Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Oprava mobilov

Najmite si skúseného odborníka na opravu mobilov z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Oprava mobilov

Potrebujete službu z oblasti oprava mobilov? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na výmena prasknutého displeja, batérie, zadného krytu a opravu základovej dosky. Cena opravy telefónov sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: konzultácia a diagnostika, ktoré vám poskytne niektorý z našich 1452 opravárov v danej kategórií.
Pozrite tiežOprava mobilov cena

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Populárne lokality

Zobraziť viac

všetky

Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.

Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

Oprava mobilov

Takmer každý z nás môže súhlasiť s tým, že používanie pokazeného zariadenia je problémom. Dôležitejšie je rozhodnutie, či si kúpiť nový smartphone, alebo investovať do opravy.

Ak si pýtate radu od rodiny, priateľov alebo dokonca technikov na smartphony, často sa môže stať, že to vedie k niekoľkým rôznym a protichodným odpovediam. Chápeme, že zvoliť najlepší spôsob riešenia pokazeného zariadenia môže byť pre mnohých z nás mätúce. Existuje však niekoľko kľúčových bodov, ktoré vám môžu pomôcť pri hladšom priebehu tohto procesu.

Kedy by som mal vymeniť svoje zariadenie?

Drahšou možnosťou bude častejšie výmena smartphonu za nové zariadenie. Keď už sme si povedali toto, existuje niekoľko situácií, kedy môže byť výmena vášho zariadenia tým správnym rozhodnutím.

Ak je váš smartphone starý niekoľko generácií, môže mať nižšiu cenu, ako by ho stála oprava jeho obrazovky. Ak je to váš prípad, mali by ste zvážiť predaj v súčasnom stave a kúpu nového zariadenia. Podobne, ak okamžite potrebujete plne funkčný telefón, môže sa vám stať, že budete nútený kúpiť si aktualizovaný smartphone.
Ak vaša situácia nespadá do jednej z týchto kategórií, je pravdepodobné, že správna je možnosť výmeny poškodenej obrazovky smartphonu.

Opravy obrazovky smartphonu: správna voľba?

Ak váš pokazený smartphone potrebuje iba rýchlu výmenu obrazovky, dá sa ľahko obnoviť do pôvodnej slávy. Rozhodnutie pre služby opravy obrazoviek je takmer vždy lepšou voľbou, pretože zákazníkom šetrí čas i peniaze.

Vo väčšine prípadov môže cenovo dostupná oprava obrazovky predĺžiť životnosť vášho zariadenia o niekoľko mesiacov (v niektorých prípadoch dokonca až rokov). Oprava zariadenia namiesto výmeny znamená, že si budete môcť súčasný smartphone vychutnať, zatiaľ čo sa vyvíja a vydáva novšia technológia.

Napríklad ak oprava obrazovky smartfónu predĺži životnosť vášho zariadenia o šesť až deväť mesiacov, po prechode na aktualizáciu bude k dispozícii novší hardvér s ďalšími funkciami. 

Nákup vs. oprava: Dilema milovníka smartphonov

Nakoniec bude na vás, či si kúpite nový smartphone alebo opravíte rozbitú obrazovku. Nie je bohužiaľ jednoznačná odpoveď, ale vo väčšine prípadov má väčší zmysel opraviť váš súčasný smartphone, aby ste si ho mohli vychutnať dlhšie.

Pri rozhodovaní nezabudnite okrem aktuálnej hodnoty vášho pokazeného smartphonu pamätať aj na čas a náklady na opravné služby. Takéto informácie vám môžu pomôcť urobiť správne rozhodnutie vo vašej situácií. Vo väčšine prípadov je oprava obrazovky smartphonu skvelou voľbou a odporúčame ju takmer každému, kto o tomto rozhodnutí uvažuje. 

Čo je lepšie, opraviť pokazený telefón alebo ho vymeniť za nový?

Takmer každý z nás si prešiel situáciou, keď dôjde k rozbitiu smartfónu alebo tabletu. V závislosti od mnohých faktorov vás čaká dôležité rozhodnutie. Toto rozhodnutie by sa malo prijať tiež rýchlo, pretože inteligentné telefóny a tablety sú v dnešnej dobe nevyhnutné. Väčšina z nás nemôže tráviť hodiny alebo dokonca minúty bez kontroly smartfónu alebo tabletu. 

Znamená nové zariadenie v skutočnosti lepšie zariadenie?

Odpoveď na túto otázku sa môže javiť veľmi jasná: „samozrejme, nahraďte ho novým lepším“. Ale veci nie sú bohužiaľ také jednoduché. Známy mýtus, ktorý naznačuje, že nové je vždy lepšie, nie je pravdivý. Niektoré nové zariadenia môžu byť napríklad väčších rozmerov, ktoré sa vám nepáčia, alebo ťažšie ako staršie verzie. Možno, že nové zariadenie vybije viac batérie ako staré, čo je rozhodujúce pre vaše každodenné použitie, a vás to potom bude neustále otravovať. Možno ste si zvykli na svoje staré zariadenie a bolo by ťažké začať pracovať s novým zariadením. Existuje tiež veľa ďalších príkladov, ktoré vedú k rovnakému záveru: nové, vždy neznamená lepšie.

Keď porovnávate náklady na opravu poškodených telefónnych zariadení s nákladmi na nákup nového, vždy skontrolujte, koľko by ste zarobili, keby ste poškodené zariadenie predali.

Oprava poškodeného zariadenia môže byť nákladná. Náklady na opravu sa môžu blížiť k nákladom na nákup nového zariadenia. Závisí to však vo veľkej miere od typu poškodenia a daného dielu, ktorý sa má opraviť. Tento druh drahých opráv nie je podľa širokej škály bežných používateľov veľmi častý. V niektorých prípadoch vaše zariadenie veľmi zostarlo a vy sa ho aj tak chcete zbaviť, takže si môžete zaobstarať nové. Nerobte si domnienky, je ľahké vedieť fakty prostredníctvom kvalifikovaného podniku. Koľko bude stáť oprava? Aká je cena nákupu konkrétneho zariadenia? Koľko získam predajom svojho poškodeného zariadenia? Získajte odpovede na všetky otázky prostredníctvom našich technikov, ktorí vám kedykoľvek pomôžu.

Pri postupe rozhodovania a riešenia si treba zhodnotiť niekoľko ďalších faktorov, okrem ceny. Zamyslite sa, koľko času vám bude trvať, kým nastavíte nové zariadenie, nainštalujete všetky svoje aplikácie a spustíte všetky svoje nastavenia. Ak je oprava rýchla a je možné ju vykonať na mieste, kým počkáte asi 30 minút, potom je pravdepodobne efektívnejšie dať zariadenie opraviť. Podľa nášho názoru je oprava zariadenia účinnejšia a zároveň znamená úsporu peňazí. Pokiaľ ide o finančnú časť, najbežnejšie opravy sú oveľa lacnejšie ako výmena zariadenia alebo zakúpenie nového. 

Napríklad u nás, ponúkame opravy a výmeny obrazoviek za veľmi rozumné ceny, ktoré sa nedajú porovnať s cenami nových zariadení. Naše opravy sú tiež veľmi rýchle, pretože vieme, aké dôležité je pre vás vaše zariadenie. Určite si ponecháte svoje zariadenie, na ktoré ste si zvykli, a vaše dáta zostanú nedotknuté. Ak uvažujete o predaji svojho telefónu, môžeme vám do hodiny bezplatne zaslať cenovú ponuku. 

Ak ste sa rozhodli opraviť svoje zariadenie, vyhľadajte najbližšie miesto pre vás alebo zvážte našu službu formou pošty. Budeme radi, keď vám pomôžeme pri prípadnom poškodení obrazovky. Náš vysoko kvalifikovaný tím vám môže pomôcť s nefunkčnými obrazovkami rôznych typov telefónov.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS