Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Prístrešky

Najmite si skúseného odborníka na prístrešky z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Prístrešky

Potrebujete službu z oblasti prístrešky? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na zameranie, návrh a stavbu prístreškov. Cena altánkov a pergol sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: náklady na dopravu, výkopové práce a nástroje, ktoré vám poskytne niektorý z našich 20713 tesárov v danej kategórií
Pozrite tiežPrístrešky cena

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Populárne lokality

Zobraziť viac

všetky

Služby

Čo zahŕňajú služby montáže a opravy prístrešku?
Tieto služby v sebe zahŕňajú všetko, čo je potrebné na stavbu nového vonkajšieho prístrešku na záhrade alebo na dvore alebo opravu existujúceho prístrešku. Naši poskytovatelia môžu posúdiť, či je oprava možná a výhodná alebo či nie je lepšie prístrešok odstrániť a zlikvidovať, aby sa tak uvoľnilo miesto na nový. Na našom portáli nájdete poskytovateľov, ktorí vám pomôžu postaviť nový prístrešok aj obnoviť starý.
Posúdenie a oprava prístrešku
Táto služba je nenákladná možnosť, ktorú je potrebné zvážiť pred likvidáciu starého prístrešku. Náš poskytovateľ môže prezrieť váš prístrešok a zistiť, či a aké opravy sú potrebné. Ak konštrukcia vyžaduje jednoduchšie opravy, napr. opravu strechy, poskytovateľ vás oboznámi s odporúčanými opravami a potrebnými materiálmi. Ak im tieto materiály dodáte, vykonajú potrebné opravy a prístrešok tak bude odolnejší voči budúcemu poškodeniu.
Demontáž a likvidácia starého prístrešku
Ak prístrešok už nie je životaschopný a nepomôžu mu ani opravy, náš poskytovateľ môže navrhnúť aj možnosť demontáže a likvidácie. Túto možnosť je dobré zvoliť, ak ste sa rozhodli pre stavbu nového prístrešku. Poskytovateľ demontuje a zlikviduje starý prístrešok a ponechá základy na nový. Môže tiež odstrániť základy, ak chcete nový prístrešok umiestniť inde alebo ak sú už v nepoužiteľnom stave. Steny, dvere, izolácia a ďalšie zvyšky sú odstránené z vášho pozemku a uložené do odpadkových košov na likvidáciu.
Montáž nového prístrešku
Pri oprave prístrešku máte niekoľko možností, ako ho renovovať. Chcete však stavať prístrešok úplne od začiatku? Uveďte konkrétne, o aký druh prístrešku máte záujem. Montovaný prístrešok je jednoduchý na montáž a menej nákladný, nemontovaný si zase vyžaduje viac času, nástrojov, vybavenia a stavbárov s kvalifikáciou a skúsenosťami v oblasti stolárstva a stavebníctva.
Posledné úpravy
Niektorí poskytovatelia môžu ponúkať dodatočné služby pre zatraktívnenie, dotvorenie vášho montovaného prístrešku. Čo tak nový náter alebo úprava terénu v jeho okolí? Na Wilio nájdete odborníkov na všetko!

Často kladené otázky

Prečo si najať majstra na stavbu prístrešku/altánku cez Wilio?
Máte starý, poškodený prístrešok/altánok, ktorý potrebujete zrenovovať? Chcete si navrhnúť úplne nový záhradný altánok s originálnym dizajnom? Na Wilio nájdete majstrov, ktorí splnia všetky vaše priania. Objednanie tejto služby u nás je finančne výhodné, časovo nenáročné a pohodlné. Oprava prístrešku, vrátane montáže a konštrukcie, je náročná úloha. Wilio vám však pomôže nájsť šikovného kutila, ktorý prístrešok v primeranom časovom rámci dokáže opraviť alebo postaviť, a vy sa tak môžete sústrediť na všetko ostatné. Zadajte dopyt na našej platforme a prácu nechajte na jedného z našich poskytovateľov. V dopyte uveďte všetky podrobnosti, ako je typ prístrešku, vašu adresu a ideálny časový rámec. Poskytovatelia vám spätne bezplatne navrhnú cenovú ponuku a po odsúhlasení začnú ihneď pracovať. Začnite s opravou alebo stavbou svojho prístrešku snov hneď teraz a použite aplikáciu Wilio!
Aké sú výhody objednania poskytovateľa na montáž a opravu prístrešku?
Ak sa rozhodnete objednať si poskytovateľa, nemusíte už míňať svoj čas na vykonanie tejto náročnej úlohy. Môžete si naplánovať iné činnosti a vyhnúť sa problémom so zdvíhaním ťažkých predmetov a rizikom poranenia, ku ktorým môže dôjsť pri používaní nástrojov.
Musím poskytnúť svoje nástroje a vybavenie na montáž a opravu prístrešku?
Poskytnutie nástrojov a vybavenia nie je povinné. Poskytovatelia prichádzajú často so svojimi nástrojmi a vybavením na vykonávanie danej služby a jediné čo im musíte dodať je materiál na opravu, montáž alebo výstavbu. Ak však máte nejaké náradie alebo špeciálne vybavenie, ktoré by mohlo uľahčiť prácu, môžete ich poskytovateľom požičať.
Ako dlho trvá montáž alebo oprava prístrešku?
Čas potrebný na vykonanie týchto služieb závisí od povahy a zložitosti práce. Ak váš prístrešok vyžaduje menšie opravy, je možné, že bude stačiť jeden deň. Ak ide o komplikovanejšiu montáž, váš poskytovateľ bude potrebovať minimálne týždeň.
Môže mi poskytovateľ pomôcť s montážou a opravami prístrešku?
Áno, ak potrebujete pomôcť s montážou, opravou alebo výstavbou prístrešku, môžete si na pomoc najať jedného z našich poskytovateľov. Ak podnikáte a sami ponúkate tieto služby, môžete tiež najať našich poskytovateľov kedykoľvek, keď budete potrebovať šikovné ruky. Vždy v dopyte špecifikujte, akú prácu od poskytovateľa vyžadujete.
Prečo je dôležitá oprava prístrešku?
Znehodnotenie prístrešku jeho neudržiavaním predstavuje nákladné riešenia v budúcnosti. Záhradné náradie a vybavenie uložené v zle udržiavanom prístrešku sa často znehodnotí pre hmyz a hlodavce, pre ktoré sa takýto prístrešok stáva často domovom.
Môžem opraviť prístrešok sám?
Áno, svoj prístrešok si môžete opraviť aj sám, no urobte tak iba vtedy, ak máte potrebné zručnosti, skúsenosti a nástroje. Vykonávanie opráv prístrešku je v poriadku, ak sú menšie a je možné ich vykonať do jedného dňa a ešte predtým, ako prídu dažde a narušia vašu prácu. Ak sa vám práca zdá príliš ťažká alebo nemáte čas, odporúčame vám najať si jedného z našich poskytovateľov.

Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS