Osobný tréning

Najmite si skúseného odborníka na osobný tréning z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt
Zistiť viac
630 poskytovateľov
Zadať dopyt
Zistiť viac

Prečo práve Wilio?

Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov z vášho okolia.

Wilio vám pomôže zadarmo zohnať overených a kvalifikovaných profesionálov na takmer akúkoľvek službu či remeslo.

27 638profesionálov na Slovensku
50 983vyriešených projektov
4,8 / 5priemerné hodnotenie našich odborníkov
199 720 inštalácií aplikácie

Ako Wilio funguje?

Stačí zadať dopyt

Odpovedzte na pár otázok o tom akú službu potrebujete.

Oslovíme tých najlepších

Nájdeme tých najvhodnejších odborníkov podľa vašich požiadaviek.

Vyberte si najlepšiu ponuku

Porovnajte ponuky a vyberte si z najlepšie hodnotených odborníkov.

Zadajte dopyt

Služby v tvojom okolí

Radí náš odborník Peter

Čo potrebujem vedieť

Radí náš odborník Peter

Často kladené otázky

Najmite si dôveryhodného trénera fitness cez Wilio

Možno plánujete splniť svoje novoročné predsavzatia, aby ste sa dostali do fyzickej formy, alebo chcete opäť získať kondíciu a silu po dlhšej prestávke bez cvičenia? Čo tak si najať fitness trénera na Wilio? Osobní tréneri a inštruktori fitness, ktorých vám ponúkame, sú vo vašom okolí a pomôžu vám dosiahnuť ciele v oblasti fitness v rýchlom čase. Wilio je dôveryhodný online portál pre nájdenie všetkých služieb, zvlášť pre ľudí, ako ste vy, ktorí si dávajú nové úlohy a robia pre seba viac. Zaregistrujte sa hneď teraz, zadajte koho hľadáte a získajte rýchle a bezplatné cenové ponuky a vyberte si svojho fitness trénera pre naplnenie svojich ambícii.

Čo robí fitnes tréner?

Fitnes tréneri pracujú s jednotlivcami i malými skupinami. Pomáhajú svojim klientom tešiť sa z pohybu, a upevňovať svoje zdravotné ciele prostredníctvom stanovených cvičebných programov. Taktiež ponúkajú poradenstvo v oblasti výživy a životného štýlu. Správne stravovanie je základom na dosiahnutie najlepšieho možného výsledku.

Aké sú rôzne špecializácie fitnes trénerov?

Medzi najbežnejšie aktivity trénerov fitness patrí joga, pilates, kardio tréningy a tréning na redukciu hmotnosti. Ak máte záujem sa zdokonaliť v konkrétnom športe, najmite si trénerov pre bojové umenie, box, cyklistiku a ďalšie druhy športov.

Aké sú výhody najať si fitnes trénera?

Hlavná výhoda je v tom, že na vaše ciele už nebudete musieť zvládať sami. Vo fitness trénerovi budete mať profesionálne vedenie, silnú oporu a motiváciu. Fitness tréner k vám bude pristupovať individuálne, t.z. pomôže vám stanoviť a dosiahnuť vaše fitness ciele na základe vašich predstáv a vášho životného štýlu. Zároveň vás bude nabádať k dlhodobému cvičeniu a dodržiavaniu tréningového plánu.

Potrebujú tréneri fitness kvalifikáciu alebo osvedčenie?

Ano, všetci tréneri by mali mať odbornú spôsobilosť v oblasti fitness. Je potrebné absolvovať kurz akreditovaný alebo neakreditovaný ministerstvom školstva SR. Úspešní absolventi získajú kvalifikáciu tréner vo fitness s úrovňou I. kvalifikačného stupňa. Absolventi kurzu získajú najnižšiu trénerskú kvalifikáciu v systéme vzdelávania odborníkov v športe v rámci krajín Európskej únie. Pri rezervácii trénera si zistite kvalifikačné predpoklady a odbornú prax.

Aký objem tréningových hodín by som si mal rezervovať u svojho fitness trénera?

Frekvencia vášho fitness tréningu závisí od toho, čo chcete dosiahnuť, koľko tréningových hodín ste ochotný/ochotná absolvovať a od vášho rozpočtu na tréning. To všetko si preberte s fitness trénerom. Ten vám vytvorí na mieru šitý tréningový plán a pomôže vám dosiahnuť úspech.

Koľko stojí prenájom osobného trénera?

