Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Podlahár Bratislava

Podlahár? V tejto kategórii máme 19181 overených firiem a odborníkov z vášho okolia. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Podlahár Bratislava

Hľadáte podlahár Bratislava? Jednoducho vám pomôžeme nájsť kvalitných odborníkov aj v Devínskej Novej Vsi, Vrakuni. Služby môžete využiť aj v širšom okolí ako Stupava, Dunajská Lužná, Ivanka pri Dunaji. Odborníci v tejto kategórii tiež robia: zameranie, odstránenie pôvodnej podlahy, vyrovnávanie povrchu, pokládku novej podlahy. Zabezpečia pre vás drobné opravy a výmeny poškodených častí a použijú pri tom nivelizáciu, tmel, tesnenie, lišty, náradie. Vyberte si najlepšiu ponuku pre podlahár Bratislava z našich podlahárov.

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.

Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

Opravy škrabancov na drevených a laminátových podlahách s veľkým dôrazom na detaily.

Špecialisti na opravy podláh (podlahári) vybavení správnym náradím. Podlaha sa môže ľahko poškodiť, najmä v oblastiach s nepretržitou prevádzkou. A aj keď sa škrabance, triesky a odreniny na laminátových a drevených podlahách môžu javiť ako nemožné opraviť, v skutočnosti to tak nie je. Vďaka správnym materiálom a zručnostiam a niektorým kozmetickým opravárenským postupom môžete vašej poškodenej ploche za chvíľu vrátiť pôvodný vzhľad. Namiesto toho, aby ste vymenili celú podlahu, zvážte teda jej opravu pomocou šikovných obnovovacích techník. 

Každý technik, s ktorým pracujeme, je vybavený špičkovými nástrojmi a pokročilým systémom prispôsobovania farieb, ktoré mu umožňujú vykonávať vysoko kvalitné, dokonalé a trvácne opravy. Technici opravy podláh zvolia vždy ten správny spôsob obnovenia vašej drevenej alebo laminátovej podlahy pomocou živicových plnív na báze polyméru a súprav na rôzne materiály. Pokiaľ je štrukturálna celistvosť povrchu neporušená, je kozmetická oprava úplne možná a odporúča sa. Systém zladenia farieb, ktorý zaručuje špičkové výsledky. Škrabanec na vašej krásnej laminátovej podlahe môže zničiť jej vzhľad. Nenechajte sa odradiť myšlienkou, že nikdy farbu nezladíte s farbou existujúcej podlahy. Nebojte sa! Chápeme tento strach, a preto sa používa jedinečný softvér na prispôsobenie farieb, aby špecialisti nemuseli hádať správnu farbu. Zmiešanie správnych farieb je okamžité a použitie takého systému eliminuje potrebu akýchkoľvek dohadov a eliminuje potenciálne chyby človeka. Navyše, celý proces opravy a prispôsobenia farieb sa vykonáva na mieste bez toho, aby došlo k minimálnemu alebo žiadnemu narušeniu vašich každodenných činnosti alebo obchodného plánu. 

Opravy škrabancov na podlahe kvalifikovanými a certifikovanými odborníkmi. Všetci technici sú dobre vyškolení v najnovších priemyselných štandardoch a inováciách, využívajúc najmodernejšie technológie, ktoré im umožňujú vykonať kompletnú obnovu povrchu. Každý odborník je certifikovaný. Sú to ľudia, ktorí sú nadšení svojou prácou a vždy sa snažia našim klientom poskytnúť päťhviezdičkový zážitok. Častým problémom sú škvrny, škrabance, škvrny a stopy po spálení na drevených podlahách, ale svoju drevenú podlahu môžete obnoviť do svojej predošlej slávy pomocou podlahára z Wilio. 

Ekologický servis, ktorý vám šetrí peniaze. Ak akceptujete prístup opravy pred výmenou, môžete znížiť množstvo odpadu, ktorý každoročne vzniká pri výrobe laminátových a drevených podláh. Rovnako ako mnoho iných vecí v našom živote, aj tu je často lepšie opraviť to, čo je poškodené, ako to úplne vymeniť. Táto stratégia je koniec koncov lepšia pre vás aj pre životné prostredie. Aj keď je vaším cieľom iba ušetriť nejaké peniaze, výber opravy podlahy je určite správna cesta. Celú podlahu alebo stenu skutočne nemôžete vymeniť zakaždým, keď sa objaví malý škrabanec, najmä ak máte deti alebo domáce zvieratá. 

Opravy stenových obkladov a podlahových dlaždíc, ktoré obnovia krásu vášho domova. Obklady a podlahové dlaždice v kúpeľniach, kuchyniach a iných priestoroch môžu ľahko prasknúť alebo sa zlomiť od opotrebenia, od pokusov o vyvŕtanie otvorov do nich atď. Existujú však účinné metódy obnovy podlahových dlaždíc a obkladačiek na stenách, takže sa môžete rozhodnúť pre nákladovo efektívnu službu opravy dlažby a obkladov a vylúčiť ich výmenu. Nižšie nájdete informácie o tom, čo môžeme opraviť: poškodenie dlaždíc spôsobené extrémnym teplom, napríklad stopy po spálení krbom alebo kuchynské dosky. Prasknuté, rozbité dlaždice sú nielen nepekné, ale môžu tiež predstavovať bezpečnostné riziko, najmä ak sú poškodenia na podlahe, alebo ak sú ostré. Trhliny v podlahe alebo obkladoch  tiež nie sú problémom, pretože sa dajú úspešne opraviť pomocou starostlivo farebne zladeného keramického plniva/tmelu. Bez ohľadu na to, ako nevratne vyzerá poškodenie, vďaka systému prispôsobenia farieb a správnym keramickým tmelom môžu špeciálne vyškolení podlahári problém vyriešiť a dlažbu dokonale obnoviť za vás.

Často kladené otázky 

Otázka: Aký je priemerný čas na opravu podlahy?

Odpoveď: Závisí to od toho, aký poškodený je povrch a z čoho pozostáva práca. Vo väčšine prípadov sa jedna o 4-6 hodín práce. Presnejší odhad vám poskytne podlahár podľa fotiek, obhliadky alebo video obhliadky. 

Otázka: Kedy sa dá opravená plocha plne zaťažovať?

Odpoveď: Nedotýkajte sa ani nepoužívajte vodu v blízkosti oblasti, kde sa uskutočnila oprava, najmenej 24 hodín. V každom prípade vám poskytne podlahár detailne inštrukcie. 

Otázka: Mám sa nejako špecificky starať o opravený povrch?

Odpoveď: Nepoužívajte abrazívne/brusné tekuté čistiace prostriedky a handričky / špongie na čerstvý povrch. Ak existujú ďalšie špecifické pokyny, dostanete ich od odborníka pri vašej oprave. 

Otázka: Bude oprava podlahy viditeľná?

Odpoveď: Skúsený technik starostlivo zosúladí použitý výrobok s pôvodnou farbou povrchu, aby zostal hladký povrch. 

Otázka: Kde všade je služba Wilio dostupná?

Odpoveď: Služba Wilio je dostupná na celom Slovensku a v niekoľkých ďalších krajinách.

Otázka: Ako rýchlo môže podlahár prísť?

Odpoveď: To závisí konkrétne od vami vybraného podlahára a od jeho dostupnosti. Termín a čas realizácie služby je vyslovene na dohode medzi vami a poskytovateľom služby.

 

 

Všetky regióny

Regióny

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS