Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Oprava sušičiek

Hľadáte opravára na opravu sušičiek? V tejto kategórii máme 9350 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt

40188 profesionálov na Slovensku

71929 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

226 512 inštalácií aplikácie

Oprava sušičiek

Potrebujete službu z oblasti oprava sušičiek? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na opravu poruchy bubna, výmenu filtra a diagnostiku. Cena opravy sušičiek na prádlo sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: filter, náradie, náklady na dopravu, ktoré vám poskytne niektorý z našich 9350 opravárov v danej kategórií.

Pozrite tiež:CenníkyRady a tipy

40188 profesionálov na Slovensku

71929 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

226 512 inštalácií aplikácie

Užitočné informácie

Čo ppotrebujete vedieť

Urobte z opravy sušičky ľahkú záležitosť, keď si rezervujete opravu cez Wilio. Opravár z Wilio vykoná vašu opravu bubnovej sušičky rýchlo, spoľahlivo a v súlade s najnovšími bezpečnostnými normami v odbore. 

-    Transparentná cena – cenu od opravára budete vedieť dopredu. Cena typicky zahŕňa prácu (diagnostika a oprava), dopravu k vám a prípadné náhradné diely. 
-    Poskytnutie všetkého náradia a bežných náhradných dielov na mieste: Sada nástrojov miestneho opravára z Wilio obsahuje všetky nástroje potrebné na diagnostiku a opravu vašej sušičky. Tiež prinesie náhradné diely a pomocou nich sa problém pokúsi vyriešiť pri jednej návšteve. Ak je potrebné objednať ďalšie diely, bude si ich dodanie s najväčšou pravdepodobnosťou vyžadovať druhú návštevu.
-    Pomoc s rôznymi typmi opráv bubnových sušičiek: Váš skúsený technik dokáže zvládnuť všetky bežné poruchy bubnových sušičiek v priebehu dňa. Samozrejme, že je trénovaný aj v identifikácii a riešení problémov, ktoré by preleteli okolo radaru všeobecného údržbára. 

Ďalej nájdete niekoľko príkladov toho, s čím vám môže pomôcť: 

-    Ak sa bubnová sušička odmieta zahriať. Ak sa váš spotrebič nedokáže správne zohriať alebo sa neohrieva vôbec, potom vám môže technik pomôcť zistiť, ktoré vykurovacie teleso je potrebné vymeniť. Napríklad táto porucha môže byť spôsobená chybným termostatom alebo poistkou proti preťaženiu (tepelne aktivovaná poistka vo vnútri prístroja). 
-    Spotrebič sa neotáča. To by mohlo znamenať jednu z troch vecí - problém s hnacím remeňom sušičky, zadretým bubnom sušičky alebo chybným motorom alebo kondenzátorom. Špecialista sa bližšie pozrie na váš spotrebič, aby určil, ktorý z týchto scenárov nastal, a v prípade potreby objedná náhradný diel. 
-    Nesprávne suší oblečenie. Je to spôsobené narušeným prúdením vzduchu. Na opravu bubnovej sušičky špecialista skontroluje vašu ventilovanú alebo kondenzačnú sušičku, aby zistil poruchu. U ventilovaných modelov je to zvyčajne spôsobené skrútenou alebo zauzlenou odvzdušňovacou hadicou a u kondenzátorov - nadmerným prachom zakrývajúcim samotný kondenzátor.

Často kladené otázky 

Otázka: Musím poskytnúť nejaké materiály pre opravu?

Odpoveď: Vôbec nie. Technik prinesie diely, ktoré sa pri týchto druhoch opráv najčastejšie používajú. V prípade potreby môže tiež objednať ďalšie diely a naplánovať druhú návštevu na dokončenie opravy. 

Otázka: Ako dlho bude technikovi trvať dokončenie úlohy?

Odpoveď: Aj keď dokončenie typickej opravy zvyčajne trvá asi 1 až 2 hodiny, tento časový rámec sa bude líšiť v závislosti od toho, aké veľké je poškodenie, ako aj od typu častí, ktoré je potrebné vymeniť. 

Otázka: Aké ďalšie služby na bubnové sušičky poskytujete?

Odpoveď: Pravidelná údržba bubnovej sušičky je dobrým spôsobom, ako sa vyhnúť každoročným opravám. Náš opravár vám môže ponúknuť užitočné informácie o následnej starostlivosti, ktoré predĺži životnosť vašej sušičky a optimalizuje jej výkon. Taktiež vám môže pomôcť s takmer akýmkoľvek iným domácim spotrebičom, ktorý vlastníte. 

Otázka: Existuje záruka na vymenené diely a prácu samotnú?

Odpoveď: Áno, na opravu a údržbu bubnovej sušičky sa poskytuje záruka 1 rok. 

Otázka: Kde všade je služba Wilio dostupná?

Odpoveď: Služba Wilio je dostupná na celom Slovensku a v niekoľkých ďalších krajinách.