Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Oprava bicyklov

Najmite si skúseného odborníka na opravu bicyklov z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Oprava bicyklov

Potrebujete službu z oblasti oprava bicyklov? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na výmenu a opravu plašťa a duše, reťaze, bŕzd a konštrukčných poškodení. Cena opráv pre cyklistov sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: konzultácie, diagnostika, náklady na dopravu, ktoré vám poskytne niektorý z našich 7926 špecialistov v danej kategórií.
Pozrite tiež:Oprava bicyklov cena

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Populárne lokality

Zobraziť viac

všetky

Služby

Čo zahŕňajú služby bicyklov?
Wilio vám uľahčí servis vášho bicykla. Už nemusíte chodiť do obchodu s bicyklami vo vašom okolí, prípadne hľadať opravára v Zlatých stránkach. Stačí zadať jednoduchý dopyt na Wilio o tom, čo potrebujete a my vás skontaktujeme s dostupnými mechanikmi bicyklov vo vašom okolí. Pomôžu vám zmontovať nový bicykel, opraviť používaný bicykel, alebo doručiť zakúpený bicykel priamo z obchodu k vám domov. Okrem servisu bicyklov vám nájdeme aj mechanika na motocykle. Povedzte nám, čo potrebujete, a my sa postaráme o zvyšok! Prostredníctvom nás si rezervujte servis bicyklov:
Zmontovanie nového bicykla
Montáž bicykla začína rozbalením a rozložením jednotlivých častí. Váš Wilio opravár bicyklov najskôr skontroluje kompletnosť zásielky a ich stav. Bicykel vám väčšinou príde v 95% montáži, kedy si zákazník potrebuje namontovať pedále, riadidlá a predné koleso. Druhý variant dodávky – bicykel aj s namontovanými pedálmi a riadidlami. Podľa potreby vám mechanik dofúka kolesa. Posledný krok zahŕňa skúšobnú jazdu. Mechanik skontroluje brzdy a prevodový systém, aby sa ubezpečil, že bicykel je pripravený na bezpečné používanie.
Oprava bicykla
S Wilio sa dá ľahko opraviť bicykel bez toho, aby ste ho museli odniesť do servisu. Nezáleží na tom, či sa jedná o horský, trekingový, cestný alebo elektrický bicykel. Pomôžeme vám nájsť kvalifikovaného mechanika vo vašom okolí, ktorý vám bicykel opraví do špičkového stavu a ponúkne návrh na správnu údržbu.
Doručenie bicyklov
Ak ste si zakúpili nové bicykle v miestnom obchode, nemusíte čakať na dátum dodania. Naši dodávatelia ich môžu vyzdvihnúť a doručiť Vám ich v ten istý deň. Musíte sa s nimi dohodnúť na mieste a čase dodania. Rezervujte si donášku bicyklov cez Wilio a budete bez problémov.

Často kladené otázky

Prečo si rezervovať mechanika na údržbu bicykla cez Wilio?
Rezervácia mechanika na údržbu bicykla cez Wilio je jednoduchá záležitosť. Je to bezpečnejšie, ako sa pokúšať opraviť bicykel svojpomocne! Či už potrebujete vykonať základnú posezónnu údržbu alebo opraviť defekt na bicykli, Wilio Vám ľahko pomôže. Rýchla oprava, žiadny stres a žiadne riskantné domáce práce. Stačí zadať požiadavku na Wilio na našom webe alebo v našej aplikácii v kategórii Oprava bicyklov, a budete dostávať ponuky od šikovných Wilio opravárov bicyklov vo vašom okolí. Vyberte si toho, ktorý vyhovuje vašim potrebám a rozpočtu, a je vo vašej blízkosti. Môžeme vám dokonca vyzdvihnúť v obchode novo zakúpený bicykel a doručiť ho kamkoľvek a kedykoľvek budete potrebovať. Wilio vie, aký dôležitý je pre vás bicykel. Či už ide o nový bicykel alebo roky používaný a obľúbený bicykel, naši mechanici mu budú venovať maximálnu starostlivosť. Rezervujte si službu bicyklov cez Wilio a pomôžeme vám dosiahnuť z milovaného bicykla najlepší výkon.
Ako dlho trvá servis/oprava bicykla?
Závisí od vykonaných prác. Jednoduché opravy a servis bicykla trvajú kratšie (1 – 2 hodiny), kompletný (veľký) servis dlhšie (cca 1-2 dni). Wilio opravári bicyklov urobia všetko preto, aby servisné práce boli vykonané čo najskôr. Našou najvyššou prioritou je vaša bezpečnosť.
Môže Wilio opravár rozobrať (demontovať) môj bicykel?
Áno! Ak cestujete s bicyklom alebo ho chcete niekam prepraviť (poslať), môžeme vám ho pred zabalením demontovať. Prácu nechajte našim mechanikom, ktorí majú odborné znalosti a skúsenosti – od montáže a demontáže až po opravy a údržbu bicyklov. Stačí na stránke Wilio uviesť konkrétnu službu, ktorú potrebujete a váš Wilio opravár to urobí za vás.
Aké sú najčastejšie problémy s bicyklami?
Bicykle sa požívaním opotrebúvajú. Medzi bežné problémy s bicyklom patria defekt na bicykli , dofúkanie kolies, škrípajúce a opotrebované brzdy, zlomené rámy bicyklov, uvoľnené skrutky. Aby ste zaistili vlastnú bezpečnosť a zabránili možným rizikám a nehodám, nechajte si bicykel pravidelne skontrolovať a opraviť kvalifikovaným mechanikom bicykla.
Čo zvyčajne obsahuje štandardná údržba bicyklov?
Pravidelná údržba predlžuje životnosť vášho bicykla a udržiava jeho technický stav v špičkovej forme. Štandardná údržba zahŕňa: umývanie bicykla, nastavenie a premazanie bŕzd, výmena brzdových doštičiek, výmenu bowdenov a laniek, vycentrovanie a dofúkanie kolies, premazanie a vyčistenie reťaze, premazanie všetkých ložísk a ozubení, dotiahnutie skrutiek. Odborník vám vypracuje a zrealizuje plán údržby profesionálnymi technikmi bicyklov. váš bicykel bude ako nový.
Musím si zabezpečiť svoje vlastné nástroje a vybavenie?
Môžete, ak chcete. Ak máte po ruke požadované nástroje, môžete ich požičať svojmu Wilio opravárovi bicyklov. Wilio mechanici sú však väčšinou špecialisti a majú svoje náradie a iné technické vybavenie na servis a opravu bicyklov.
Aké sú najobľúbenejšie značky bicyklov?
Medzi najobľúbenejšie značky bicyklov na trhu patria Specialized, Trek, Giant, Kellys, CTM, KTM, Merida, Cube, Author, Decathlon, Scott. Zarezervujte si na Wilio bicyklový servis bez ohľadu na značku, dokážeme ich opraviť kdekoľvek a kedykoľvek budete chcieť.

Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS