Preklad a tlmočenie Bratislava

Najmite si skúseného odborníka na preklad a tlmočenie z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt
Zistiť viac
545 poskytovateľov
Zadať dopyt
Zistiť viac

Prečo práve Wilio?

Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov z vášho okolia.

Wilio vám pomôže zadarmo zohnať overených a kvalifikovaných profesionálov na takmer akúkoľvek službu či remeslo.

27 638profesionálov na Slovensku
50 983vyriešených projektov
4,8 / 5priemerné hodnotenie našich odborníkov
199 720 inštalácií aplikácie

Ako Wilio funguje?

Stačí zadať dopyt

Odpovedzte na pár otázok o tom akú službu potrebujete.

Oslovíme tých najlepších

Nájdeme tých najvhodnejších odborníkov podľa vašich požiadaviek.

Vyberte si najlepšiu ponuku

Porovnajte ponuky a vyberte si z najlepšie hodnotených odborníkov.

Zadajte dopyt

Služby v tvojom okolí

Radí náš odborník Peter

Čo potrebujem vedieť

Radí náš odborník Peter

Často kladené otázky

Prečo si rezervovať prekladateľské služby cez Wilio?

V globálnom a multikultúrnom svete je potreba prekladov dôležitých dokumentov, certifikátov, zvuku a videa čoraz bežnejšia. Angažovanie prekladateľských služieb pri preklade informácií by vám mohlo pomôcť expandovať na nové trhy, predať váš produkt, získať pracovnú ponuku alebo ďalej sa vzdelávať. Neverte automatizovaným aplikáciám s dôležitými prekladmi, keď môžete nájsť skúsených, certifikovaných a dôveryhodných prekladateľov, ktorí vykonajú prácu rýchlo a správne. Na Wilio nájdete prekladateľské služby pre rôzne jazyky. Najať niekoho, kto by vám potrebné dokumenty preložil, nebolo nikdy jednoduchšie.

Čo je prekladateľská a tlmočnícka služba?

Preklad je písomná komunikácia, ktorá bola preložená (z jedného jazyka do druhého) s rovnakým významom. Tlmočník prekladá reč pre dve alebo viac strán v reálnom čase. Mnoho prekladateľov a tlmočníkov ponúka obe tieto služby, v závislosti od toho, čo sa od nich vyžaduje.

Aké sú rôzne typy prekladateľov?

Väčšina prekladateľov sa špecializuje na prácu s ich primárnym jazykom a jedným alebo dvoma ďalšími jazykmi. Medzi bežné prekladateľské služby patria angličtina, nemčina, taliančina, maďarčina, španielčina a mnoho ďalších.

Ako dlho trvá preklad dokumentu?

Väčšina prekladateľských služieb vám preloží dokument do 5 - 7 pracovných dní, aj keď kratšie dokumenty môžu byť hotové skôr. Ak je vaša úloha urgentná, môžete si tiež priplatiť za expresnú službu.

Koľko stojí preklad?

Cena sa môže líšiť v závislosti od jazyka, dĺžky dokumentu, od času, kedy ho potrebujete, a od toho, či požadujete overeného prekladateľa.

Čo zahŕňa prekladateľská služba?

Prekladatelia majú pokročilé znalosti o technických informáciách, kultúrnej etikete a jazykových nuansách. Môžu zabezpečiť, aby bol preložený dokument v správnom zmysle. Tu

Služby

Preklad osvedčenia alebo licencie

Ak ste expat, vaša kvalifikácia alebo certifikáty môžu byť uznané iba vtedy, ak ich preložíte overeným prekladateľom. Môžu preložiť stredoškolské alebo terciárne kvalifikácie, ako sú diplomy a tituly alebo rodné, sobášne a rozvodové listy. Tieto overené preklady vám poskytnú príslušné identifikačné dokumenty pre právne záležitosti, žiadosti o vízum, vodičské preukazy alebo otvorenie bankových účtov v novej krajine.

Súdny preklad

Pre majetkové transakcie a globálne obchodné dohody sú potrebné právne preklady. Ak ste vývozcom alebo pracujete s výrobkami a službami na viacerých medzinárodných trhoch, budete tiež potrebovať právny preklad, aby ste sa ubezpečili, že technické informácie a informácie o produkte sú presné, ak sú napísané v primárnom jazyku krajiny. Mali by ste tiež dostať preložené právne zmluvy, dohody a digitálne správy, aby ste si pred podpísaním dôležitých dokumentov uvedomili všetky zmluvné podmienky.

Lekársky preklad

Pre lekársky, farmaceutický a veterinárny priemysel je lekársky preklad špecializovanou prekladateľskou službou, v ktorej majú prekladatelia rozsiahle vedomosti z predmetu a rozumejú lekárskej terminológii. To znamená, že preložené informácie sú kompatibilné, presné a je možné používať ich po celom svete. Preklady môžu obsahovať školiace materiály, klinické informácie a lekárske texty. Pre miestne použitie môžu byť lekárske preklady užitočné na klinikách, ktoré poskytujú multikultúrnu základňu, aby si všetci pacienti mohli prečítať dôležité lekárske informácie v ich rodnom jazyku.

Preklad webových stránok a marketingu

Ak máte globálnych zákazníkov, pravdepodobne si budú chcieť prečítať webové stránky a marketingové materiály v ich rodnom jazyku. Môžete požiadať, aby prekladateľské služby pre vaše webové stránky obsahovali SEO, aby boli čo najpraktickejšie pri výsledkoch miestneho vyhľadávania Google na vašom cieľovom trhu. Môžete tiež požiadať svojho prekladateľa, aby preložil marketingové materiály ako brožúry, listy alebo štítky produktov. Lokalizácia obsahu posúva váš obsah o krok ďalej a spája sa s regionálnymi a kultúrnymi preferenciami.

Video a audio preklad

Ak potrebujete preklad pre titulky videa, hlasové komentáre alebo prepisy, môže vám pomôcť odborník na preklad a prepis. Či už je potrebný preklad do angličtiny, španielčiny, alebo iného jazyka, prekladateľské služby môžu rozšíriť váš dosah na širšie publikum. Váš odborník na preklady môže tiež diskutovať o spôsoboch prekladu vašich materiálov, aby ste mali väčší vplyv na krajinu, na ktorú sa zameriavate.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS

App Store
Google Play
AppGallery
Začnite zarábaťPriemerná hodnota projektu na Wilio je 2 100€.

Napísali o nás

…Wilio podporuje omnoho sofistikovanejšiu formu spájania dopytu a ponuky.

Rýchle sprostredkovanie a ušetrené desiatky eur.

Spomedzi slovenských služieb tak ide zrejme o najintuitívnejšiu a najmodernejšiu službu na trhu práce. 

...nová služba na nájdenie remeselníka, v ponuke ich má viac ako 20-tisíc...

Konečne sa zákazník ocitne v pozícii toho, kto si môže vyberať.

A ako dokázal náš test, naozaj vám odborníka zoženie expresne rýchlo. 

...nájde vám právnika aj remeselníka...

...odporúčam všetkým, ktorí sa chystajú na rôzne prerábky v byte či dome a hľadajú skúsených odborníkov...

...prvou voľbou, keď ľudia potrebujú akúkoľvek službu...

...keď dostente ponuku aj s referenciami do niekoľkých minút, je to prekvapujúco pozitívna emócia