Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Oprava, výmena zámku

Hľadáte stavebného stolára na opravu, výmenu zámku? V tejto kategórii máme 20 900 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt

30 173 profesionálov na Slovensku

75 415 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

226 512 inštalácií aplikácie

Oprava, výmena zámku

Potrebujete službu z oblasti oprava, výmena zámku? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na opravy a výmeny zámkov klasických bytových, bezpečnostných a viacbodových dverí. Cena zámočníckych služieb sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: nonstop havarijná služba, náradie, náhradné kľúče, ktoré vám poskytne niektorý z našich 20 900 zámočníkov v danej kategórií.

Pozrite tiež:CenníkyRady a tipy

30 173 profesionálov na Slovensku

75 415 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

226 512 inštalácií aplikácie

banner
Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

Prečo sa obrátiť na Wilio pre akékoľvek zámočnícke riešenie? 

-    Zabezpečenie prístupu do vášho domova alebo na pracovisko.  Ak ste sa nedávno presťahovali do nového súkromného domu/bytu  alebo komerčnej nehnuteľnosti, zvážte výmenu zámkov dverí a okien, pretože kľúče môže vlastniť niekto iný. 
-    Okrem toho vám môžu naši zámočníci nainštalovať aj ďalšie kvalitnejšie zámky alebo dvere a zvýšiť bezpečnosť vašich vchodov. Pre poistenie nehnuteľnosti vyžadujú poisťovne istý štandard bezpečnostných dverí, ktoré by mali byť už súčasťou každej nehnuteľnosti. Ak chcete zistiť, či zámky vášho domu vyhovujú vašim súčasným doložkám o poistení, zvážte obhliadku zámočníkom. Môžete si nechať otestovať, či je váš stupeň bezpečnosti uzamknutia na takej úrovni, aby bola j pre vašu poisťovňu akceptovateľný. V prípade potreby môžeme zosilniť ochranu  vašich dverí a okien. Technici vám tiež môžu pomocou správneho zabezpečovacieho zariadenia pomôcť udržať váš majetok v bezpečí pred zlodejmi, požiarmi a inými mimoriadnymi udalosťami.
-    Umožnenie vstupu do nehnuteľnosti.  Nie je potrebné, aby ste demolovali svoje vchodové dvere. Jednoducho zavolajte odborného zámočníka a nechajte ho pracovať. Čoskoro budete mať prístup k svojej nehnuteľnosti. 
-    Pohotovosť po vniknutí do nehnuteľnosti. Dúfame, že sa vám to nikdy nestane, ale ak niekto vnikne do vašej nehnuteľnosti, môžete sa spoľahnúť, že my vykonáme včasnú pohotovostnú opravu. 

Núdzové zámočnícke služby, bezpečnostné riešenia a iné zámočnícke práce.

-    Zabezpečte prístup k svojmu majetku pomocou bezpečnostných zámkov a bezpečnostných cylindrických vložiek od svetových  alebo európskych výrobcov (Mul-T-Lock, EVVA, KABA a GEGE). Nechajte si zámok bezpečne nainštalovať a bezpečne vymeniť za dostupné zámočnícke ceny. 
-    Opravy zámkov - Vykonávanie všetkých druhov opráv pre akýkoľvek typ zámku. Rýchlo obnovíme funkciu vášho zámku. 
-    Kompletné riešenia otvárania dverí - bez ohľadu na typ zámku, čoskoro budete mať prístup do svojej domácnosti alebo kancelárie pomocou služby núdzového uzamknutia. Kľúč je zlomený v zámku - situácia sa môže zdať hrozná, ale nemusíte sa báť, pretože je ľahko opraviteľná. Alebo ak vaši nájomníci odmietnu vypratať vašu nehnuteľnosť, vieme vám pomôcť s prístupom do vašej nehnuteľnosti. 
-    Inštalácia zámku - Nechajte si nainštalovať akýkoľvek typ zámku (či už štandardný, protipožiarny alebo inteligentný) profesionálne namontovať na akékoľvek dvere.
-    Inštalácia / oprava alarmu - práca so všetkými typmi a značkami alarmov nehnuteľností dostupných na trhu. 
-    Inštalácia / oprava systémov na riadenia prístupu do nehnuteľnosti - Inštalácia a opravy elektronických a mechanických systémov kontroly prístupu. 
-    Služba bezpečného otvárania sejfu – technici otvoria mechanické a elektronické trezory. 

Často kladené otázky 

Otázka: Ako si môžem byť istý, že na Wilio nájdem zaručené a diskrétne služby?

Odpoveď: Vo Wilio veríme, že váš domov ja váš hrad. Preto sú akékoľvek problémy s bezpečnosťou vašej nehnuteľnosti, riešené usilovne a dôverne. Navyše získate šesťmesačnú záruku na prácu a kvalitu výrobkov. Rešpektujeme bezpečnosť, zodpovednosť a diskrétne služby, takže sa cítite bezpečne, pretože každý profesionál prejde vo Wilio kontrolou, sú kvalifikovaní a skúsení. 

Otázka: Je to mimoriadna situácia! Ako rýchlo môže zámočník prísť?

Odpoveď: To závisí vyslovene od dostupnosti zámočníka. Pri zadávaní dopytu uveďte, že ide o urgentnú potrebu. 

Otázka: Prinesie si zámočník so sebou všetky potrebné nástroje a vybavenie?

Odpoveď: Áno, vami vybratý zámočník prinesie všetky potrebné nástroje na dokončenie práce na mieste. 

Otázka: Vie my zámočník dodať aj zámky, prípadne iné bezpečnostné riešenie.

Odpoveď: Áno, väčšina zámočníkov vie okrem služby dodať aj kompletné materiálové vybavenie. Uveďte to vo svojom dopyte na Wilio.