Prístrešky Bratislava

Najmite si skúseného odborníka na prístrešky z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt
Zistiť viac
18257 poskytovateľov
Zadať dopyt
Zistiť viac

Prečo práve Wilio?

Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov z vášho okolia.

Wilio vám pomôže zadarmo zohnať overených a kvalifikovaných profesionálov na takmer akúkoľvek službu či remeslo.

27 638profesionálov na Slovensku
50 983vyriešených projektov
4,8 / 5priemerné hodnotenie našich odborníkov
199 720 inštalácií aplikácie

Ako Wilio funguje?

Stačí zadať dopyt

Odpovedzte na pár otázok o tom akú službu potrebujete.

Oslovíme tých najlepších

Nájdeme tých najvhodnejších odborníkov podľa vašich požiadaviek.

Vyberte si najlepšiu ponuku

Porovnajte ponuky a vyberte si z najlepšie hodnotených odborníkov.

Zadajte dopyt

Služby v tvojom okolí

Radí náš odborník Peter

Čo potrebujem vedieť

Radí náš odborník Peter

Často kladené otázky

Prečo si najať majstra na stavbu prístrešku/altánku cez Wilio?

Máte starý, poškodený prístrešok/altánok, ktorý potrebujete zrenovovať? Chcete si navrhnúť úplne nový záhradný altánok s originálnym dizajnom? Na Wilio nájdete majstrov, ktorí splnia všetky vaše priania. Objednanie tejto služby u nás je finančne výhodné, časovo nenáročné a pohodlné. Oprava prístrešku, vrátane montáže a konštrukcie, je náročná úloha. Wilio vám však pomôže nájsť šikovného kutila, ktorý prístrešok v primeranom časovom rámci dokáže opraviť alebo postaviť, a vy sa tak môžete sústrediť na všetko ostatné. Zadajte dopyt na našej platforme a prácu nechajte na jedného z našich poskytovateľov. V dopyte uveďte všetky podrobnosti, ako je typ prístrešku, vašu adresu a ideálny časový rámec. Poskytovatelia vám spätne bezplatne navrhnú cenovú ponuku a po odsúhlasení začnú ihneď pracovať. Začnite s opravou alebo stavbou svojho prístrešku snov hneď teraz a použite aplikáciu Wilio!

Aké sú výhody objednania poskytovateľa na montáž a opravu prístrešku?

Ak sa rozhodnete objednať si poskytovateľa, nemusíte už míňať svoj čas na vykonanie tejto náročnej úlohy. Môžete si naplánovať iné činnosti a vyhnúť sa problémom so zdvíhaním ťažkých predmetov a rizikom poranenia, ku ktorým môže dôjsť pri používaní nástrojov.

Musím poskytnúť svoje nástroje a vybavenie na montáž a opravu prístrešku?

Poskytnutie nástrojov a vybavenia nie je povinné. Poskytovatelia prichádzajú často so svojimi nástrojmi a vybavením na vykonávanie danej služby a jediné čo im musíte dodať je materiál na opravu, montáž alebo výstavbu. Ak však máte nejaké náradie alebo špeciálne vybavenie, ktoré by mohlo uľahčiť prácu, môžete ich poskytovateľom požičať.

Ako dlho trvá montáž alebo oprava prístrešku?

Čas potrebný na vykonanie týchto služieb závisí od povahy a zložitosti práce. Ak váš prístrešok vyžaduje menšie opravy, je možné, že bude stačiť jeden deň. Ak ide o komplikovanejšiu montáž, váš poskytovateľ bude potrebovať minimálne týždeň.

Môže mi poskytovateľ pomôcť s montážou a opravami prístrešku?

Áno, ak potrebujete pomôcť s montážou, opravou alebo výstavbou prístrešku, môžete si na pomoc najať jedného z našich poskytovateľov. Ak podnikáte a sami ponúkate tieto služby, môžete tiež najať našich poskytovateľov kedykoľvek, keď budete potrebovať šikovné ruky. Vždy v dopyte špecifikujte, akú prácu od poskytovateľa vyžadujete.

Prečo je dôležitá oprava prístrešku?

Znehodnotenie prístrešku jeho neudržiavaním predstavuje nákladné riešenia v budúcnosti. Záhradné náradie a vybavenie uložené v zle udržiavanom prístrešku sa často znehodnotí pre hmyz a hlodavce, pre ktoré sa takýto prístrešok stáva často domovom.

