Oprava nábytku

Najmite si skúseného odborníka na opravu nábytku z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt
Zistiť viac
15625 poskytovateľov
Zadať dopyt
Zistiť viac

Prečo práve Wilio?

Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov z vášho okolia.

Wilio vám pomôže zadarmo zohnať overených a kvalifikovaných profesionálov na takmer akúkoľvek službu či remeslo.

27 638profesionálov na Slovensku
50 983vyriešených projektov
4,8 / 5priemerné hodnotenie našich odborníkov
199 720 inštalácií aplikácie

Ako Wilio funguje?

Stačí zadať dopyt

Odpovedzte na pár otázok o tom akú službu potrebujete.

Oslovíme tých najlepších

Nájdeme tých najvhodnejších odborníkov podľa vašich požiadaviek.

Vyberte si najlepšiu ponuku

Porovnajte ponuky a vyberte si z najlepšie hodnotených odborníkov.

Zadajte dopyt

Služby v tvojom okolí

Radí náš odborník Peter

Čo potrebujem vedieť

Radí náš odborník Peter

Často kladené otázky

Prečo si rezervovať opravy nábytku cez Wilio?

Ak váš nábytok vyzerá z hľadiska opotrebovania trochu horšie, nemusíte kupovať nový. Vydržte na svojom obľúbenom gauči, stoličke alebo za stolom oveľa dlhšie a nechajte si opraviť nábytok. Údržbár vám môže zreštaurovať a opraviť nábytok, počnúc zapustenými vankúšmi na gauči a zlomenými nohami stola, až po poškriabané stolové dosky a ležadlá, ktoré sa nebudú skláňať. Váš nábytok budete mať pripravený na použitie ako nový, behom chvíľky. Najlepším miestom na nájdenie údržbára na opravu nábytku je Wilio. Uverejnenie dopytu je jednoduché, potom stačí skontrolovať ponuky a zarezervovať si odborníka na opravu nábytku na čas, ktorý vám vyhovuje.

Mám svoj nábytok opraviť alebo vymeniť?

Ak je váš nábytok kvalitný, súčasťou súpravy alebo má pre vás sentimentálnu hodnotu, je pravdepodobne najlepšou voľbou jeho obnova. Pravdepodobne ušetríte peniaze a je to lepšie aj pre životné prostredie.

Aké sú najčastejšie opravy a poškodenia nábytku?

Čalúnený nábytok má tendenciu časom sa opotrebovávať a vytvárať diery, zatiaľ čo drevený nábytok (napríklad stoly a stoličky) je náchylný na poškriabanie a zlomenie nôh.

Potrebujete osobitnú kvalifikáciu na opravu nábytku?

Opraviť nábytok môže každý. Mnoho ľudí, ktorí pracujú s nábytkom, však ukončilo stolársku prax a majú skúsenosti s prácou s rôznymi materiálmi, od dreva po kožu.

Ako dlho trvá oprava nábytku?

Základné opravy nábytku môžu trvať iba 30 minút, ale väčšie opravy (najmä opravy čalúnenia alebo povrchová úprava dreva) môžu trvať niekoľko dní.

Opravíte môj nábytok na mieste alebo mimo neho?

Jednoduché opravy nábytku je možné vykonať na mieste. Avšak v prípade obnovy, ktorá si vyžaduje viac času alebo špeciálne vybavenie, môže váš opravár dokončiť prácu mimo pracoviska.

Koľko stoja opravy nábytku?

To bude závisieť od typu nábytku, počtu kusov, použitých zručností a od toho, ako dlho bude trvať dokončenie úlohy.

Čo zahŕňa oprava nábytku?

Opravy nábytku zahŕňajú zmes zručností spracovania dreva a čalúnenia v závislosti od typu nábytku a opravy. Väčšinou váš opravár príde k vám domov, ale ak potrebuje na dokončenie opravy viac času alebo vybavenia, môže si nábytok vziať so sebou domov.

Služby

Opravy postelí

Medzi bežné problémy postelí patria rozbité rošty, poškriabané drevo a rozbité rámy. Alebo možno budete potrebovať opravu detskej postieľky, jej prebrúsenie a prefarbenie, aby bola pripravená pre vaše bábätko. Pred vysvetlením vašich možností posúdi váš opravár postele alebo opravár rozkladacej pohovky poškodenie. Potom použije veci ako lepidlo, náhradné diely, brúsny papier, moridlo a farby, aby vaša posteľ vyzerala čo najlepšie.

Opravy šatníkových skríň, skríň a zásuviek

Oprava kuchynskej skrinky a kuchynskej zásuvky môže zahŕňať výmenu koľajníc a pántov zásuvky alebo maľovanie a brúsenie. Opravy šatníka zvyčajne závisia od toho, či ide o samostatne stojaci alebo vstavaný šatník. Medzi bežné problémy patria rozbité dvere, police a pánty. Pre pokročilejšie opravy však možno budete musieť vyhľadať stolára.

Oprava gauča a čalúnenia

Oprava čalúnenia je jedným z najčastejšie požadovaných typov náhrad nábytku. Väčšina gaučov začne pôsobiť trochu ošúchane, počnúc od presedených vankúšov až po roztrhané textílie, skôr ako budete skutočne pripravení ho nahradiť. Oprava v obývacej izbe môže zahŕňať odstránenie škvŕn, opravu zlomených nôh alebo rámov, či výmenu popruhov, zipsov, peny, alebo pružín. Opravy ležadiel môžu zahŕňať aj pripevnenie alebo výmenu dielov, ako sú motory, elektrické nástavce, káble, páky, stúpačky a ďalšie. Alebo ak potrebujete opraviť kožený nábytok, váš technik môže byť schopný vyriešiť problémy ako vyblednutie, škrabance a olupovanie.

Oprava stola, stolíka a stoličky

Môžete si nechať opraviť najrôznejšie stoly, od jedálenských po opravy stolných lámp a konferenčných stolíkov. Väčšina stolov je vyrobená z dreva, ktoré sa bežne opravuje vrátane opätovného pripevnenia zlomených nôh, brúsenia a morenia. Ak potrebujete opravu kancelárskej stoličky, môže sa váš údržbár pozrieť na výmenu kľúčových častí, ako sú lakťové opierky, kolieska a páky, zatiaľ čo opravy jedálenskej stoličky zvyčajne zahŕňajú opätovné poťahovanie, zafixovanie zlomených nôh, brúsenie a zafarbenie.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS

App Store
Google Play
AppGallery
Začnite zarábaťPriemerná hodnota projektu na Wilio je 2 100€.

Napísali o nás

…Wilio podporuje omnoho sofistikovanejšiu formu spájania dopytu a ponuky.

Rýchle sprostredkovanie a ušetrené desiatky eur.

Spomedzi slovenských služieb tak ide zrejme o najintuitívnejšiu a najmodernejšiu službu na trhu práce. 

...nová služba na nájdenie remeselníka, v ponuke ich má viac ako 20-tisíc...

Konečne sa zákazník ocitne v pozícii toho, kto si môže vyberať.

A ako dokázal náš test, naozaj vám odborníka zoženie expresne rýchlo. 

...nájde vám právnika aj remeselníka...

...odporúčam všetkým, ktorí sa chystajú na rôzne prerábky v byte či dome a hľadajú skúsených odborníkov...

...prvou voľbou, keď ľudia potrebujú akúkoľvek službu...

...keď dostente ponuku aj s referenciami do niekoľkých minút, je to prekvapujúco pozitívna emócia