Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Požičanie zariadení

Hľadáte poskytovateľa na požičanie zariadení? V tejto kategórii máme 1590 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt

40162 profesionálov na Slovensku

71878 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

226 512 inštalácií aplikácie

Požičanie zariadení

Potrebujete službu z oblasti požičanie zariadení? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na prenájom pneumatických striekacích zariadení, prenájom vysokotlakových a tryskacích zariadení, prenájom piestovej pumpy. Cena prenájmu mechanizmov a strojov sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: ochranné okuliare, chrániče sluchu, ochranné rukavice, náklady na dopravu, ktoré vám poskytne niektorý z našich 1590 odborníkov v danej kategórií.

Pozrite tiež:CenníkyRady a tipy

40162 profesionálov na Slovensku

71878 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

226 512 inštalácií aplikácie

Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

Prenájom stavebných strojov a náčinia

To, čo sa dá prenajať, nemusíte za každých okolností vlastniť. Rovnaké pravidlo platí aj v prípade stavebného náčinia či dokonca strojov. Ponuka takýchto služieb ide do popredia čoraz viac. Šetrite svoje peniaze!

Výhody prenájmu stavebných strojov 

Stavebné stroje či náčinie potrebujete zväčša len na konkrétne a relatívne krátke obdobie. Po jeho uplynutí vám bude zbytočne stáť v garáži a zavadzať. Navyše, firmy, ktoré sa špecializujú na prenájom týchto zariadení prichádzajú neustále s novými a technologicky vyspelejšími strojmi.  

Vyhnite sa nákladom na údržbu 

Ak ste sa rozhodli stroje a náčinie prenajať, pred podpisom si  pozorne prečítajte nájomnú zmluvu. Obsahovať môže nielen nútenú údržbu (vrátane vedenia záznamov), prípadné opravy aj kúpu či úhradu náhradných dielov. 

Šetrite na nákladoch na prepravu

Prenájmom stavebného stroju celý proces nekončí. Doprava a presun je tiež položkou, ktorú treba zaplatiť a vzhľadom na vzdialenosť môže stúpať do závratných súm. Riešením je prenajať si stroje ideálne v mieste alebo okolí, kde budú využívané.

Sledujte nové príležitosti

Niektoré projekty si vyžadujú špeciálne vybavenie, ak sa majú vykonať správne a efektívne. Nákup zariadenia nemusí byť z ekonomického hľadiska životaschopný. Na druhej strane vám prenájmy umožňujú rozšíriť si nielen obzory projektu ale aj zostať ziskoví. 

Od prenájmu k nákupu 

Prenájom stavebných strojov prináša veľa výhod. Jednou z nich je určite aj to, že si stavebný stroj môžete vyskúšať predtým, ako sa rozhodnete pre jeho kúpu. Vyhnete sa riziku veľkých investícií, na strane druhej, ak sa po prenájme rozhodnete stroj kúpiť, cena za prenájom sa môže odpočítať z ceny kúpnej. Kúpa stavebných strojov nie je malou investíciou, svoje rozhodnutie dôkladne zvážte. 

3 mýty o prenájme stavebných strojov 

Mýtus č. 1: Prenájom strojov a vybavenia sú vyhodené peniaze

Spoločným cieľom pri prenájme stroja je jeho kúpa. Mnoho spoločností sa však mylne domnieva, že peniaze, ktoré minuli na prenájom, sú nenávratne preč. Avšak, každá firma, ktorá stroje a náčinie prenajíma je za istých okolností a podmienok ochotná stroj zákazníkovi následne aj predať. Odporúča sa tento krok zakomponovať už do nájomnej zmluvy a vyhnúť sa tak nepríjemnostiam. 

Mýtus č. 2: Prenajímajú sa len staré stroje

Nie je to pravda. Zákazníci majú možnosť získať kvalitné a spoľahlivé stroje aj napriek tomu, že ide o staršie modely. Mnoho strojov dokáže to isté, ako ich nové verzie. Technológie sa stále posúvajú vpred, čo sa odráža samozrejme aj na cene prenájmu úplne nových strojov.  

Mýtus č. 3 – Prenajíma sa náčinie bez technologických funkcií 

Na prenájom sa neponúkajú ani staré ani nefunkčné stroje a náčinie. Existujú však možnosti, ako nájsť stroj s požadovaným technologickým riešením. Jednou z nich je prenájom strojov s technológiou už integrovanou do stroja alebo prenájom technológie a jej pridanie k požičanému zariadeniu. V závislosti na faktoroch, ako je vek a model stroja, sú niektoré obchodné zastúpenia a ďalšie požičovne schopné integrovať novú technológiu do požičovní. Zákazníci dostanú presne to, čo hľadajú a  nemusia si vyberať medzi správnym strojom alebo požadovanou technológiou.