Môžem opraviť prístrešok sám?

Áno, svoj prístrešok si môžete opraviť aj sám, no urobte tak iba vtedy, ak máte potrebné zručnosti, skúsenosti a nástroje. Vykonávanie opráv prístrešku je v poriadku, ak sú menšie a je možné ich vykonať do jedného dňa a ešte predtým, ako prídu dažde a narušia vašu prácu. Ak sa vám práca zdá príliš ťažká alebo nemáte čas, odporúčame vám najať si jedného z našich poskytovateľov.

Služby

Čo zahŕňajú služby montáže a opravy prístrešku?

Tieto služby v sebe zahŕňajú všetko, čo je potrebné na stavbu nového vonkajšieho prístrešku na záhrade alebo na dvore alebo opravu existujúceho prístrešku. Naši poskytovatelia môžu posúdiť, či je oprava možná a výhodná alebo či nie je lepšie prístrešok odstrániť a zlikvidovať, aby sa tak uvoľnilo miesto na nový. Na našom portáli nájdete poskytovateľov, ktorí vám pomôžu postaviť nový prístrešok aj obnoviť starý.

Posúdenie a oprava prístrešku

Táto služba je nenákladná možnosť, ktorú je potrebné zvážiť pred likvidáciu starého prístrešku. Náš poskytovateľ môže prezrieť váš prístrešok a zistiť, či a aké opravy sú potrebné. Ak konštrukcia vyžaduje jednoduchšie opravy, napr. opravu strechy, poskytovateľ vás oboznámi s odporúčanými opravami a potrebnými materiálmi. Ak im tieto materiály dodáte, vykonajú potrebné opravy a prístrešok tak bude odolnejší voči budúcemu poškodeniu.

Demontáž a likvidácia starého prístrešku

Ak prístrešok už nie je životaschopný a nepomôžu mu ani opravy, náš poskytovateľ môže navrhnúť aj možnosť demontáže a likvidácie. Túto možnosť je dobré zvoliť, ak ste sa rozhodli pre stavbu nového prístrešku. Poskytovateľ demontuje a zlikviduje starý prístrešok a ponechá základy na nový. Môže tiež odstrániť základy, ak chcete nový prístrešok umiestniť inde alebo ak sú už v nepoužiteľnom stave. Steny, dvere, izolácia a ďalšie zvyšky sú odstránené z vášho pozemku a uložené do odpadkových košov na likvidáciu.

Montáž nového prístrešku

Pri oprave prístrešku máte niekoľko možností, ako ho renovovať. Chcete však stavať prístrešok úplne od začiatku? Uveďte konkrétne, o aký druh prístrešku máte záujem. Montovaný prístrešok je jednoduchý na montáž a menej nákladný, nemontovaný si zase vyžaduje viac času, nástrojov, vybavenia a stavbárov s kvalifikáciou a skúsenosťami v oblasti stolárstva a stavebníctva.

Posledné úpravy

Niektorí poskytovatelia môžu ponúkať dodatočné služby pre zatraktívnenie, dotvorenie vášho montovaného prístrešku. Čo tak nový náter alebo úprava terénu v jeho okolí? Na Wilio nájdete odborníkov na všetko!

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS

App Store
Google Play
AppGallery
Začnite zarábaťPriemerná hodnota projektu na Wilio je 2 100€.

Napísali o nás

…Wilio podporuje omnoho sofistikovanejšiu formu spájania dopytu a ponuky.

Rýchle sprostredkovanie a ušetrené desiatky eur.

Spomedzi slovenských služieb tak ide zrejme o najintuitívnejšiu a najmodernejšiu službu na trhu práce. 

...nová služba na nájdenie remeselníka, v ponuke ich má viac ako 20-tisíc...

Konečne sa zákazník ocitne v pozícii toho, kto si môže vyberať.

A ako dokázal náš test, naozaj vám odborníka zoženie expresne rýchlo. 

...nájde vám právnika aj remeselníka...

...odporúčam všetkým, ktorí sa chystajú na rôzne prerábky v byte či dome a hľadajú skúsených odborníkov...

...prvou voľbou, keď ľudia potrebujú akúkoľvek službu...

...keď dostente ponuku aj s referenciami do niekoľkých minút, je to prekvapujúco pozitívna emócia