Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Plastové vchodové dvere

Najmite si skúseného odborníka na plastové vchodové dvere z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Plastové vchodové dvere

Potrebujete službu z oblasti plastové vchodové dvere? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na zameranie, návrh, výrobu, montáž a servis plastových vchodových dverí. Cena vstupných dverí z plastu sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: špeciálna úprava povrchu dverí proti poškodeniu, bezpečnostný zámok, viackomorové sklo, ktoré vám poskytne niektorý z našich 15721 odborníkov v danej kategórií.

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Populárne lokality

Zobraziť viac

všetky

Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.

Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

Plastové vchodové dvere: Často kladené otázky    

Aké sú kompozitné vchodové dvere?

Kvalitné kompozitné dvere sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, čo znamená, že sú pevné, bezpečné a odolné voči poveternostným vplyvom. Na rozdiel od dverí, ktoré sú vyrobené čisto z plastu, sú dvere z kompozitného materiálu vyrobené z mnohých rôznych prvkov, ktoré sú za vysokého tlaku lisované a lepené dokopy. Tieto materiály sú vyberané tak, aby eliminovali nedostatky bežných plastových dverí.

Dvere z kompozitných materiálov sú tiež oveľa hrubšie ako dvere z plastu – disponujú hrúbkou 44 mm v porovnaní s dverami z plastu, ktoré majú v priemere len 28 mm. 

Sú kompozitné dvere bezpečné?

Dvere z kompozitného materiálu poskytujú najvyššiu úroveň zabezpečenia. Mimoriadne silný konštrukčný rám v kombinácii so sklom vystuženým plastom poskytuje mimoriadne účinnú ochranu pred votrelcami. Vrstvené sklo navyše nevypadáva z dverí – ak bude rozbité, zostane na svojom mieste.

Aké dizajnové možnosti ponúkajú kompozitné dvere?

Dvere z plastu môžu mať rôzne varianty a tiež rôzne farebné možnosti – medzi najpopulárnejšie farby patria biela, ružové drevo, zlatý dub. Pestrými možnosťami tiež disponuje výber výplňového skla. Dizajnová flexibilita kompozitných dverí umožňuje prispôsobenie sa celkovému vzhľadu vašej nehnuteľnosti. Môžete si zvoliť tradičný alebo modernejší štýl, ktorý presne vyhovuje vašim požiadavkám.

Akú životnosť majú kompozitné dvere?

Kompozitné dvere ponúkajú skvelý pomer hodnoty za peniaze. Vďaka svojej odolnosti majú životnosť okolo 35 rokov. Vyžadujú minimálnu údržbu – stačí ich jednoducho občas pretrieť a naolejovať. Vaše kompozitné dvere budú aj naďalej vyzerať skvele a budú fungovať ako nové.

Kompozitné dvere – hlavné výhody

Atraktívny dizajn. Kompozitné dvere môžu vylepšiť celkový vzhľad nehnuteľnosti. Vyrábajú sa v mnohých farbách a povrchových úpravách a je možné ich navrhnúť podľa vášho osobného vkusu a požiadaviek.

Vysoká úroveň bezpečnosti.  Tieto produkty vynikajú mimoriadne pevnou štruktúrou. Kvalitné kompozitné dvere sú vyrobené z prvotriednych materiálov, vďaka čomu sú pevné, bezpečné a odolné.

Minimálne nároky na údržbu. Starostlivosť o kompozitné dvere je jednoduchá a lacná. Vyžadujú minimálnu údržbu - stačí občas utrieť a naolejovať. Sú odolné voči poveternostným vplyvom, čo znamená, že vydržia dlho a nie sú náchylné na poškodenie.

Dlhá životnosť. Všeobecne sa predpokladá, že najodolnejšie a najtrvanlivejšie sú plastové dvere. To však už dlhšiu dobu neplatí. Aj keď je plast v porovnaní s drevom robustnejší a odolnejší, pri porovnávaní životnosti s kompozitným materiálom plast významne zaostáva. Kompozitné dvere môžu vydržať až 35 rokov bez akejkoľvek údržby. Takisto sú až dvakrát pevnejšie ako dvere z PVC, keďže plastové dvere majú polystyrénové jadro, ktoré je veľmi jemné – kompozitné dvere sú oveľa robustnejšou a bezpečnejšou voľbou.

Pestré dizajnové možnosti. Kompozitné dvere zdobia vchod mnohých rodinných domov a pomaly sa stávajú tou preferovanejšou voľbou. Sú k dispozícii v širokej škále farieb a prevedení. Z tohto sortimentu si môžete vybrať z rôznych dizajnov a môžete si zvoliť niečo, čo dopĺňa celkový vzhľad vášho domova. S kompozitnými dverami získate šancu byť flexibilnejší pri ich dizajne, aby ste ich zladili s ostatnými prvkami dekorácie exteriéru alebo dokonca interiéru vášho domova. V závislosti od štýlu, v ktorom je váš dom postavený, si môžete zvoliť tradičný alebo modernejší štýl, ktorý bude vyhovovať vašim požiadavkám.

Skvelá investícia. Dvere z PVC sú určite lacnejšie ako dvere z kompozitných materiálov. Pokiaľ však ide o efektivitu, bezpečnosť či životnosť produktu, sú kompozitné dvere investíciou, ktorá sa určite oplatí. Životnosť 35 rokov hovorí za všetko.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS