Oprava telefónu

Najmite si skúseného odborníka na opravu telefónu z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt
Zistiť viac
3097 poskytovateľov
Zadať dopyt
Zistiť viac

Prečo práve Wilio?

Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov z vášho okolia.

Wilio vám pomôže zadarmo zohnať overených a kvalifikovaných profesionálov na takmer akúkoľvek službu či remeslo.

27 638profesionálov na Slovensku
50 983vyriešených projektov
4,8 / 5priemerné hodnotenie našich odborníkov
199 720 inštalácií aplikácie

Ako Wilio funguje?

Stačí zadať dopyt

Odpovedzte na pár otázok o tom akú službu potrebujete.

Oslovíme tých najlepších

Nájdeme tých najvhodnejších odborníkov podľa vašich požiadaviek.

Vyberte si najlepšiu ponuku

Porovnajte ponuky a vyberte si z najlepšie hodnotených odborníkov.

Zadajte dopyt

Služby v tvojom okolí

Radí náš odborník Peter

Čo potrebujem vedieť

Radí náš odborník Peter

Často kladené otázky

Prečo si cez Wilio najímať opravára telefónu?

Aj napriek mobilným telefónom sa stále veľa z nás spolieha na pevnú linku. Nájdenie opravára telefónu však nie je vždy najjednoduchšie. Nechcete čakať čakáte celú večnosť na naplánovanie stretnutia s odborníkom z telefónnej spoločnosti? Dobrá správa! Existuje ľahší spôsob, ako opraviť telefón: najatím opravára cez Wilio! Ak požiadate opravára telefónov, o inštaláciu vašej telefónnej linky a ďalšie súvisiace potreby, môžete sa spoľahnúť na pohodlné a cenovo výhodné riešenie vašich potrieb. Bude z vášho okolia, takže nemusíte čakať X pracovných dní, kým sa dostane k vám. Môžete sa dohodnúť na cene a vyhnúť sa nadmerným poplatkom. Navyše, naši odborníci sú hodnotení a kontrolovaní ostatnými zákazníkmi, takže viete, že získavate niekoho, kto stojí za váš čas a peniaze. Znie to ako dobrý obchod? Vyskúšajte to sami a požiadajte ešte dnes o opravu telefónu! Kliknite na tlačidlo „Zadať úlohu“ a zostaňte v spojení s celým svetom, či už s mobilným telefónom, alebo bez neho.

Môže súkromný opravár telefónov opraviť moju telefónnu linku?

Áno môže. Ak požiadate nášho odborníka, aby opravil vašu telefónnu linku, dorazí s potrebnými nástrojmi a spotrebným materiálom na opravu telefónnej linky. Rieši problém, opraví ho a v prípade potreby vymení komponenty v pripojení. Ak chcete v blízkosti nájsť domáceho opravára telefónov, kliknite na tlačidlo „Zadať dopyt“, vyplňte formulár a počkajte na ponuky od odborníkov.

Ako môžem vyriešiť problém s pevnou linkou?

Začnite určením zdroja problému: otestujte vo svojom dome viac telefónov, skontrolujte filter DSL a tiež elektrické zásuvky, do ktorých sú vaše telefóny zapojené. Po zistení problému bude pravdepodobne potrebné opraviť alebo vymeniť niektoré súčasti telefónneho spojenia. Ak potrebujete pomoc s telefónom, počítačom alebo domácou sieťou, môžete pomocou služby Wilio vyhľadať odborníka vo vašom okolí.

Kde nájdem opravára telefónov v mojej blízkosti?

Stačí zadať dopyt na Wilio! Dostanete ponuky od hodnotených a recenzovaných súkromných technikov, ktorí inštalujú, opravujú a riešia problémy s pevnými telefónnymi pripojeniami, internetovými pripojeniami a ďalšími. Keď nájdete ponuku, ktorá sa vám páči, potvrďte ju, a je hotovo.

Služby

Čo zahŕňa služba opravára telefónov?

Telefónni inžinieri dokážu nielen inštaláciu novej telefónnej linky vo vašej kancelárii alebo domácnosti - môžu vám pomôcť vyriešiť problémy s pripojením k širokopásmovým alebo faxovým linkám, zlepšiť príjem, ktorý na týchto zariadeniach získate a podobne. Aj keď sa podrobnosti môžu líšiť od odborníka k odborníkovi, tu je to, čo môžete očakávať, keď požiadate o opravu telefónu:

Inštalácia telefónnej linky a zásuvky

Máte nový domov alebo kanceláriu a potrebujete rýchlo nainštalovať telefónne linky? Nájdeme Wilio mechanika, ktorý to urobí za vás! Táto služba je ideálna aj pre tých, ktorí chcú inštaláciu druhej telefónnej linky alebo pre tých, ktorí ju chcú mať nainštalovanú v konkrétnej miestnosti, alebo oblasti. Opravári telefónov môžu tiež premiestniť alebo nainštalovať novú zásuvku v oblasti, do ktorej sa ľahšie dostanete. Nemusíte sa obávať, že by ste si k tomu potrebovali akékoľvek vybavenie alebo náradie - váš odborník prichádza so všetkým vo svojej súprave! Stačí poskytnúť telefónnu linku, ukázať na miesto, kde ju chcete mať nastavenú a opravár sa o všetko postará!

Riešenie problémov a opravy telefónov

Ak ste mali s telefónom problémy, napríklad bezdrôtové telefóny s príliš vzdialenými prijímačmi alebo predchádzajúce opravy, ktoré boli zle vykonané, môže vám pomôcť vyriešiť problém opravár telefónov. V úlohe podrobne popíšte problémy s telefónom, takže opravár bude vedieť, aké vybavenie si má priniesť. Potom posúdi vaše telefónne jednotky, elektrické zásuvky, filter DSL a konektorovú skrinku. Hneď ako problém nájde, urobí potrebné opravy alebo výmeny a otestuje telefón.

Inštalácia a pripojenie k internetu a riešenie problémov

Telefónne linky sú do značnej miery spojené s vašim internetovým pripojením, takže ak máte nízku rýchlosť internetu alebo si chcete nastaviť nový počítač, budete sa musieť obrátiť na telefónneho opravára. Môže skontrolovať vaše káble a predĺženie telefónnej linky. V prípade potreby môže nastaviť zásuvku bližšie k vašej pracovnej stanici a vylepšiť tak širokopásmové alebo bezdrôtové pripojenie. Stále máte problémy s IT po odstránení problémov opravárom telefónov? Možno nastal čas inovovať váš počítač.

Dokončenie nastavenia telefónnej linky v domácnosti alebo kancelárii

Vaša kancelária alebo domáca pracovná stanica nemusí potrebovať iba funkčnú telefónnu linku a pripojenie na internet - možno budete musieť nainštalovať fax, skryť nevzhľadné káble alebo zapojiť inštaláciu televízora! Dobrou správou je, že naši opravári telefónov sú zvyčajne vybavení aj na zvládnutie týchto druhov úloh. A ak je pripojenie telefónnej linky iba začiatkom vášho zoznamu úloh v kancelárii, môžeme vám pomôcť aj s prácami, ako je montáž nábytku alebo pracovných staníc. S Wilio môžete svoje nové pracovisko nastaviť v priebehu okamihu!

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS

App Store
Google Play
AppGallery
Začnite zarábaťPriemerná hodnota projektu na Wilio je 2 100€.

Napísali o nás

…Wilio podporuje omnoho sofistikovanejšiu formu spájania dopytu a ponuky.

Rýchle sprostredkovanie a ušetrené desiatky eur.

Spomedzi slovenských služieb tak ide zrejme o najintuitívnejšiu a najmodernejšiu službu na trhu práce. 

...nová služba na nájdenie remeselníka, v ponuke ich má viac ako 20-tisíc...

Konečne sa zákazník ocitne v pozícii toho, kto si môže vyberať.

A ako dokázal náš test, naozaj vám odborníka zoženie expresne rýchlo. 

...nájde vám právnika aj remeselníka...

...odporúčam všetkým, ktorí sa chystajú na rôzne prerábky v byte či dome a hľadajú skúsených odborníkov...

...prvou voľbou, keď ľudia potrebujú akúkoľvek službu...

...keď dostente ponuku aj s referenciami do niekoľkých minút, je to prekvapujúco pozitívna emócia