Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Oprava chladničiek

Najmite si skúseného odborníka na opravu chladničiek z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Oprava chladničiek

Potrebujete službu z oblasti oprava chladničiek? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na diagnostiku, revíziu a oprava chladničiek. Cena opravy chladiacich zariadení sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: náklady na dopravu, konzultácia, čistenie chladenia, ktoré vám poskytne niektorý z našich 8931 opravárov v danej kategórií.

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Populárne lokality

Zobraziť viac

všetky

Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.

Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

Čo môžete očakávať od miestneho opravára chladničiek z Wilio?

- Spoľahlivá práca od kvalifikovaných a skúsených opravárov. Takýto špecialista zaručuje, že oprava bude vykonaná rýchlo, efektívne a v súlade so všetkými oficiálnymi bezpečnostnými protokolmi. To tiež znamená, že môže opraviť akýkoľvek model chladničky alebo mrazničky, alebo ich kombinácie, akejkoľvek značky, ktorá je v súčasnosti na trhu. 
- Dodanie originálnych dielov pre vašu chladničku. Nikto nechce, aby sa jeho spotrebič pokazil niekoľko mesiacov po oprave. Naši opravári spolupracujú s mnohými výrobcami a ich zástupcami, a tak vedia dodať originálne náhradné diely pre váš presný model chladničky alebo mrazničky, aby slúžila dobre dlhodobo. 
- Opravy v domácnostiach aj komerčných prevádzkach. Naše služby boli navrhnuté s ohľadom na flexibilitu. Každý z odborníkov má schopnosti a kvalifikáciu, aby pomohol nielen majiteľom súkromných domov, ale tiež zaisťoval opravy chladiacich zariadené v komerčných prevádzkach, či už kanceláriách, potravinových reťazcoch, hoteloch, reštauráciách, kaviarňach a iných.

Opravár vašich chladničiek a mrazničiek môže urobiť veľa. Ak vaša chladnička neudržuje chladné teploty, mraznička nemrazí alebo vyteká, obráťte sa na autorizovaného odborníka na Wilio. Náš partner môže vyriešiť nasledujúce: integrované a samostatne stojace chladničky; integrované a samostatne stojace mrazničky; integrované a samostatne stojace chladničky s mrazničkou; komerčné chladiarenské a mraziarenské zariadenia; mobilné chladiarenské a mraziarenské zariadenia; stroje na výrobu ľadu; chladič vína.

Často kladené otázky

Otázka: Ako dlho trvá dodanie objednaných náhradných dielov?

Odpoveď: To je ťažko predvídateľné, keďže to závisí od dostupnosti jednotlivých dielov u ich výrobcov/distribútorov. Môže sa to líšiť od 3 pracovných dní do 2 týždňov. 

Otázka: Kde všade je služba Wilio dostupná?

Odpoveď: Služba Wilio je dostupná na celom Slovensku a v niekoľkých ďalších krajinách.

Otázka: Kedy môže opravár prísť najskôr?

Odpoveď: Termín a čas opravy si dohadujete priamo s vybraným opravárom a závisí vyslovene od jeho dostupnosti. Väčšina opravárov je však flexibilná a vie k vám prísť ešte v ten istý deň a víkend. 

Otázka: Poskytujete aj iné služby pre chladničky a mrazničky?

Odpoveď: Môžete požiadať o radu odborníka na údržbu, ktorý je šitý na mieru vášmu konkrétnemu modelu chladničky alebo mrazničky. 

 

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS