Porucha auta

Najmite si skúseného odborníka na poruchy auta z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt
Zistiť viac
2466 poskytovateľov
Zadať dopyt
Zistiť viac

Prečo práve Wilio?

Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov z vášho okolia.

Wilio vám pomôže zadarmo zohnať overených a kvalifikovaných profesionálov na takmer akúkoľvek službu či remeslo.

27 638profesionálov na Slovensku
50 983vyriešených projektov
4,8 / 5priemerné hodnotenie našich odborníkov
199 720 inštalácií aplikácie

Ako Wilio funguje?

Stačí zadať dopyt

Odpovedzte na pár otázok o tom akú službu potrebujete.

Oslovíme tých najlepších

Nájdeme tých najvhodnejších odborníkov podľa vašich požiadaviek.

Vyberte si najlepšiu ponuku

Porovnajte ponuky a vyberte si z najlepšie hodnotených odborníkov.

Zadajte dopyt

Služby v tvojom okolí

Radí náš odborník Peter

Čo potrebujem vedieť

Radí náš odborník Peter

Často kladené otázky

Prečo si objednať servis auta cez Wilio?

Potrebuje vaše auto servisnú prehliadku alebo rozsiahlejšiu inšpekciu s opravami? Pravidelný servis podľa servisného plánu zabezpečí, že vaše auto bude spoľahlivo a bezpečne fungovať aj po ďalšie roky. Objednajte si servis auta miestnym mechanikom so zručnosťami, skúsenosťami a nástrojmi, ktoré vaše auto potrebuje, aby mohlo bezpečne brázdiť cesty. Najlacnejšie možnosti servisu auta nájdete na Wilio. Naši mechanici sú pripravení pomôcť vám kedykoľvek a kdekoľvek – je to najrýchlejší a najjednoduchší spôsob, ako nechať svoje auto opraviť bez najmenších komplikácií.

Nájdem na Wilio skúsených automechanikov?

Pri úlohách týkajúcich sa servisu auta v objednávke vždy špecifikujte o akú službu máte záujem. Na Wilio nájdete veľa špecialistov, no správny popis služby a podrobné preskúmanie hodnotení našich poskytovateľov vám pomôže nájsť toho pravého.

Ako často sa odporúča vykonávať servis auta?

Pravidlom je, že na väčšine áut sa vykonáva menší servis každých 6 mesiacov (10 000 km) a väčší servis každých 12 mesiacov (20 000 km). Záleží to však na značke a spôsobe používania vozidla. V pláne údržby auta sa štandardne strieda menší servis s veľkým.

Prečo by som si mal namiesto štandardného autoservisu objednať servis auta cez Wilio?

Ak si objednáte služby automechanika, je to často cenovo dostupnejšie ako navštíviť autorizovaný servis..

Existuje niečo, čo servis auta nezahŕňa?

Štandardný servis auta nezahŕňa špeciálne opravy alebo údržbu. Ak je na vašom aute potrebné vykonať rozsiahlejšie opravy, budú sa účtovať osobitne. Bez ohľadu na to, o akú úlohu ide, na Wilio nájdete aj špecialistov na náročnejšie opravy vozidiel.

Aký je rozdiel medzi malým a veľkým servisom?

Menší servis auta zahŕňa základnú kontrolu kľúčových komponentov, zatiaľ čo veľký servis komplexnú kontrolu všetkých komponentov vo vozidle. Obidve služby majú zásadný význam pre predĺženie životnosti vášho vozidla a pre zabezpečenie jeho bezproblémového chodu.

Ako dlho trvá servis auta?

Menší servis auta môže trvať 1 až 2 hodiny, zatiaľ čo veľký môže trvať až 3 hodiny. Ak potrebujete vymeniť alebo opraviť nejaké diely, môže to trvať ešte dlhšie.

Koľko stojí servis auta?