Náklady na trénera závisia od miesta, kde budete trénovať, počtu tréningových hodín, od odbornej úrovne, skúsenosti vášho trénera a formy spolupráce - či budete trénovať individuálne alebo v skupinovo. Ceny začínajú od 10eur/hodinu.

Služby

Čo zahŕňa fitness tréning?

Existuje mnoho spôsobov, ako si môžete zacvičiť vo fitnescentre so športovým trénerom. Tu je niekoľko príkladov možností trénovania fitness, ktoré nájdete na Wilio, a čo môžete od svojho trénera očakávať:

Individuálny fitness tréning

Osobný individuálny tréning medzi vami a fitness trénerom je najefektívnejšia forma spolupráce na dosiahnutie stanoveného výsledku, Pri osobnom tréningu vám tréner vypracuje tréningový plán na mieru, ktorý zohľadňuje vaše individuálne danosti ako sú somatické predpoklady, úroveň vašej kondície/sily, motivácia alebo zdravotný stav. Možno budete chcieť napríklad tréning zameraný na redukciu nadbytočného telesného tuku, na rozvoj svalovej sily alebo spevňujúci osobný tréning na dosiahnutie štíhlejšej postavy, ak sa pripravujete na špeciálnu udalosť, napríklad vlastnú svadbu. Niektorí osobní tréneri tiež ponúkajú stravovacie a výživové plány, ktoré dopĺňajú váš tréningový plán. Zostaviť správny, vyvážený stravovací a tréningový plán nie je jednoduchá vec. Každý z nás je iný, má odlišnú stavbu tela, potreby, schopnosti a ciele. Podľa toho, ako chcete trénovať, môže tréner ponúknuť osobné školenia doma, v telocvični alebo vo verejnom parku.

Skupinové fitnes

Skupinové fitness je skvelé, ak radi cvičíte v skupine spolu s priateľmi a kolegami, radi súťažíte a chcete ušetriť náklady na osobný tréning. Medzi populárne možnosti skupinového fitness patrí bootcamp tréning (“výcvikový tábor”), joga, pilates a HIIT –vysoko intenzívny intervalový tréning. Jednoducho oznámte svojmu fitness trénerovi počet cvičiacich ľudí, dni a časy cvičenia, ktoré vám vyhovujú a časový rámec - týždne, mesiace. Váš fitness tréner môže navrhnúť miesto dostatočne veľké pre vašu skupinu, alebo, ak máte veľký park alebo záhradu, môže to byť ideálny priestor na cvičenie.

Špecializovaný športový tréner

Naučte sa nový šport alebo rozvíjajte svoje schopnosti, ktoré už máte, pomocou športových trénerov. Medzi najobľúbenejšie typy športového koučingu patrí tenisový koučing, bojové umenia ako box, kickbox, jujitsu, šerm alebo spinning – skupinové cvičenie na stacionárnom bicykli.Väčšina trénerov poskytuje všetko potrebné vybavenie na cvičenia, ale dá vám vedieť, ak si potrebujete doniesť vlastné podložky, rukavice alebo raketu.

Strečingové cvičenia

Pracujte na strečingu, flexibilite a základnej sile pomocou inštruktora jogy alebo fitness trénera pilates vo vašom okolí. Väčšinu z týchto inštruktorov je možné rezervovať na individuálne cvičenie alebo pre malé skupiny. Často radi prídu k vám domov, na pracovisko alebo do telocvične; budete si však musieť zaobstarať vlastnú podložku a uterák.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS

App Store
Google Play
AppGallery
Začnite zarábaťPriemerná hodnota projektu na Wilio je 2 100€.

Napísali o nás

…Wilio podporuje omnoho sofistikovanejšiu formu spájania dopytu a ponuky.

Rýchle sprostredkovanie a ušetrené desiatky eur.

Spomedzi slovenských služieb tak ide zrejme o najintuitívnejšiu a najmodernejšiu službu na trhu práce. 

...nová služba na nájdenie remeselníka, v ponuke ich má viac ako 20-tisíc...

Konečne sa zákazník ocitne v pozícii toho, kto si môže vyberať.

A ako dokázal náš test, naozaj vám odborníka zoženie expresne rýchlo. 

...nájde vám právnika aj remeselníka...

...odporúčam všetkým, ktorí sa chystajú na rôzne prerábky v byte či dome a hľadajú skúsených odborníkov...

...prvou voľbou, keď ľudia potrebujú akúkoľvek službu...

...keď dostente ponuku aj s referenciami do niekoľkých minút, je to prekvapujúco pozitívna emócia