Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Oprava potrubia Bratislava

Hľadáte inštalatéra na opravu potrubia v lokalite Bratislava? V tejto kategórii máme 15 034 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt

32 058 profesionálov na Slovensku

83 994 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

252 005 + inštalácií aplikácie

Oprava potrubia Bratislava

Hľadáte oprava potrubia Bratislava? Jednoducho vám pomôžeme nájsť kvalitných odborníkov aj v Ružinove, Petržalke. Služby môžete využiť aj v širšom okolí ako Pezinok, Bernolákovo, Rovinka. Odborníci v tejto kategórii tiež robia: výmenu pôvodného potrubia za nové, čistenie potrubia, výmenu inak poškodených častí, krtkovanie. Zabezpečia pre vás diagnostiku a spriechodnenie potrubia a použijú pri tom špirály, vodných krtkov, ochranné pomôcky. Vyberte si najlepšiu ponuku pre oprava potrubia Bratislava z našich opravárov.

32 058 profesionálov na Slovensku

83 994 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

252 005 + inštalácií aplikácie

Dopyty

Najnovšie dopyty od našich zákazníkov

Oprava potrubia

Dobry den. Pred 2 dnami sme dali ten klinec do steny. Teraz som si zistil, ze je taky flak z vody. Pravdepodobne potrubie je poskodene a chceli by sme to vyriesit cim skor, tym lepsie. Dakujem.

Daniel M.
Bratislava
Oprava potrubia

Podľa informácií od suseda o poschodie nižšie presakuje voda pravdepodobne z odtoku vody. Potrebná obhliadla a návrh postupu, ako problematické miesto na potrubí identifikovať a odstrániť.

Miroslav P.
Bratislava
Oprava potrubia

Dobrý deň, hľadám vodara na dlhodobú spoluprácu pri opravách na obchodnom centre. V prípade záujmu sa mi neváhajte ozvať. Ďakujem. Kubiš

Matúš K.
Bratislava
Oprava potrubia

Zdravim ,pod kuchynskym drezom,kuchinskou linkou z druhej strany steny mi presakuje voda z potrubia stena je mokrá a kachličky sú vidute,asi je diera v potrubí ktorá je v stene,tak toto všetko potrebujem opraviť,zatiaľ dakujem

Oscar F.
Bratislava
Oprava potrubia

zdravim, potrebujeme opravit pravdepodobne prasknute potrubie v stene, ktore ide od nasej pracky a nasledne zateka k susede - to vidno na foto, u nas nevidno nic, zateka iba k nej, ked pustime pracku. este mame problem aj s odtokom v sprche, ktory zapacha, pravdepodobne tam nie je dobre urobeny sifon. v oboch pripadoch bude asi treba sekat do steny, alebo podlahy, no nie su to velke vzdialenosti. vdaka. zuzka

Zuzka K.
Bratislava
Oprava potrubia

1. privod vody do domu - v oblasti ventilu je zrejme nejaka dierka kedze odtial unika trocha vody. Tlak vyzera byt ok, ale pravdepodobne bude treba ventil ale nieco take vymenit - miesto je na fotke vyznacene sipkami. 2. Sachta s vodomerom a privodom vody do domu sa nam plni vodou a v dosledku toho ventily hrdzaveju - na druhej fotke vidno zhrdzaveny ventil ktory treba pozriet a vymenit

Lenka J.
Bratislava
Oprava potrubia

Potrebujem nainstalovat rohovy ventil bez filtru 1/2"X3/8" pod umyvadlo v kupelni. Ventil nemam. Silikonovu nit mam.

Juraj Č.
Bratislava
Oprava potrubia

Dobry den, Myslim ze mam prasknute potrubie lebo mi tecie voda spod linky Vedeli by ste sa na to dnes prist pozriet? Dakujem

Veronika S.
Bratislava
Oprava potrubia

Jedná sa o potrubie v kúpeľni, ktoré privádza vodu do kotla. Potrubie je prístupné po demontovani skrinky s umyvadlom

Matus P.
Bratislava
Oprava potrubia

Potrebujem vymeniť napúšťacie ventily a poistný ventil, ktorý prepúšťa. Keďže sme ho menili už niekoľko krát, možno by bolo vhodné pripojiť expanznú nádobu. Napúšťacie ventily mám.

Juraj V.
Bratislava
Oprava potrubia

Potrebovali by sme vymeniť/upraviť časť trubiek, ktoré vedú do plynového kotla v kúpeľni. Meníme kotol, prerábame kúpeľnu a radi by sme tieto trubky schovali za sadrokárton, alebo zamurovali do steny. Na to ale potrebujeme vymeniť najmä jednu medenú trubku, ktorá je aktuálne veľmi vystúpená do priestoru.

Jakub G.
Bratislavský kraj
Oprava potrubia

Tečie mi potrubie odtoku práčky a umývadla v kúpeľni. Otvor už je vyrúbaný, potrebujem len vymeniť ten spoj medzi menšim a väčším potrubím (odhad: 4 cm potrubie sa nadpaja na 5 cm). V spoji to je iba zlepené a tečie to silno, len čo pustím vodu. Rada by som to mala opravené čo najskôr, ideálne dnes/zajtra.

