Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Oprava sprchy, vane alebo sprchového kúta

Najmite si skúseného odborníka na opravu sprchy, vane alebo sprchového kúta, z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Oprava sprchy, vane alebo sprchového kúta

Potrebujete službu z oblasti oprava sprchy, vane alebo sprchového kúta? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na výmenu tesnenia a izolácie, montáž batérií a sprchových hlavíc. Cena opráv zariadení na sprchovanie a kúpanie sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: tesnenie, izolácia, tmel a vodovodné batérie, ktoré vám poskytne niektorý z našich 19246 vodárov v danej kategórií.

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Populárne lokality

Zobraziť viac

všetky

Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.

Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

Poškodená vaňa, umývadlo alebo sprchovací kút? Odpoveďou je náš opravárenský servis. Nechajte svoju kúpeľňu v kvalifikovaných rukách odborníkov na kúpeľňové povrchové opravy z Wilio. Náhodné poškodenia, ako aj všeobecné opotrebenie môžu mať vplyv na stav vašej sanitárnej keramiky. Poškodené povrchy na vani alebo toalete alebo praskliny v sprchovacom kúte alebo umývadle môžu okamžite pokaziť dojem, najmä ak ide o komerčné nehnuteľnosti ako hotely. V horšom prípade znamenajú tieto poškodenia aj únik vody, čo môže byť pre vašu domácnosť nebezpečné. Dobrá správa je, že tieto typy poškodenia nie sú nenapraviteľné. 

Wilio spolupracuje so špecialistami, ktorí majú dlhoročné skúsenosti s aplikáciou osvedčených postupov na opravu a obnovu povrchov, vďaka ktorým praskliny zmiznú a naštiepené keramické výrobky budú opäť vyzerať ako nové. Vaše umývadlo, toaleta a sprchová vanička môžu byť odborne obnovené pomocou technológie a vynikajúcich schopností našich špecialistov. Zopár výhod:

  • Špičkový softvér na zabezpečenie dokonalého zladenia odtieňov: Rozhodujúcou súčasťou každej opravy je použitie jedinečného softvéru na prispôsobenia farieb. Zaisťuje, aby technik použil úplne rovnaký odtieň ako je ten na vašom povrchu. Softvér eliminuje riziko ľudskej chyby a vylučuje dohady z rovnice. 
  • Služba, ktorá šetrí váš čas a peniaze. Či už potrebujete opravu povrchu kúpeľne vo vašej domácnosti alebo si chcete opraviť predmety vo svojom podniku, aby ste zakryli viditeľné stopy opotrebenia, ísť touto cestou bude samozrejme oveľa účinnejšie ako výmena poškodenej veci za novú. Majte na vedomí, že pokiaľ je konštrukcia predmetu neporušená a nie je úplne poškodená, potom povrch oprava je možná a odporúčaná. U nás ušetríte nielen svoje ťažko zarobené peniaze, ale aj čas a úsilie. Koniec koncov, vaše kúpeľňové vybavenie si môžete nechať dokonale opraviť v priebehu niekoľkých hodín.

Opravy povrchov kúpeľne, ktoré si môžete rezervovať na Wilio. Tu je krátky zoznam typov poškodení, o ktoré sa môžu kvalifikovaní špecialisti z Wilio postarať vo vašom dome alebo komerčnom objekte: oprava prasklín a úlomkov vo vani, oprava prasknutých umývadiel, oprava škrabancov vane, umývadla alebo sprchovacieho kúta, obnova povrchov kúpeľňovej sanitárnej keramiky. 

Riziko používania súprav na opravu kúpeľní pre domácich majstrov. Nápad opraviť si sanitárny povrch sami by mohlo pre vás znieť dosť lákavo, najmä pri mnohých súpravách na opravu dostupných na trhu. Ak však hľadáte perfektné výsledky bez stopy poškodenia alebo opravárenských prác, potom by ste sa mali obrátiť na skúseného špecialistu na obnovu povrchov na Wilio. Majú vedomosti a zručnosti na prácu s rôznymi typmi povrchov a materiálov, súpravami viacerých materiálov, systémami zladenia farieb a živicovými alebo keramickými plnivami na báze polyméru, zatiaľ čo vy by ste mohli nakoniec zhoršiť situáciu do štádia, keď predmet už nebude možné opraviť. Ak teda chcete predĺžiť životnosť kúpeľňového riadu a vychutnať si dokonalý povrch, zavolajte si radšej skúseného odborník na kúpeľňové povrchové opravy z Wilio.

Často kladené otázky 

Otázka: Koľko zvyčajne trvá oprava kúpeľňového povrchu?

Odpoveď: Skutočne to závisí od typu poškodenia, ktoré je potrebné opraviť, a od objemu vykonanej práce. Typická oprava v domácnosti môže trvať od 2 do 4 hodín, zatiaľ čo oprava vo väčšom komerčnom priestore môže trvať 4 až 8 hodín. 

Otázka: Dá sa oprava zrealizovať ešte v deň objednania?

Odpoveď: To závisí vyslovene od dostupnosti špecialistu, ktorého oslovíte / si vyberiete. Termín a čas služby si dohadujete priamo s vybraným poskytovateľom. 

Otázka: Môžem si cez Wilio zarezervovať opravára aj do komerčnej prevádzky?

Odpoveď: Absolútne! Špecialisti, s ktorými spolupracujeme, sú vyškolení tak, aby vedeli vybaviť potreby domácnosti aj komerčných prevádzok. Jednoducho zadajte vašu požiadavku na Wilio s krátkym popisom, o čo ide, ešte dnes! 

Otázka: Ako dlho musím čakať, kým začnem používať vaňu, umývadlo alebo sprchu?

Odpoveď: Odporúčame počkať aspoň deň po opravách, aby ste sa uistili, že je všetko správne usadené. 

Otázka: Kde všade je služba Wilio dostupná?

Odpoveď: Služba Wilio je dostupná na celom Slovensku a v niekoľkých ďalších krajinách.

 

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS