Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Oprava, výmena zámku Komárno

Hľadáte stavebného stolára na opravu, výmenu zámku v lokalite Komárno? V tejto kategórii máme 20 861 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt

30 235 profesionálov na Slovensku

75 213 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

226 512 inštalácií aplikácie

Oprava, výmena zámku Komárno

Hľadáte oprava, výmena zámku Komárno? Jednoducho vám pomôžeme nájsť kvalitných odborníkov aj v: Patince, Hurbanovo, Nesvady. Služby môžete využiť aj v širšom okolí ako Kolárovo, Marcelová. Odborníci v tejto kategórii tiež robia: opravy a výmeny zámkov klasických bytových, bezpečnostných a viacbodových dverí. Zabezpečia pre vás nonstop havarijnú služba a použijú pri tom náradie - násobiče momentu, orezávače, sekery a kľúče. Vyberte si najlepšiu ponuku pre oprava, výmena zámku Komárno z našich zámočníkov.

30 235 profesionálov na Slovensku

75 213 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

226 512 inštalácií aplikácie

banner
Poskytovatelia

Najlepší zámočníci Komárno

Roman Ž.

Firma
Zlaté Moravce
4,9

Servis okien, oprava okien

Profesionálny servis a opravy všetkých druhov okien ako aj dodanie a montáž sieťok proti hmyzu a žalúzií. Obhliadka a diagnostika...Zobraziť viac

Profesionálny servis a opravy všetkých druhov okien ako aj dodanie a montáž sieťok proti hmyzu a žalúzií. Obhliadka a diagnostika okien zdarma. Západné a stredné Slovensko

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Milos B.

Firma
Trnava
4,1

Montáž, skladanie nábytku

Som vyuceny stolar a zaroven je to aj moj konicek Celozivotna prax v stolarskych pracach. Specializujem sa na montaz kuchynskych liniek……………….

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Pavol K.

Firma
Trnava
4,4

Maliarske práce, maliar

Mám skúsenosti z mnohých odborov. Rád vám pomôžem z rôznymi vodoinštalačnými prácami (opravy vodovodných batérií, sifónov,výmena WC atď.) inštaláciou svietidiel,...Zobraziť viac

Mám skúsenosti z mnohých odborov. Rád vám pomôžem z rôznymi vodoinštalačnými prácami (opravy vodovodných batérií, sifónov,výmena WC atď.) inštaláciou svietidiel, garniži, vŕtanie poličiek, obrazov maľovanie, montáž nábytku a podobne. Robím kvalitnú prácu a veľmi rád vám pomôžem so všetkým čo potrebujete!Bývam v Trnave pracujem v okolí 100 km podľa dohody.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Andrej V.

Živnostník
Bratislava
5,0

Hodinový manžel

Mám skúsenosti z mnohých odborov. Rád vám pomôžem s rôznymi vodouinštaláčnými prácami (opravy vodovodných batérii, sifónov, vymeny WC atď.) s...Zobraziť viac

Mám skúsenosti z mnohých odborov. Rád vám pomôžem s rôznymi vodouinštaláčnými prácami (opravy vodovodných batérii, sifónov, vymeny WC atď.) s opravami sadrokartónov, inštaláciou svietidiel, garniži, držiakov televízorov, montážou nábytku a podobne.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Mário P.

Firma
Bratislava
4,7

Hodinový manžel

Som vyučený ako vodoinstalater,zaoberám sa bežnou pracovnou činnosťou okolo domov a bytov ako hodinový manžel,oprava okien,výmena vodovodných armatúr,výmena pračiek,umyvačiek riadu,wc,...Zobraziť viac

Som vyučený ako vodoinstalater,zaoberám sa bežnou pracovnou činnosťou okolo domov a bytov ako hodinový manžel,oprava okien,výmena vodovodných armatúr,výmena pračiek,umyvačiek riadu,wc, bojlera, batérie,sifóny,oprava a výmena domácich vodarničiek,preplachba čistenie kúrenia, maliarske práce, montáž plávajúcej podlahy,čistenie priestorov ozonom,preplachovanie kúrenia radiátorov,podlahového,preplach solarnych panelov

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Gabriel B.

