Rady a tipy
Ako to funguje?
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Bezplatne

Vyhľadaj šikovných profesionálov

Obklady, dlažby
Zadať projekt
Spokojný zakazníkSkvelá komunikácia, všetko prebehlo podľa dohody, na miesto projektu došiel presne načas ako sme sa dohodli. Práca spravená super, ako človek veľmi fajn, takže odporúčam :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Prečo Wilio
33 507 profesionálov na Slovensku
92 106 vyriešených projektov
4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov
252 005 + inštalácií aplikácie
Obklady, dlažby Košice

Hľadáte pokládka dlažby a obkladov Košice? Jednoducho vám pomôžeme nájsť kvalitných odborníkov aj v Dargovských hrdinov, Ťahanovciach. Služby môžete využiť aj v širšom okolí ako Kalša, Seňa, Haniska. Odborníci v tejto kategórii tiež robia:zameranie, odstránenie pôvodnej podlahy, vyrovnávanie povrchu, pokládku novej podlahy. Zabezpečia pre vás opravy a výmenu poškodených častí podlahy a obkladu a použijú pri tom nivelizáciu, tmel, tesnenie, lišty, obklad a dlažbu. Vyberte si najlepšiu ponuku pre pokládka dlažby a obkladov Košice z našich pokladačov.

DopytyNajnovšie dopyty od našich zákazníkov
Obklady, dlažby

V ramci rekonstrukcie fasady rodinneho domu potrebujem vymenit vonkajsiu dlazbu /keramika 60x60/. Stara dlazba je odstranena, uprava povrchu bude realizovana len lepidlom.

Mikulas S.
Malá Ida
Obklady, dlažby

Z jednej strany domu je starý múr . Vplyvom dažďa to mokne, síce i izolácia tam nie je. Pýtam sa, bolo by vhodné obložiť nejakým polykarbonátovým obkladom, vlnitým alebo neviem akým... Vedeli by ste to zrealizovať, odporúčate nejaké iné riešenie ? Pošlem foto

Peter H.
Malá Ida
Obklady, dlažby

Dobrý deň, zaujíma má cena za meter štvorcový pri formáte 90x90 cm, plocha cca 100 metrov štvorcových. Ďakujem.

Michal K.
Košický kraj
Obklady, dlažby

Vymena prasknutej gresovej dlazby (2ks) v sprchovacom kute okolo zlabu + kontrola odtoku zlabu a hydroizolacie (vytapame susedov).

Martin J.
Košice
Obklady, dlažby

Hľadám kvalitného obkladača, ktorý opraví dlažbu vo sprchovom kúte. Prípadne pomôže s drobnými úpravami obkladu a dlažby v kúpeľni.

Monika Š.
Košice
Obklady, dlažby

Potrebujem urobiť podlahu v altánku. Polovica podlahy je nerovný starý betón, druhá polovica je trávnik. Podlahu bude potrebné najprv vyrovnať.

Peter K.
Košice
Obklady, dlažby

Hľadám skúseného obkladača (obkladačov) s vlastným náradím. Jedná sa o montáž obkladov a dlažieb v nových kúpelniach, príp. aj montáž sanity. Výhodné platové podmienky, možnosť aj dlhodobej spolupráce. Viac info telefon/mail. Platba úkolovo na FA.podľa dohody

Martin MB K.
Košice
Obklady, dlažby

Dobry den, hladam majstra na obklad kupelne a pokladku dlazby do kuchyne + chodby. Dalej potrebujem osadenie WC a zabudovanie Podomietkoveho modulu pre suchu konstrukciu. V kupelni potrebujem obmurovat vanu osadit umyvadlo +bateriu + v sprchovom kute potrebuje osadit odtokovy zlab a vyspadovat a osadit sprchovu stenu. Spolu to je okolo 60 stvorakou obkladu a dlazby.

Matej M.
Košický kraj
Obklady, dlažby

pokladka obkladu/31x100/ a dlazby/30x30/ toalety, cca 15m2 vratane 2 servisnxch otvorov - uzaver vody + filter, okno na jednej strane 60x80, spara 1-1,5mm, hrany rohov do 45 stupnov, dlazba Crespania, rektifikovane hrany

Edita T.
Košice
Obklady, dlažby

Jedna sa o uloženie obkladu na fasádu dvojposchodoveho domu lešenie je zabezpečené. Rohy požadujem v jolly hranách. Obklad cca 40m2.

Patrik H.
Košice
Obklady, dlažby

Ponúkam zákazku obkladačom formát obkladu 60x30 a 60x10 dlažba 75x35 práca na celú zimu nastup ihneď živnosť alebo dohoda

profile image
LUKY-PROFI-STAV S.R.O I.
Košice
Obklady, dlažby

Pokladka dlažby a obkladov 120x60 a 60x60 v chodbe a kupelni, osadenie vane a podomietkoveho WC, osadenie vodovodnych batérií vymalovanie stropu v kúpelni.

Peto L.
Košice
Obklady, dlažby

Oprava poskodenej dlazby na chodbach bytoveho domu (vysekanie starej dlazby/lepidla, pokladka novej) v rozsahu asi 20-60 kusov (30x30), resp. do 40 metrov stvorcovych (ciastocne poskodena plocha).

Gold M.
Košice
Obklady, dlažby

Otvorit sachtu a naspäť zatvoriť. Vymenit revízne dvierka za väcsie. Rezanie dlažby s diamantovým kotúčom.

Peter J.
Košice
Obklady, dlažby

pokládka gresovej dlažby ( 40x120cm ) na terasu rodinneho domu. tiez potrebne dolepit cokle. podklad je momentalne z dvoch vrstiev. lepido a tekuta lepenka den braven. potrebna este jedna vrstva tekutej lepenky. pozadujem odbornika na levelig system kladenia dlazby.

vlastimil j.
Košice
Obklady, dlažby

Vo vstupnej miestnosti rod.domu sa odlepila dlazba na podlahe odhadom 6 m2. Je potrebne ju opatrne odobrat vycistit stale lepidlo, nalepit naspat a vyspafovat.

Lubor L.
Košice
Obklady, dlažby

Pokladať samonosnú dlažbu o hrúbke 2cm a rozmerov 20cm x 120cm s minimálnymi šparami a správnym spadom.

Pavol B.
Košice
Obklady, dlažby

Obklad zadnej steny kuchynskej linky o rozmere 1,7+1,8+0,9 x 0,55m Biely obklad, siva spara - zaobstaram. Zvysny material potrebujem odporucit alebo sa dohodnem na priplatku v pripade, ze mate vlastny.

Terezia T.
Košice
Obklady, dlažby

Obklad do chodby z tehlovych pasikov pbkladovych,aj dorabka omietky sadrocej po tapete cca 10m2,tiez v tej iste miestnosti.

Eva P.
Košice
Obklady, dlažby

Jedna sa o obklad kúpeľne 6m2 obklad sa zakladá aj po stenách cca 25-30m2, novostavba viac bytov pričom všetky kúpeľne sú rovnaké. Jedna kúpeľňa jeden samostatn projekt. Pre viac info môžte volať. Budem rad za každú odozvu. Podmienka je kvalitná zodpovedná práca.

Michal B.
Košice
UkážkyUkážky realizácií našich poskytovateľov
profile image
Obklady, dlažby
Juraj K.
profile image
Obklady, dlažby
Martin B.
profile image
Obklady, dlažby
Pavol F.
profile image
Obklady, dlažby
Peter A.
profile image
Obklady, dlažby
Rastislav H.
profile image
Obklady, dlažby
Zdenko T.
profile image
Obklady, dlažby
Vladimír Š.
Užitočné informácieČo potrebujete vedieť

Koľko stoja obklady? 