Spravidla sa náklady na servis auta pri objednaní mechanika cez Wilio pohybujú od 70 do 170 eur. Cena bude závisieť od toho, či potrebujete väčší alebo menší servis, aká je značka a model vozidla, miesta servisu a prípadných ďalších potrebných dielov a opráv.

Služby

Aké služby zahŕňa servis auta?

Spravidla budete vykonávať údržbu vášho vozidla každých 6-12 mesiacov, v závislosti od odporúčaní výrobcu. Presné úkony počas servisu vášho auta mechanikom sa budú líšiť v závislosti od práce, ktorú si vyžaduje vaše auto. Medzi štandardné služby, ktoré si môžete rezervovať na Wilio, patria:

Výmena oleja a olejového filtra

Výmena oleja a olejového filtra pomôže vášmu vozidlu bežať hladko a zvýši palivovú úspornosť. Je to jedna z najdôležitejších častí údržby a mala by byť súčasťou menších aj väčších servisov auta. Mechanik nájde vypúšťaciu skrutku oleja, uvoľní a odskrutkuje ju a opatrne nechá starý olej stiecť do nádoby, vymení olejový filter, doplní nový olej a skutku naskrutkuje späť.

Malý servis

Malý servis sa tiež nazýva základný servis. Zameriava sa na výmenu a doplnenie kvapalín a kontrolu základných komponentov z hľadiska opotrebenia. Menší servis tiež zahŕňa výmenu oleja a olejového filtra, kontrolu karosérie a kapoty, doliatie všetkých dôležitých kvapalín v motore vrátane kvapaliny do ostrekovačov, brzdovej kvapaliny, nemrznúcej zmesi a kontrolu až 35 kľúčových komponentov, ako sú svetlá, pneumatiky a brzdy. Väčšina mechanikov tiež skontroluje pokyny výrobcu a odporučí ďalšiu údržbu, ktorú bude vaše auto pravdepodobne potrebovať.

Veľký servis

Veľký servis zahŕňa všetky vyššie opísané základné úkony spolu s kontrolou ďalších 15 až 30 komponentov, aby sa zabezpečilo, že vaše vozidlo je v najlepšom možnom stave. Medzi tieto komponenty patria ložiská kolies, tlmiče nárazov a klimatizácia. Za opravu dielov, ako sú napríklad autobatérie alebo čelné sklá, sa bude účtovať príplatok.

Služby špecifické pre daný model

Dobrý nápad je rezervovať si mechanika, ktorý sa špecializuje na značku a model vášho auta. Na Wilio si môžete objednať servis auta mechanikom, ktorý sa špecializuje na značku vášho auta, či už jazdíte na BMW, Forde, Honde, Hyundai, Mazde, Mercedese, Nissane, Peugeote, Subaru, Toyote alebo Volkswagene. Špecializovaný mechanik bude poznať bežné problémy danej značky a mať k dispozícii konkrétne diely pre prípad, že by sa vyžadovala ich výmena alebo oprava vo vašom aute.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS

App Store
Google Play
AppGallery
Začnite zarábaťPriemerná hodnota projektu na Wilio je 2 100€.

Napísali o nás

…Wilio podporuje omnoho sofistikovanejšiu formu spájania dopytu a ponuky.

Rýchle sprostredkovanie a ušetrené desiatky eur.

Spomedzi slovenských služieb tak ide zrejme o najintuitívnejšiu a najmodernejšiu službu na trhu práce. 

...nová služba na nájdenie remeselníka, v ponuke ich má viac ako 20-tisíc...

Konečne sa zákazník ocitne v pozícii toho, kto si môže vyberať.

A ako dokázal náš test, naozaj vám odborníka zoženie expresne rýchlo. 

...nájde vám právnika aj remeselníka...

...odporúčam všetkým, ktorí sa chystajú na rôzne prerábky v byte či dome a hľadajú skúsených odborníkov...

...prvou voľbou, keď ľudia potrebujú akúkoľvek službu...

...keď dostente ponuku aj s referenciami do niekoľkých minút, je to prekvapujúco pozitívna emócia