Živnostník
Žilina
4,2

Rekonštrukcia bytu, prerábka bytu

Sme malá stavebná firmička zaoberajúca sa rekonštrukciami a renovácia mi bytov domov budov.. máme naozaj široké portfólio keď si pozriete...Zobraziť viac

Sme malá stavebná firmička zaoberajúca sa rekonštrukciami a renovácia mi bytov domov budov.. máme naozaj široké portfólio keď si pozriete naše stránky zistí t-é máme veľmi široký záber od pokládky obkladov dlažbou omietky elektroinštalácie vodoinštalácie krovy zatepľovacie práce výkopové práce murárske práce a veľa iného...

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Peter A.

Firma
Košice
4,7

Hodinový manžel

Som SZCO a venujem sa zámočníctvu kovovyrobe,stolarstvu,oprave,vyrobe,montáži skrin,servis okien,montáži svetiel,vodarstvu,instalaterstvu a kurenarstvu. Často niečo prerabam vyrabam opravujem. Rád vám pomôžem...Zobraziť viac

Som SZCO a venujem sa zámočníctvu kovovyrobe,stolarstvu,oprave,vyrobe,montáži skrin,servis okien,montáži svetiel,vodarstvu,instalaterstvu a kurenarstvu. Často niečo prerabam vyrabam opravujem. Rád vám pomôžem zo všetkým čo potrebujete.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt
Zobraziť viac
Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

Stratené kľúče od domu? Stačí si rezervovať zámočníka na Wilio! 

-    Rýchly a pohodlný servis. Takže ste uzamknutý vo vlastnom dome alebo ste zabuchli dvere zvonku a kľúče zostali z vnútornej  strany? Je to jedna z tých nepríjemností, ktoré sa vám prihodia raz alebo dvakrát za život. Nemusíte panikáriť. Len zostaňte pokojní, toto je vec, ktorá sa dá ľahko vyriešiť. Stačí trocha trpezlivosti. Jednoducho si rezervujte zámočníka na Wilio! 
-    Plne vybavení a skúsení zámočníci. Táto služba je vykonávaná profesionálmi, ktorí používajú najnovšiu technológiu a metódy na obnovenie vstupu do vašej obchodnej alebo rezidenčnej nehnuteľnosti s minimálnymi a žiadnymi škodami. Odborníci sú v riešení takýchto prípadov skutočne výborní. A kancelárie. Jednoducho poskytnite svojmu odborníkovi prístup k problematickému zámku a o zvyšok sa postará.  Dvere čoskoro opraví a vy budete mať opäť prístup do interiéru svojej kancelárie. Naši zámočníci sú plne vybavený, so širokou škálou nových a efektívnych zámkov, špecialistom na bezpečnejšie zámky a náhradnými dielmi, vyrieši všetky vaše problémy so zamknutými dverami. Všetky poskytované zámky sú certifikované od známych výrobcov.  
-    Kvalitná služba. Túto službu vykonávajú profesionálne vyškolení a skúsení interní odborníci, ktorí zvládli svoje remeslo a snažia sa vám vždy prinášať najlepšie možné výsledky. Tiež všetci odborníci sú poistení pre vašu spokojnosť. 
-    Všetky vaše potreby týkajúce sa zámku a dverí – jednoducho vyriešené! Na Wilio nájdete kompletné riešenie týkajúce sa poškodenia vašich dverí a zámkov. Takže ak ste z akéhokoľvek dôvodu vymknutí z vonku alebo zamknutí vo vnútri vlastného bytu/domu, buďte pokojní a počkajte, kým dorazí expert. Starostlivo preskúmajú zámok, presne určia príčinu nefunkčnosti, a problém vyriešia. Od výmeny zámku dverí po jeho montáž a vykonanie nastavenia dverí bude o všetko postarané. Frézovania / rezanie kľúčov je ďalší spôsob, ako získať novú sadu kľúčov, a Wilio vám môže pri tejto službe asistovať. 