Ivana F.
Bratislava
Oprava potrubia

Výmena kolena pod kuchynským dresom za menšie aby bolo možné vložiť policu do skrinky pod umývadlom. Výmena hadičky z odkvapkávača riadov do kolena

Jan B.
Bratislava
Oprava potrubia

Navlhnuta stena zrejme od rebrikoveho radiatora, ktory je na druhej strane. Radiator je vsak suchy aj trubky k nemu

Maťo T.
Bratislava
Oprava potrubia

sifon pod umyvadlom z dosledku korozie je zlomeny je nutna vymena a orpavit drezovu bateriu v kuchyni - kvapka voda kde sa spaja vyvodove ramienko s hadickou

Aneta L.
Bratislava
Oprava potrubia

Dobry den, pukla nam trubicka/hadicka k baterii a neviem sa dostat uplne pod imyvadlo, hladam cloveka co by to cele upravil, idealne bez rozbitia celeho usadenia umyvadla, je to v kupelni takze je to umyvadlo zasadene v kachlickovom obklade a bateria je vlozena cez uzku dieru kam sa bez nejakeho specialneho naradia neviem dostat, potrebujem silovneho cloveka ktory by sa na to pozrel.

Jozef C.
Bratislava
Oprava potrubia

Hlavne rychlo a efektivne nech to pridu urobit, aby sa na opravu dlho necakalo, lebo sa bojime ci to nebude tiect viac ked sa spusti kurenie.

Slávka P.
Bratislava
Oprava potrubia

Potreboval by som utesnit odpadovu hadicu z pracky, vymenit prackovy ventil a utesnit odpadovu ruru od sifonu.

Tomas S.
Bratislava
Oprava potrubia

Dobry den, hladam niekoho, kto by nam vedel opravit odtok. Skusil som ho sam rozobrat a vycisti, ale odtok vobec neodteka. Vzhladom na aktualnu situaciu je nevyhnutne prist s ruskom a ochrannymi rukavicami. Dakujem

Ondro M.
Bratislava
Oprava potrubia

po pravidelnom cisteni trubiek odtoku kvoli upchatiu od vlasov, som nevedel trubky opat nainstalovat tak aby nepretekala voda cez tesnenie

Marko S.
Bratislava
Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

Ako opraviť netesné potrubie 

VYŽADOVANÝ ČAS: Menej ako 2 hodiny
NÁROČNOSŤ: mierne pokročilý 

Po uzavretí prívodu vody sa rozhodnite, ako dočasne opraviť netesné potrubie, aby ste predišli poškodeniu, kým nebude možné vykonať trvalejšiu opravu. Nájdite presný zdroj úniku, pretože v prípade úniku z potrubia uprostred priameho toku môže byť použitá metóda rýchlej opravy, ktorá sa líši od metódy potrebnej v blízkosti tvarovky. Zistenie netesností potrubia môže byť stresujúce, ale rýchla oprava nemusí byť nutná. Táto príručka vám ukáže, ako opraviť netesné potrubie, a načrtne nástroje a materiály potrebné na opravu netesných potrubí. 

NÁRADIE 
Na opravu budete potrebovať: nožnice, sady skrutkovačov, remeselnícke kliešte, pásky.  

MATERIÁLY
Potrubný tmel, opravné svorky,1 epoxidový tmel.

POSTUP: Osoba otočí ventil prívodu vody pod umývadlo. Na zdroj úniku je možné použiť epoxidový tmel, ktorý ho dočasne utesní. Okamžite vypnite prívod vody pred netesnými rúrami. Vypustite vodu z poškodeného potrubia a zabezpečte, aby oblasť, ktorá má byť opravená, bola čistá a suchá, aby epoxid správne priliehal k potrubiu. 

Odtrhnite dostatok inštalatérskeho epoxidového tmelu na úplné pokrytie povrchu okolo netesnosti. Tmeľte, kým nie je dostatočne pružný na aplikáciu. Naneste a vytvrdnite tmel podľa pokynov výrobcu. Po úplnom vytvrdnutí tmelu zapnite prietok vody a skontrolujte tesnosť. 

Súprava na opravu potrubí s páskou

Osoba pomocou kľúča pracuje na vodovodných potrubiach pod umývadlom. Niektoré súpravy na opravu potrubia majú špeciálnu pásku, ktorá slúži na núdzové odstránenie netesností. Okamžite odstavte prívod vody do netesných potrubí alebo tvaroviek. Podľa pokynov výrobcu aktivujte pásku zo sklenených vlákien a omotajte okolo oblasti netesnosti. Vďaka ľahkému použitiu a flexibilite materiálu je užitočné používať ho okolo tvaroviek. 

Samonastavovacia silikónová páska sa môže použiť ako dočasná fixácia na nízkotlakových vedeniach. Omotajte pásku okolo potrubia a natiahnite ju, keď urobíte tesné prekrývajúce sa priechody, aby ste zakryli oblasť netesnosti. 

Na väčšie praskliny alebo praskliny v potrubí sa niekedy môžu použiť opravné svorky. Okamžite vypnite prívod vody do netesných potrubí a vyčistite oblasť okolo otvoru, ktorý sa má opraviť. Pomocou pilníka vyhlaďte všetky ostré hrany, ktoré by sa mohli prerezať cez neoprénovú gumovú záplatu. Nalepte náplasť a opravnú svorku tak, aby rovnomerne presahovala poškodenú časť potrubia. 

Utesnite svorky, aby sa netesnosť utesnila. Zapnite prívod vody a skontrolujte tesnosť. Pri zisťovaní, ako opraviť netesné potrubie, nezabudnite, že opravná páska, tmel na potrubie a svorky ponúkajú dočasné riešenie okamžitého problému.

Po utesnení netesností potrubia je váš ďalší krok rovnako dôležitý: Pripravte plány na trvalú opravu, aj keď ide o malý únik a ak je to potrebné, zavolajte autorizovaného inštalatéra Wilio.