Skôr či neskôr je potrebné vymeniť obklad vášho domu. Aj keď obklad nie je navonok poškodený, nakoniec sa opotrebuje. Ceny za obklady okolo domov neovplyvňuje iba veľkosť vášho domu, ale aj použitý materiál alebo celkový stav stien. Náklady na obloženie domu sa zvyčajne pohybujú od 30 do 60 eur za meter štvorcový plus práca, čo je zhruba 25 až 40 eur za hodinu. 

Odhady ceny pre rôzne typy obkladov 

Ako vidíte, niektoré faktory môžu pridať ku konečnej cene za realizáciu projektu neočakávané náklady, na ktoré nemusíte byť pripravený. Ceny za obklady sú však rôzne v závislosti od materiálu, z ktorého sú vyrobené. 

Drevené obklady 

Drevené obklady dodajú vášmu domu pôvabný rustikálny vzhľad. Náklady na drevený obklad sa veľmi líšia v závislosti od zvoleného druhu dreva. Napríklad borovicový obklad stojí asi 13  eur za meter a jeho cena sa na základe triedy môže vyšplhať až na 30 eur za meter štvorcový. Rôzne druhy dreva majú rozdielny vzhľad a odlišné vlastnosti voči poveternostným vplyvom. Drevené obklady musia byť namontované správne, inak by mohli rýchlo hniť alebo sa rozpadnúť.

Vinylové obklady 

Vinylové obklady sú populárnou voľbou, pretože sú nákladovo efektívne a odolné. Môžete si ich objednať v rôznych farbách. Jednou z nevýhod je, že sa na vonkajšom svetle časom stráca pôvodnú farbu.. Je tiež odolný voči nárazom alebo krupobitiu. Ceny vinylových obkladov môžu byť okolo 5 až 10 eur za meter štvorcový. 

Vodeodolný obklad

Vodeodolný obklad je drevený obklad s drážkou na hornej a zadnej strane, ktorá odvádza vodu. Tvar je skosený tak, aby odvádzal vodu z vnútorných stien domu a rámu. Keďže je to drevo, tak musí byť správne nainštalované a udržiavané, aby si zachovalo vlastnosti odolné voči poveternostným vplyvom. Ceny vodeodolného obkladu sú asi 14 až 20 eur za meter štvorcový. 

Hliníkový obklad 

Hliníkový obklad je obľúbený pre svoju odolnosť. Je však aj nákladnejší. Cena za hliníkový obklad sa pohybuje v rozmedzí 20 až 40 eur za meter štvorcový.  Konštrukcia takého obkladu je kovová a nebude hrdzavieť. Môže však byť predmetom poškodenia krupobitím alebo inými vplyvmi. Vydrží dlho, ale neposkytuje veľa izolácie od chladnejšieho počasia. 

Kompozitný obklad

Kompozitný obklad, je často kombináciou recyklovaných plastov a dreva. Farba je natretá po celom obklade, takže nebude vykazovať škrabance a preliačiny. Dodáva sa v rôznych farbách a je mimoriadne odolnou voľbou. Výška nákladov takéhoto obkladu sa pohybuje niekde okolo 40 – 50 eur za meter štvorcový.  Náklady sú o niečo vyššie v porovnaní s inými možnosťami, ale vydržia oveľa dlhšie. 

Kamenný obklad

Kamenný obklad je elegantný materiál pre exteriér. Je to však tiež jedna z drahších možností. Cena pieskovcového obkladu sa pohybuje od približne 35 do 70 eur za meter štvorcový. Je to voľba, ktorá upúta pozornosť, ale určite si vyžaduje aj špeciálneho inštalatéra, ktorý vie, ako ho správne nainštalovať. Okrem pieskovca existujú aj iné možnosti, sú však ešte nákladnejšie. Na domy sa môže nanášať aj náter, ktorý sa nanáša ako omietka a obsahuje kamene alebo štrk. Tento materiál je veľmi odolný a ľahko sa udržuje. Jeho cena je 50 – 100 eur za meter štvorcový. 

 

Obklady do kuchyne 


Obklady na stenu 

Obklady do kúpeľne