Rady a tipy
Ako to funguje?
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Bezplatne

Vyhľadaj šikovných profesionálov

Priemyselné garážové brány
Zadať projekt
Spokojný zakazníkSkvelá komunikácia, všetko prebehlo podľa dohody, na miesto projektu došiel presne načas ako sme sa dohodli. Práca spravená super, ako človek veľmi fajn, takže odporúčam :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Prečo Wilio
33 513 profesionálov na Slovensku
92 170 vyriešených projektov
4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov
260 000 + inštalácií aplikácie
Priemyselné garážové brány

Potrebujete službu z oblasti priemyselné garážové brány? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na návrh, výrobu, montáž a servis garážových brán. Cena sekcionálnych priemyselných brán na garáže sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: ovládanie brány na diaľku, riadiaca jednotka, pozáručný servis, ktoré vám poskytne niektorý z našich odborníkov v danej kategórií.

Pozrite tiež:CenníkyRady a tipy
Užitočné informácieČo potrebujete vedieť

Priemyselné garážové brány

Keď ste na trhu s nákupom novej komerčnej garážovej brány, je bežné, že budete mať otázky týkajúce sa toho, ako najlepšie zvoliť a starať sa o svoje brány, aby ste zaručili optimálnu funkčnosť po mnoho rokov. Aby sme vám pomohli pri hľadaní vašich komerčných garážových brán, pozrite si náš zoznam často kladených otázok:

Kde si môžem kúpiť novú komerčnú alebo priemyselnú garážovú bránu?

Naši odborníci vám môžu pomôcť s výberom a potom môžeme nainštalovať nové komerčné garážové brány, ktoré najlepšie vyhovujú vašim denným výrobným potrebám a rozpočtu. Ponúkame široký výber komerčných dverí, dverí nákladných automobilov, zvinovacích dverí, protipožiarnych dverí a iných typov.

Aká veľkosť je štandardná komerčná garážová brána?

Vieme, že nie každé zariadenie je rovnaké, preto ponúkame variabilné dimenzovanie brán, aby komerčné garážové brány vyhovovali vašim potrebám, a nie naopak. Ak potrebujete veľkosť dverí na mieru, zadajte to do vášho dopytu a dozviete sa viac o našom širokom výbere.

Čo je svetlá výška a aké minimum je pre sekcionálnu garážovú bránu?

Svetlá výška je vzdialenosť meraná od hornej časti otvoru garáže po najnižší bod stropu alebo prekážky. Určenie toho, koľko priestoru potrebujete, do značnej miery závisí od typu pružinového systému, ktorý bude mať vaša komerčná garážová brána. Odborníci vám pomôžu zistiť, koľko máte nadštandardnej výšky a správnu veľkosť garážových brán pre váš priestor. Môžeme tiež skontrolovať možnosti, ktoré zahŕňajú súpravy s nízkou svetlou výškou pre tesné inštalácie alebo zvislé a vysokozdvižné koľaje pre zariadenia s vysokými stropmi.

Ako často by sa mali dvere opravovať?

Profesionálne spoločnosti zaoberajúce sa údržbou garážových brán vám odporúčajú nechať váš systém skontrolovať raz ročne. Medzi kontrolami by ste však mali pravidelne vykonávať vizuálnu kontrolu, dotiahnuť hardvér a namazať pohyblivé časti. Poznačte si tiež akékoľvek neobvyklé zvuky alebo správanie, ktoré vaše garážové brány vydávajú počas prevádzky, a zavolajte profesionálnej spoločnosti, ktorá problém skontroluje osobne, pretože to môže byť niečo malé, čo by sa teraz dalo ľahko napraviť, než aby neskôr spôsobilo horší problém.

Akú údržbu môžem vykonať?

Aby ste udržali svoje komerčné garážové brány v poriadku, vykonajte vizuálne kontroly každé jeden až tri mesiace. Pri týchto prehliadkach sa budete chcieť pozrieť na povrch dverí a kovanie, namazať valčeky, pánty, hriadeľ a pružiny, skontrolovať, či všetky kovania nie sú hrdzavé alebo uvoľnené a či nie je poškodené alebo popraskané tesnenie. Počas údržby tiež vykonajte test vyváženia a skontrolujte bezpečnostné prvky, ako sú snímače fotoočiek a cúvací mechanizmus.
Pripojenie automatického otvárača k otváraniu stavebných dverí pomocou dierovaného uhla, ktorý je uvedený v inštalačnej príručke, alebo„ Pripojenie automatického otvárača k sendvičovým stavebným dverám pomocou dierovaného uhla“.

Vyžadujú moje dvere údržbu?

Vaše dvere sú najväčšou pohyblivou súčasťou väčšiny budov a možno najťažšie pracujú, pretože sa zdvíhajú a spúšťajú v priemere šesťkrát denne. Ako každá iná oblasť, aj tu je potrebné vykonávať pravidelné kontroly a údržbu. Odporúčame vykonávať odporúčanú údržbu dverí uvedenú v inštalačnej príručke každých 5 000 cyklov alebo ročne, podľa toho, čo nastane skôr.

Môžem si svoje dvere opraviť?

Dvere sú vyrobené tak, aby vydržali, ale niektoré časti sa občas opotrebujú alebo poškodia. Ak ste primerane šikovný a postupujete podľa podrobných pokynov v inštalačnej príručke, môžete niektoré opravy vykonať sami. Niektoré z častí, ktoré môžu vyžadovať opravu, zahŕňajú valčeky, spodné tesnenie, pánty, zdvíhacie kľučky, okná a vložky okien. Dôrazne však odporúčame, aby s výmenou pružín, článkov brány, pásov a pohonov manipuloval odborník na brány.

Sú moje dvere alebo diely výmeny dostupné?

Áno, náhradné diely pre dvere získate u miestneho predajcu alebo predajcu za predpokladu, že stále vyrábame model dverí, ktorý vlastníte. Ak boli vaše dvere vyrobené za posledných desať rokov, môžeme model identifikovať podľa sériového čísla. Vystavenie účinkom prvkov môže časom zmeniť farbu dverí; takže náhradná časť nemusí úplne zodpovedať. Podrobnosti získate od miestneho distribútora.

Počúvam veľa o R-hodnote. Čo to je a je to dôležité? 

Hodnota R predstavuje meranie tepelnej účinnosti dverí alebo toho, ako dobre izolujú. Izolácia je dôležitým faktorom, ktorý treba brať do úvahy pri kúpe dverí. Ak plánujete stráviť veľa času v priestore alebo máte izbu priamo nad alebo v susedstve priestoru, budete si chcieť kúpiť dvere, ktoré ponúkajú vysokú hodnotu R. Ak sa nezaoberáte izoláciou, môžete si kúpiť bránu s nižšou hodnotou R alebo bez izolácie garážovej brány vôbec.

Moje dvere nemajú izoláciu: Ako to môžem opraviť? 

Súpravy na izoláciu dverí bývajú k dispozícii u miestneho predajcu alebo predajcu.

Môžem inštalovať staré otvorené dvere na moje nové dvere?

S novými dverami je možné nainštalovať takmer akýkoľvek otvárač. Avšak odporúčame overiť si u výrobcu otvárača, či jednotka spĺňa súčasné vládne bezpečnostné štandardy požadované zákonom. Po overení, či je jednotka v zhode, môžete zahájiť projekt. Pred pripevnením otvárača nezabudnite dvere spevniť!