Počítačové služby (hard a soft)

Najmite si skúseného odborníka na počítačové služby z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt
Zistiť viac
4743 poskytovateľov
Zadať dopyt
Zistiť viac

Prečo práve Wilio?

Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov z vášho okolia.

Wilio vám pomôže zadarmo zohnať overených a kvalifikovaných profesionálov na takmer akúkoľvek službu či remeslo.

27 638profesionálov na Slovensku
50 983vyriešených projektov
4,8 / 5priemerné hodnotenie našich odborníkov
199 720 inštalácií aplikácie

Ako Wilio funguje?

Stačí zadať dopyt

Odpovedzte na pár otázok o tom akú službu potrebujete.

Oslovíme tých najlepších

Nájdeme tých najvhodnejších odborníkov podľa vašich požiadaviek.

Vyberte si najlepšiu ponuku

Porovnajte ponuky a vyberte si z najlepšie hodnotených odborníkov.

Zadajte dopyt

Radí náš odborník Peter

Čo potrebujem vedieť

Radí náš odborník Peter

Často kladené otázky

Prečo si cez Wilio najať technika na počítačové služby?

Máte počítačový problém, ktorý nemôžete vyriešiť? Namiesto toho, aby ste bojovali ďalej, získajte pomoc od priateľského, trpezlivého a znalého počítačového technika. Či už ide o osobný počítač na domáce použitie alebo IT problém spojený s prácou, vo svojom okolí nájdete spoľahlivého počítačového technika so skúsenosťami a zručnosťami, ktoré potrebujete. Najlepšie sa spojíte s počítačovými odborníkmi cez Wilio. Jednoducho popíšte svoju počítačovú, IT alebo sieťovú dilemu a nájdete počítačových technikov, ktorí vám pomôžu.

Čo robí odborník na počítačové služby?

Počítačoví technici môžu pomôcť s rôznymi úlohami súvisiacimi s počítačom. Môžu robiť nastavenia počítačov a tlačiarní, opravovať rozbité systémy, inštalovať softvér, spúšťať testy a nastavovať komplikované sieťové prostredia.

Aké sú najobľúbenejšie služby počítačových technikov?

Môžete si najať počítačového technika, ktorý vyrieši problém s hardvérom alebo softvérom vášho počítača. Prípadne môžete získať pomoc s internetovými a cloudovými službami a službami kybernetickej bezpečnosti, aby boli vaše dáta v bezpečí.

Aké sú výhody odborníka na počítačové služby?

Váš odborník na počítačové služby môže pracovať na vašom nastavení IT doma alebo v kancelárii. Ušetrí vám to čas a úsilie, pretože nemusíte cestovať za ním ale on príde tam kde to potrebujete.

Akú kvalifikáciu potrebujete, aby ste mohli poskytovať počítačové služby?

Väčšina počítačových technikov bude mať skúšku alebo diplom z IT, informatiky alebo počítačového inžinierstva. Okrem toho bude ich kvalifikácia závisieť od oblasti IT, v ktorej pracujú, a od typu technológií, ktoré používajú.

Ako dlho zvyčajne trvá oprava pokazeného počítača?

Niektoré opravy počítačov sa dajú spraviť rýchlejšie ako iné. Napríklad odstránenie vírusu alebo inštalácia nového softvéru môže trvať niekoľko minút, zatiaľ čo zložité opravy častí ako pevný disk alebo základná doska môžu trvať niekoľko hodín alebo dní.

Koľko stoja počítačové služby?

Na Wilio môžete očakávať, že za väčšinu počítačových služieb zaplatíte od 30 do 100 eur. Vaše počítačové služby môžu stáť viac alebo menej v závislosti od zložitosti úlohy, akýchkoľvek potrebných súčastí a toho, ako dlho to pravdepodobne bude trvať.

Služby

Čo zahŕňa počítačová služba?

Presné kroky budú závisieť od problému, ktorý máte. V prvom rade musí počítačový Technik posúdiť, či vie daný problém odstrániť na diaľku alebo k vám musí prísť fyzicky. Ak sa oprava dá urobiť na diaľku, je to stále preferovaná voľba technikov, a bude to aj pre vás lacnejšie. Počítačoví technici sú však vo väčšine prípadov mobilní, takže podľa potreby môžu prísť k vám domov alebo do kancelárie. Budú pracovať na vašom počítači, kým nebudú odstránené problémy a kým získate potrebnú pomoc. Tu je iba niekoľko IT a počítačových služieb, s ktorými vám môže technik pomôcť:

Nastavenie počítača a siete

Zarezervujte si IT službu vo vašom okolí, aby ste prišli domov alebo do kancelárie a nastavili svoj osobný počítač, domácu sieť alebo komplikovanejšie IT prostredie na pracovisku. Požiadajte svojho počítačového technika o pomoc s nastavením hardvéru, ktoré pokrýva úlohy ako nastavenie počítača Windows alebo Mac, pomoc s nastavením tlačiarne alebo skenera. Môže tiež pracovať na inštalácii a aktualizácii softvéru. Skutočnosť, že inštaláciu systému Windows alebo aktualizácie servera vykonal skúsený počítačový technik, zaisťuje bezproblémový chod vašich systémov.

Opravy počítačov

Máte problém s počítačom, napríklad pomalý počítač alebo sa počítač nezapne? Technici počítačových opráv majú skúsenosti s vybavovaním bežných hardvérových problémov, ako sú tieto. Váš počítačový technik začne diagnostikou problému. Keď budú vedieť, s čím majú problém, okamžite to napravia alebo vám poradia s ďalšími krokmi, či už potrebujete nové diely, aktualizovaný softvér alebo intenzívnejšiu službu mimo pracoviska. V závislosti od problému môže byť váš technik schopný ponúknuť technickú podporu po telefóne alebo cez Skype, aby ste mohli svoj počítač opraviť skôr.

Školenie na IT zručnosti

Ste na počítači stratení? Nie ste sami. Ak si chcete zdokonaliť svoje znalosti Microsoftu, Googlu, Skypu alebo e-mailu, zarezervujte si školenie na IT zručnosti. V okolí nájdete veľa priateľských, trpezlivých a ochotných počítačových technikov. Povedzte im, aké programy alebo zručnosti v oblasti internetu sa chcete naučiť, a prevedú vás krokmi alebo riešením problémov, ktorým čelíte. Objednajte si individuálnu lekciu alebo malú skupinovú lekciu pre svojich priateľov a kolegov.

Pomoc s internetom a wifi

Keď prestane fungovať váš internet a wifi, váš svet sa môže zastaviť. Váš počítačový technik zašľahá vaše spojenia do linky, aby to fungovalo ako obvykle. Internetová pomoc môže siahať od pripojenia zariadení a riešenia problémov s pripojením až po zlepšenie rýchlosti internetu a nastavenie routera wifi.

Kybernetická bezpečnosť a antivírus

Chráňte svoj počítač a IT prostredie v bezpečí pred hackermi a vírusmi. Požiadajte počítačového technika o pomoc s nastavením brány firewall a inštaláciou antivírusového softvéru. Ak narazíte na malware alebo vírus, váš technik podnikne kroky na odstránenie vírusu, opraví všetky spôsobené škody a zaistí, aby bolo vaše zariadenie chránené pred budúcimi útokmi.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS

App Store
Google Play
AppGallery
Začnite zarábaťPriemerná hodnota projektu na Wilio je 2 100€.

Napísali o nás

…Wilio podporuje omnoho sofistikovanejšiu formu spájania dopytu a ponuky.

Rýchle sprostredkovanie a ušetrené desiatky eur.

Spomedzi slovenských služieb tak ide zrejme o najintuitívnejšiu a najmodernejšiu službu na trhu práce. 

...nová služba na nájdenie remeselníka, v ponuke ich má viac ako 20-tisíc...

Konečne sa zákazník ocitne v pozícii toho, kto si môže vyberať.

A ako dokázal náš test, naozaj vám odborníka zoženie expresne rýchlo. 

...nájde vám právnika aj remeselníka...

...odporúčam všetkým, ktorí sa chystajú na rôzne prerábky v byte či dome a hľadajú skúsených odborníkov...

...prvou voľbou, keď ľudia potrebujú akúkoľvek službu...

...keď dostente ponuku aj s referenciami do niekoľkých minút, je to prekvapujúco pozitívna emócia