Najčastejšie dôvody nedobrovoľného zamknutia domu. Keď dôjde k núdzovej situácii, väčšina ľudí zvyčajne strávi prvých pár minút nečinnosťou. Potom nastane panika a nevedia ako situáciu riešiť. V prvom rade sa skúste upokojiť! Tieto veci sa dejú každú chvíľu. Nie je až také neobvyklé, že sa aspoň raz za život sa vymknete z vlastného bytu. Môžete sa omylom zamknúť vo svojej spálni alebo kúpeľni, takže ste uviazli vo svojom vlastnom objekte. Existuje toľko spôsobov, ako sa niečo také môže stať. Napríklad: Niekde ste položili kľúče a neviete ich nájsť, stratili ste kľúče alebo vám boli ukradnuté. Kľúčová dierka je blokovaná nejakým cudzím predmetom. Náhodne ste zavreli automatické uzamykacie dvere a kľúče ste nechali vo vnútri.

Chybný alebo zaseknutý zámok. Môžete si byť istí, že naši zámočníci sa už s týmito scenármi stretli. A so všetkými vám môžeme pomôcť. Stačí si rezervovať túto službu na Wilio a čoskoro zaklope na vaše dvere odborný zámočník, ktorý vám pomôže. 

Aby ste mali všeobecnú predstavu o tom, čo môžete čakať, tu je len zopár vecí, ktoré pre vás môžu urobiť: Dodáme vám nový zámok a nainštalujeme ho; vyfrézujeme pre vás úplne nový kľúč; vymeníme vám existujúci zámok  za iný a bezpečnejší typ; vyvŕtame zámok, aby ste ho odstránili a vymenili; umožníme vám prístup do interiéru bez poškodenia dverí.

Často kladené otázky

Otázka: Stratil som kľúče od domu, mám si vymeniť zámky?

Odpoveď:  Odporúčame ich z bezpečnostných dôvodov vymeniť, aby ste mali pokojní spánok a cítili sa bezpečne. 

Otázka: Zvyčajne ako dlho trvá núdzové otvorenie dverí?

Odpoveď: Naša prax ukazuje, že väčšinu problémov je možné vyriešiť od 30 až 60 minút. Všetko závisí od typu zámku a špecifík problému / rozsahu poškodenia. 

Otázka: Som uzamknutý vo svojom dome. Môžete prísť čo najskôr?

Odpoveď: Áno, avšak príchod zámočníka závisí len od jeho dostupnosti a ochoty. Ak ide o urgentnú požiadavku, uveďte to vo svojom dopyte. 

Otázka: Koľko si účtujete za núdzové otvorenie dverí?

Odpoveď: Cena závisí od vašej lokality, času realizácie a dostupnosti zámočníka. Zvyčajne ide o cenu 50-100 eur. 

Otázka: Kľúč je v zámku z vnútornej strany dverí. Môžete to vyriešiť?

Odpoveď: Áno, odborníci majú všetky potrebné zručnosti a nástroje, aby dokázali vyriešiť aj túto situáciu. 

Otázka: Zdá sa, že kľúč je zlomený a uviaznutý vo vložke zámku. Existuje nádej?

Odpoveď: Žiadne obavy. Toto sa deje často. Naši zámočníci už takéto problémy riešili a vedia ako na to. Zlomok kľúča bude odstránený a dvere sa otvoria. 

Otázka: Môžete zaručiť kvalitu svojej práce?

Odpoveď: Áno, túto službu vykonávajú skúsení odborníci, ktorí majú všetko potrebné vybavenie a náradie, aby vám tieto dvere otvorili a vyriešili problém. 

Otázka: Chcem, aby bol môj majetok extra zabezpečený. Môže mi zámočník dodať a nainštalovať konkrétny zámok?

Odpoveď: Áno, zámočník vám môže zakúpiť a dodať požadovaný zámok alebo náhradný diel a nainštalovať ho. 

Otázka: Je niečo, čo by som nemal robiť, keď som zamknutý?

Odpoveď: Dôrazne odporúčame neskúšať nič na vlastné riziko. Pravdepodobne ste už nespočetnekrát videli, ako sa v televíznych programoch otvárajú dvere pomocou rôznych prostriedkov. To je zlý nápad. Neskúšajte to lebo problém iba zhoršíte.

Otázka: Kde všade je služba Wilio dostupná?

Odpoveď: Služba Wilio je dostupná na celom Slovensku a v niekoľkých ďalších krajinách.