých nočných a skorých ranných hodinách alebo v inom čase  je možné dohodnúť si s vybraným montérom za príplatok. Môžete si tiež dohodnúť odvoz nábytku v ten istý deň.

Otázka: Kde všade je služba Wilio dostupná?

Odpoveď: Služba Wilio je dostupná na celom Slovensku a v niekoľkých ďalších krajinách. 

Otázka: Zahŕňa cena od poskytovateľa služby na Wilio aj materiál?

Odpoveď: Áno. Špecialisti na odvoz nábytku si do celkovej ceny okrem práce a nákladov na prevoz zahrnú aj všetok potrebný materiál, ako napríklad baliace fólie.

Otázka: Ako tvoríte cenu za službu?

Odpoveď:  Cena odvozu nábytku závisí od množstva a hmotnosti nábytku, ktorého sa chcete zbaviť a miesta, kam má nábytok putovať. 

Otázka: Musím si sám nakladať nábytok?

Odpoveď: Naši odborníci na odvoz nábytku sa o to postarajú za vás. 

Otázka: Ako zlikvidujete nábytok?

Odpoveď: Po zhromaždení predmetov ich tím profesionálov dopraví na najbližšie miesto likvidácie nábytku (skládku).  Sú to zariadenia, ktoré sú určené na zneškodňovanie a recykláciu rôznych druhov nábytku alebo odpadu. 

Otázka: Môžete demontovať  nábytok alebo predmet, ak je príliš veľký, aby prešiel dverami?

Odpoveď: Áno, tímy sú vybavené základnými nástrojmi, aby vám s tým mohli pomôcť.

 

Regióny

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS