Pieskovanie a brúsenie

Najmite si skúseného odborníka na pieskovanie a brúsenie z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt
Zistiť viac
15251 poskytovateľov
Zadať dopyt
Zistiť viac

Prečo práve Wilio?

Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov z vášho okolia.

Wilio vám pomôže zadarmo zohnať overených a kvalifikovaných profesionálov na takmer akúkoľvek službu či remeslo.

27 638profesionálov na Slovensku
50 983vyriešených projektov
4,8 / 5priemerné hodnotenie našich odborníkov
199 720 inštalácií aplikácie

Ako Wilio funguje?

Stačí zadať dopyt

Odpovedzte na pár otázok o tom akú službu potrebujete.

Oslovíme tých najlepších

Nájdeme tých najvhodnejších odborníkov podľa vašich požiadaviek.

Vyberte si najlepšiu ponuku

Porovnajte ponuky a vyberte si z najlepšie hodnotených odborníkov.

Zadajte dopyt

Služby v tvojom okolí

Radí náš odborník Peter

Čo potrebujem vedieť

Radí náš odborník Peter

Často kladené otázky

Prečo si cez Wilio objednať služby ostrenia nástrojov?

Práca s tupými nástrojmi je únavná a neefektívna a tupé nože alebo nožnice sú nočnou morou pre všetkých kutilov. Pri práci s nimi tiež čelíte riziku nešťastných nehôd. Nezúfajte, Wilio vám pomôže. Zadajte objednávku a spojíme vás s dôveryhodnými a cenovo dostupnými poskytovateľmi služieb ostrenia nástrojov vo vašej blízkosti. Na Wilio nájdete recenzie zákazníkov na brúsne služby, ktoré vám pomôžu nájsť poskytovateľa, za ktorého ručia aj predošlí zákazníci. Keď si rezervujete službu ostrenia nástrojov prostredníctvom Wilio, vaša poloha nie je dôležitá. Pomôžeme vám nájsť spoľahlivú službu ostrenia najbližšie k vám, nech ste kdekoľvek. Portál Wilio ponúka všetky typy služieb ostrenia. Nechajte si naostriť akýkoľvek nástroj – vrátane záhradného náradia, nožov, nožníc a nástrojov na opracovanie dreva. Začnite kliknutím „Zadať dopyt“ a v krátkom čase dostanete cenové ponuky od hodnotených špecialistov na ostrenie vo vašej blízkosti.

Kde prebiehajú služby ostrenia?

Ostrenie nástrojov je možné vykonať doma, na prevádzke alebo v odbornej dielni. Na Wilio nájdete odborníkov na ostrenie vo vašom okolí, ktorí prídu priamo k vám. Poskytovatelia v okolí zvyčajne účtujú menej peňazí za dopravné náklady. Ak poskytovateľ nemôže nástroje naostriť u vás, žiadny problém! Nástroje od vás zoberie do svojej dielne a po naostrení vám ich prinesie späť.

Prečo je potrebné ostrenie nástrojov?

Brúsenie nástrojov zvyšuje efektivitu a bezpečnosť práce s nimi. Práca s tupým náradím je únavnejšia a zdĺhavejšia. S tupým kuchynským nožom by nedokázal pracovať ani ten najšikovnejší kuchár a tupé záhradné nožnice môžu vašej zeleni skôr ublížiť než pomôcť. Práca s takýmito nástrojmi je nepohodlná a zranenie vám hrozí skôr ako pri ostrom náradí. Aby ste sa vyhli potenciálnym problémom, objednajte si službu ostrenia nástrojov ešte dnes.

Existuje nejaká hranica, koľko nástrojov môže poskytovateľ naostriť?

Nie, s Wilio sú služby flexibilné a prispôsobené vám. Počet záleží od dopytu, ktorý zadáte vy. Pri jednom ostrení sa môžu ostriť rôzne typy náradia. Ak je to možné, pri každom dopyte uveďte počet a typ nástrojov, ktoré potrebujete naostriť. Vďaka týmto informáciám vám môžu poskytovatelia navrhnúť presnejšie cenové ponuky a odhadovanú pracovnú dobu.

Patrí medzi služby ostrenia aj obnova hrdzavých nástrojov?

Áno, poskytovatelia brúsenia môžu tiež ponúkať reštaurátorské služby hrdzavého náradia. Jedným zo spôsobov ako obnoviť takéto náradie, je zbaviť sa hrdze pomocou špeciálnej kefy, oceľovej vlny alebo pokrčeného alobalu. Hrdzavé nástroje je tiež možné namočiť do roztoku, ktorý hrdzu rozpustí. Po jej odstránení sa môžu čepele naostriť a predtým tupé hrdzavé náradie bude po chvíli vyzerať ako nové.

Môžem poskytnúť vybavenie pre môjho poskytovateľa služieb ostrenia?

Áno, ak máte po ruke nástroje na ostrenie, neváhajte a nechajte poskytovateľa použiť ich na službu ostrenia. V niektorých situáciách môžete poskytnutím vybavenia minimalizovať náklady. Pri zverejňovaní dopytu pripojte fotografiu svojho dostupného vybavenia. Poskytovatelia tak môžu zistiť, či máte k dispozícii správne nástroje na vykonanie služby. V opačnom prípade poskytne svoje nástroje za primeranú cenu poskytovateľ.

Ako dlho trvá služba ostrenia nástroja?

Brúsenie náradia môže trvať od 10 do 30 minút. Pracovný čas závisí od rozsahu úlohy, veľmi tupé nástroje vyžadujú viac času na ostrenie. Ak chcete mať náradie naostrené čo najrýchlejšie, najlepšou voľbou je objednať si skúseného a dobre hodnoteného poskytovateľa prostredníctvom Wilio. Naša platforma umožňuje ľahko skontrolovať reputáciu špecialistu skôr ako prijmete ponuku.

Čo zahŕňajú služby ostrenia nástrojov?

Služby v oblasti ostrenia nástrojov uspokoja potreby zákazníka doma aj na pracovisku. Odborníci na ostrenie môžu obnoviť nástroje používané pri varení, v záhradníctve, drevárstve, kaderníctve a pod. U nás sú k dispozícii všetky služby ostrenia! Dajte nám vedieť, čo potrebujete nabrúsiť – od záhradného náradia, nožov až po motorové píly – a my vám nájdeme odborníka. Ostré nástroje umožňujú rýchlejšiu a bezpečnejšiu prácu. Služby ostrenia nástrojov tiež zvyšujú ich životnosť. Predtým, ako utratíte peniaze za nové náradie, pouvažujte nad naostrením. Tu sú príklady služieb ostrenia dostupných na Wilio.

Služby

Brúsenie záhradného náradia

Spojíme vás s odborníkmi, ktorí dokážu naostriť akékoľvek záhradné náradie vrátane lopatiek, nožníc, dlát, nožov kosačky na trávu a motorových píl. Vďaka Wilio sa môžete tešiť na rýchlejšiu a bezpečnejšiu prácu v záhrade. Použitím vybavenia ako je pilník či brúska, môže vaše záhradné náradie fungovať ako nové! Na Wilio môžete tiež využiť služby opravy kosačky.

Brúsenie kuchynských nástrojov

Ostré nože sú rozhodujúce pre efektívnu prípravu jedla, či už varíte doma alebo prevádzkujete reštauráciu. Ničia vám tupé nože zážitok z varenia? Služba brúsenia nožov obnoví vaše nože a z varenia sa stane opäť zábava. S ostrými čepeľami bude príprava jedla efektívna a bezproblémová. Naši poskytovatelia môžu brúsiť štandardné rezacie nože, stolové nože, rezbárske nože, zúbkované nože a mnohé ďalšie typy rezných nástrojov.

Ostrenie dielenského náradia

Naši poskytovatelia môžu naostriť všetky druhy náradia v dielni od motorových píl, pílových kotúčov až po dláta. Na Wilio môžete dokonca žiadať o ostrenie sekery alebo meča. Na ostrenie dielenského náradia je potrebné špeciálne vybavenie ako brúska, pilník, pásová brúska alebo brúsny kameň. Je dôležité, aby dielenské nástroje ostril profesionál. Neskúsené ruky môžu zapríčiniť, že vaše nástroje počas ostrenia stratia viac kovu ako je potrebné. To sa u odborníka nemôže stať. Potrebujete pomoc s vylepšením alebo stavbou domu? Nájdite všetko, čo potrebujete s našimi službami v oblasti prestavby budov, montáží vodoinštalácií, okien a dverí.

Ostrenie nožníc

Naši poskytovatelia brúsia všetky typy nožníc na použitie v domácnosti, škole, kancelárii alebo v kaderníctve a vy si tak znova môžete užívať presné a ľahké strihanie. Nevyhadzujte peniaze za nákup nových nožníc zakaždým, keď sa otupia. Vďaka odborníkom na ostrenie budú nožnice strihať ako nové. Ak je to možné, vždy vyberajte poskytovateľa s konkrétnymi skúsenosťami s ostrením nožníc, pretože nesprávna metóda ostrenia môže spôsobiť mierne alebo významné poškodenie nožníc.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS

App Store
Google Play
AppGallery
Začnite zarábaťPriemerná hodnota projektu na Wilio je 2 100€.

Napísali o nás

…Wilio podporuje omnoho sofistikovanejšiu formu spájania dopytu a ponuky.

Rýchle sprostredkovanie a ušetrené desiatky eur.

Spomedzi slovenských služieb tak ide zrejme o najintuitívnejšiu a najmodernejšiu službu na trhu práce. 

...nová služba na nájdenie remeselníka, v ponuke ich má viac ako 20-tisíc...

Konečne sa zákazník ocitne v pozícii toho, kto si môže vyberať.

A ako dokázal náš test, naozaj vám odborníka zoženie expresne rýchlo. 

...nájde vám právnika aj remeselníka...

...odporúčam všetkým, ktorí sa chystajú na rôzne prerábky v byte či dome a hľadajú skúsených odborníkov...

...prvou voľbou, keď ľudia potrebujú akúkoľvek službu...

...keď dostente ponuku aj s referenciami do niekoľkých minút, je to prekvapujúco pozitívna emócia