Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Oprava umývačiek

Najmite si skúseného odborníka na opravu umývačiek z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Oprava umývačiek

Potrebujete službu z oblasti oprava umývačiek? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na diagnostiku závady, výmenu poškodených alebo opotrebovaných dielov, dovoz a montáž umývačky riadu, uvedenie do prevádzky. Cena opráv myčiek riadu sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: náklady na odvoz starej umývačky riadu, výmena filtra, výmena tesnenia, výmena odtokovej hadice, ktoré vám poskytne niektorý z našich 8997 opravárov v danej kategórií.

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Populárne lokality

Zobraziť viac

všetky

Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.

Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

Štyri dôvody, prečo si zarezervovať opravára umývačky riadu cez Wilio? 

-    Profesionálna diagnostika a oprava. Opravári umývačiek riadu, s ktorými spolupracujeme sú kvalifikovaní a ostrieľaní praxou. Po príchode použije príslušné náradie na demontáž vášho prístroja, diagnostiku a opravu problému, pokiaľ je to možné na jednu návštevu. Ak si to vyžaduje oprava, vie objednať ďalšie náhradné diely.
-    Oprava modelov od ktoréhokoľvek výrobcu. Špecialista sa vyzná v prakticky akejkoľvek umývačke riadu na trhu, či už ide o moderné modely so zložitou elektronikou alebo staršie, ktoré sa už nevyrábajú. 
-    Objavte plný potenciál vášho prístroja. Odborník vám môže ponúknuť personalizované služby údržby umývačky riadu, ktoré vám pomôžu naučiť sa, ako udržiavať váš prístroj v chode dlho po dobe životnosti, ktorú stanovil výrobca.

Vyberte si vo svojej blízkosti opravára umývačiek riadu cez Wilio. Kvalifikovaný opravár z Wilio je vám k dispozícii, ak sa u vás vyskytne niektorý z nasledujúcich problémov: spotrebič nevypúšťa vodu; prístroj poriadne nevysuší riad; spotrebič nenahrieva vodu; do spotrebiča neprichádza žiadna voda. Náš dôveryhodný opravár umývačiek riadu dokáže opraviť spotrebiče akejkoľvek značky a modelu a predĺžiť ich životnosť pomocou originálnych náhradných dielov zakúpených priamo od výrobcov.

Často kladené otázky 

Otázka: Ako dlho trvá oprava umývačky riadu?

Odpoveď: Zvyčajná oprava bude trvať asi 1 alebo 2 hodiny, aj keď tento časový rámec sa môže veľmi líšiť v závislosti od problému, a od dielov, ktoré je potrebné vymeniť. 

Otázka: Ako rýchlo sa dostanete ku mne domov?

Odpoveď: To závisí vyslovene od opravára, ktorého si vyberiete, od jeho lokality a dostupnosti. Systém Wilio je však nastavený tak, že sa vám ozvú iba opravári pokrývajúci vašu lokalitu. Termín a čas opravy si dohadujete priamo s vybratým opravárom.

Otázka: Máte pri sebe vhodné vybavenie a náhradné diely?

Odpoveď: Áno, každý náš opravár vyriešil stovky opráv umývačiek riadkov. Prinesú si so sebou potrebné nástroje pre každý scenár. 

 

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS