Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Organizácia podujatí / párty

Najmite si skúseného odborníka na organizáciu podujatí / párty z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Organizácia podujatí / párty

Potrebujete službu z oblasti organizácia podujatí / párty? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na organizovanie narodeninových akcií, teambuildingov, stretávok a svadieb. Cena plánovania a manažovania podujatí sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: dekorácie, catering, DJ a hudba, zábavný program, prenájom priestoru, ktoré vám poskytne niektorý z našich 422 organizátorov v danej kategórií.

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Populárne lokality

Zobraziť viac

všetky

Často kladené otázky

Prečo najímať koordinátora akcií cez Wilio? Ušetríte si nervy
Uvažujete nad prijatím event manažéra pre vašu budúcu firemnú akciu? Za každou veľkou udalosťou (a mnohými menšími) nájdete koordinátora, ktorý sa stará o celkový bezproblémový priebeh akcie. Minimalizujte svoj stres a získajte odborníka, ktorý vám pomôže so všetkým, od rezervácie miesta a dodávateľov až po správu celého dňa. Na Wilio je ľahké nájsť skúseného event manažéra. Či už organizujete veľtrh, konferenciu, športové podujatie, zjazd, večierok alebo niečo iné, ten správny človek sa postará o všetky malé (a veľké) drobnosti v zákulisí, ktoré premenia vašu akciu vo veľký deň.
Aká je rola event manažéra?
Riadi predbežné plánovanie, organizáciu a logistiku celého dňa. Zaistí, aby vaša udalosť prebiehala hladko, a to vďaka tomu, že má všetko pod kontrolou a monitoruje možné problémové body.
Aké sú výhody prenájmu event manažéra oproti vlastnému organizovaniu udalosti?
Hlavnou výhodou je vaša úspora času a tiež profesionálnejšia a príjemnejšia udalosť. Skúsený manažér udalostí použije vyskúšané a overené procesy, ktoré fungujú.
Aké zručnosti by ste mali hľadať u event manažéra?
Mal by byť precízny, organizovaný a mal by mať v malíčku efektívne procesy a postupy. Dobré vzťahy s kvalitnými dodávateľmi a tretími stranami sú kľúčom k úspechu. Ďalším bodom k dobru sú predchádzajúce skúsenosti s riadením úspešných akcií.
Potrebujú event manažéri špeciálnu kvalifikáciu?
Od vášho event manažéra sa nevyžaduje, aby mal formálnu kvalifikáciu, mnohí sú však vyštudovaní. Medzi event manažérmi nájdete tiež absolventov obchodných, komunikačných, či marketingových odborov.
Kedy je najlepšie rezervovať si jeho služby?
Dostatočný časový predstih je nevyhnutný. Ideálne je to 3-6 mesiacov pred nadchádzajúcou udalosťou, v závislosti od jej veľkosti. Takto si zaistíte dostatok času na naplánovanie všetkých podrobností a vybavenie potrebných žiadostí a povolení.
Koľko stojí prenájom event manažéra?
Cena prenájmu event manažéra cez Wilio záleží od toho o akú udalosť ide. Väčšie akcie vás ale vyjdú na viac peňazí. Vyžadujú si totiž rozsiahle plánovanie, zdĺhavejšie zákazky, veľké počty hostí, dodávateľov a cesty na dlhé vzdialenosti.

Služby

Čo zahŕňajú služby event manažéra?
Váš event manažér sa postará o všetky aspekty vášho dňa a pravdepodobne vyrieši všetky problémy skôr, ako sa o nich dozviete. Pretože event manažér nestojí za témou podujatia, ani dekoráciami (aj keď niektorí túto službu ponúkajú), ale riadi udalosť a jej chod zo zákulisia. Spísali sme pre vás jeho pracovné povinnosti:
Plánovanie pred udalosťou
Váš event manažér začne diskusiou o predbežnom plánovaní, ktorá potvrdí hrubé časové harmonogramy, vytipuje možné lokácie a rozpočty. Potom zariadi poistenie a povolenia, bude v kontakte s miestnymi samosprávami alebo riadiacimi orgánmi. Váš event manager môže spravovať aj komunikáciu s médiami a PR kampane spolu s produkciou marketingového materiálu, aby zabezpečil maximálnu pozornosť vaše akcii. Nakoniec vypracuje podrobný harmonogram.
Miesto a vybavenie
S blížiacim sa termínom akcie začne váš event manažér zaobstarávať potrebné vybavenie a dohodne sa s vami na konečnom mieste podujatia. Bude pracovať na tom, aby pre vás zabezpečil najlepšiu ponuku, a identifikoval vhodné lokácie v rámci vášho rozpočtu pre vami zvolený dátum. Na ňom bude tiež kontrola zmlúv, rokovania o možných miestach podujatia a komunikácia s dodávateľmi Váš event manažér taktiež zabezpečí prenájom vybavenia vrátane toho audiovizuálneho, bannerov, pódií a osvetlenia. Bude koordinovať všetkých týchto dodávateľov.
Prijímanie zamestnancov a styky s tretími stranami
Na kvalitný priebeh udalosti budete potrebovať dostatočné množstvo ľudí. Úlohou event manažéra je zabezpečiť, aby boli všetky pozície obsadené kvalifikovaným, alebo skúseným personálom, ktorý je plne informovaný o očakávaniach podujatia. Počas akcie bude dohliadať na činnosť personálu, aby sa ubezpečil, že je všetko v poriadku. Váš manažér bude tiež v kontakte s tretími stranami vrátane rečníkov a sponzorov.
Správa dňa
Nakoniec váš event manažér pomôže s riadením vašej udalosti v daný deň, keď dorazí ako prvý na scénu a bude tiež pravdepodobne posledným, kto odíde. Všetko bude mať pod kontrolou zo zákulisia, aby zabezpečil bezproblémový zážitok pre všetkých účastníkov. Po celý deň bude odpovedať na všetky otázky týkajúce sa dodávateľov, ako aj zamestnancov a rečníkov. Vy sa môžete sústrediť len a len na samotný priebeh akcie.

Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS