Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Oprava práčiek

Hľadáte opravára na opravu práčiek? V tejto kategórii máme 9 740 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt

29 693 profesionálov na Slovensku

71 960 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

226 512 inštalácií aplikácie

Oprava práčiek

Potrebujete službu z oblasti oprava práčiek? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na vyčistenie upchatého filtra a zaneseného sitka prívodu vody, opravu nefunkčného ohrevného telesa, opravu upchatého dávkovača čistiaceho prostriedku. Cena opravy automatickej práčky na bielizeň sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: správne nastavenie programov, utesnenie elektromera, výmena opotrebovaného tesnenia, ktoré vám poskytne niektorý z našich 9 740 opravárov v danej kategórií.

Pozrite tiež:CenníkyRady a tipy

29 693 profesionálov na Slovensku

71 960 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

226 512 inštalácií aplikácie

Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

Štyri dôvody, prečo si objednať opravára práčky cez Wilio? Máme špecialistu na opravy práčok a sušičiek vo vašom okolí. Robíme opravy, ktoré musia vydržať. Každý z našich špecialistov opravárov vykonal stovky opráv práčok a sušičiek s rôznymi problémami. Sú tiež oficiálne certifikovaní, čo znamená, že váš prístroj bude opravený bezpečným a vysoko efektívnym prístupom. Opravíme modely akejkoľvek značky. Ani komplikovaná technológia práčky nie je pre plne vybaveného opravára žiadnym problémom. Okrem zabezpečenia všetkých dôležitých nástrojov na opravu zabezpečí opravár aj všetky bežné náhradné diely. Odborné poradenstvo v oblasti údržby - Technici nielen opravujú prístroje, ale tiež radia svojim klientom, ako z nich v dlhodobom horizonte vyťažiť maximum. Obráťte sa kedykoľvek na Wilio a dostanete profesionálnu opravu vašej práčky alebo práčky so sušičkou, ktorá je šitá na mieru vašim potrebám a potrebám vášho konkrétneho modelu. Flexibilný čas opravy - Miestni opravári sú veľmi flexibilní, a je iba na vás, aby ste si s ním dohodli opravu ešte v ten istý deň alebo cez víkend. Zaručená kvalita práce - Okrem toho táto opravárenská služba vo vašej blízkosti obsahuje aj 1-ročnú záruku.

Pokazená práčka alebo sušička môžu v organizovanej domácnosti často znamenať skutočnú katastrofu, najmä ak sa to stane pred dôležitou udalosťou ako je svadba. Preto stojí za to rýchlo si vyhľadať zodpovedného technika pre opravu práčky alebo sušičky na Wilio. Ďalej uvádzame niekoľko problémov s práčkou a práčkou so sušičkou, ktoré naši opravári bežne riešia: práčka nejde zapnúť; pračka odmieta prať, prístroj odmieta odstreďovať, práčka sa neplní vodou. Práčka so sušičkou: zariadenie nevytečie alebo je plné vody; zariadenie sa nebude točiť správne alebo vôbec; cyklus odstreďovania je hlasnejší ako obvykle; oblečenie nie je správne vysušené.

Často kladené otázky 

Otázka: Môj spotrebič sa práve pokazil - čo teraz?

Odpoveď: Skontrolujte všetky vonkajšie faktory, ktoré by mohli ovplyvniť jeho výkon (odpojený napájací zdroj / prívod vody atď.). Ak žiadne nenájdete, vyhľadajte netesnosti okolo stroja alebo otvory v tesnení dverí. Ak neviete identifikovať problém, odpojte spotrebič a zavolajte si technika cez Wilio. 

Otázka: Kedy môže prísť technik opravy práčky?

Odpoveď: Čas príchodu opravára závisí vyslovene od jeho dostupnosti. Termín a čas opravy si potvrďte priamo s ním. To, koľko času bude služba trvať, bude závisieť od niekoľkých faktorov, napríklad od povahy problému a typu dielu, ktorý je potrebné vymeniť (na inštaláciu dodatočne objednaných dielov, je potrebná druhá návšteva). 

Otázka: Môžete zaručiť, že mi spotrebič po vašej oprave vydrží?

Odpoveď: Všetky opravárenské služby spotrebiča majú 1-ročnú záručnú dobu, ktorá je platná na prácu aj diely poskytnuté vašim vybratým odborníkom. 

Otázka: Kde všade je služba Wilio dostupná?

Odpoveď: Služba Wilio je dostupná na celom Slovensku a v niekoľkých ďalších krajinách.