Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Preklad a tlmočenie

Najmite si skúseného odborníka na preklad a tlmočenie z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Preklad a tlmočenie

Potrebujete službu z oblasti preklad a tlmočenie? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na preklady úradných a neúradných dokumentov vrátane doplnkových služieb, odborné konzekutívne a simultánne tlmočenie. Cena prekladateľských a tlmočníckych služieb sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: expres prekladanie, preklad a tlmočenie do zriedkavých cudzích jazykov, ktoré vám poskytne niektorý z našich 721 tlmočníkov v danej kategórií.

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Populárne lokality

Zobraziť viac

všetky

Služby

Preklad osvedčenia alebo licencie
Ak ste expat, vaša kvalifikácia alebo certifikáty môžu byť uznané iba vtedy, ak ich preložíte overeným prekladateľom. Môžu preložiť stredoškolské alebo terciárne kvalifikácie, ako sú diplomy a tituly alebo rodné, sobášne a rozvodové listy. Tieto overené preklady vám poskytnú príslušné identifikačné dokumenty pre právne záležitosti, žiadosti o vízum, vodičské preukazy alebo otvorenie bankových účtov v novej krajine.
Súdny preklad
Pre majetkové transakcie a globálne obchodné dohody sú potrebné právne preklady. Ak ste vývozcom alebo pracujete s výrobkami a službami na viacerých medzinárodných trhoch, budete tiež potrebovať právny preklad, aby ste sa ubezpečili, že technické informácie a informácie o produkte sú presné, ak sú napísané v primárnom jazyku krajiny. Mali by ste tiež dostať preložené právne zmluvy, dohody a digitálne správy, aby ste si pred podpísaním dôležitých dokumentov uvedomili všetky zmluvné podmienky.
Lekársky preklad
Pre lekársky, farmaceutický a veterinárny priemysel je lekársky preklad špecializovanou prekladateľskou službou, v ktorej majú prekladatelia rozsiahle vedomosti z predmetu a rozumejú lekárskej terminológii. To znamená, že preložené informácie sú kompatibilné, presné a je možné používať ich po celom svete. Preklady môžu obsahovať školiace materiály, klinické informácie a lekárske texty. Pre miestne použitie môžu byť lekárske preklady užitočné na klinikách, ktoré poskytujú multikultúrnu základňu, aby si všetci pacienti mohli prečítať dôležité lekárske informácie v ich rodnom jazyku.
Preklad webových stránok a marketingu
Ak máte globálnych zákazníkov, pravdepodobne si budú chcieť prečítať webové stránky a marketingové materiály v ich rodnom jazyku. Môžete požiadať, aby prekladateľské služby pre vaše webové stránky obsahovali SEO, aby boli čo najpraktickejšie pri výsledkoch miestneho vyhľadávania Google na vašom cieľovom trhu. Môžete tiež požiadať svojho prekladateľa, aby preložil marketingové materiály ako brožúry, listy alebo štítky produktov. Lokalizácia obsahu posúva váš obsah o krok ďalej a spája sa s regionálnymi a kultúrnymi preferenciami.
Video a audio preklad
Ak potrebujete preklad pre titulky videa, hlasové komentáre alebo prepisy, môže vám pomôcť odborník na preklad a prepis. Či už je potrebný preklad do angličtiny, španielčiny, alebo iného jazyka, prekladateľské služby môžu rozšíriť váš dosah na širšie publikum. Váš odborník na preklady môže tiež diskutovať o spôsoboch prekladu vašich materiálov, aby ste mali väčší vplyv na krajinu, na ktorú sa zameriavate.

Často kladené otázky

Prečo si rezervovať prekladateľské služby cez Wilio?
V globálnom a multikultúrnom svete je potreba prekladov dôležitých dokumentov, certifikátov, zvuku a videa čoraz bežnejšia. Angažovanie prekladateľských služieb pri preklade informácií by vám mohlo pomôcť expandovať na nové trhy, predať váš produkt, získať pracovnú ponuku alebo ďalej sa vzdelávať. Neverte automatizovaným aplikáciám s dôležitými prekladmi, keď môžete nájsť skúsených, certifikovaných a dôveryhodných prekladateľov, ktorí vykonajú prácu rýchlo a správne. Na Wilio nájdete prekladateľské služby pre rôzne jazyky. Najať niekoho, kto by vám potrebné dokumenty preložil, nebolo nikdy jednoduchšie.
Čo je prekladateľská a tlmočnícka služba?
Preklad je písomná komunikácia, ktorá bola preložená (z jedného jazyka do druhého) s rovnakým významom. Tlmočník prekladá reč pre dve alebo viac strán v reálnom čase. Mnoho prekladateľov a tlmočníkov ponúka obe tieto služby, v závislosti od toho, čo sa od nich vyžaduje.
Aké sú rôzne typy prekladateľov?
Väčšina prekladateľov sa špecializuje na prácu s ich primárnym jazykom a jedným alebo dvoma ďalšími jazykmi. Medzi bežné prekladateľské služby patria angličtina, nemčina, taliančina, maďarčina, španielčina a mnoho ďalších.
Ako dlho trvá preklad dokumentu?
Väčšina prekladateľských služieb vám preloží dokument do 5 - 7 pracovných dní, aj keď kratšie dokumenty môžu byť hotové skôr. Ak je vaša úloha urgentná, môžete si tiež priplatiť za expresnú službu.
Koľko stojí preklad?
Cena sa môže líšiť v závislosti od jazyka, dĺžky dokumentu, od času, kedy ho potrebujete, a od toho, či požadujete overeného prekladateľa.
Čo zahŕňa prekladateľská služba?
Prekladatelia majú pokročilé znalosti o technických informáciách, kultúrnej etikete a jazykových nuansách. Môžu zabezpečiť, aby bol preložený dokument v správnom zmysle. Tu

Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS