Rady a tipy
Ako to funguje?
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Bezplatne

Vyhľadaj šikovných profesionálov

Projekčné práce
Zadať projekt
Spokojný zakazníkSkvelá komunikácia, všetko prebehlo podľa dohody, na miesto projektu došiel presne načas ako sme sa dohodli. Práca spravená super, ako človek veľmi fajn, takže odporúčam :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Prečo Wilio
33 613 profesionálov na Slovensku
93 382 vyriešených projektov
4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov
260 000 + inštalácií aplikácie
Projekčné práce

Potrebujete službu z oblasti projekčné práce? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na projekt pre územné rozhodnutie, projekt pre stavebné povolenie a projekt skutočného vyhotovenia. Cena stavebných a inžinierskych prác sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: konzultácie a zapracovanie požiadavok, ktoré vám poskytne niektorý z našich projektantov v danej kategórií

Pozrite tiež:CenníkyRady a tipy
ProfesionáliProfesionáli vo vašom okolí
profile image

Štefan P.

Firma
Hurbanovo
5,0
Interiérový dizajn

Mám ukončenú spš stavebnú- odbor pozemné stavby.Fotorealistická 3D vizualizácia je pre Vás najlepším riešením, ak chcete Váš budúci domov vidieť pred samotnou realizáciou. Získate odpovede na Vaše pochybnosti o správnosti kombinácií obkladov a dlažieb, umiestnenia a dispozície kuchynskej linky, nábytku a dekorácií. Uvidíte to, čo je najdôležitejšie, UVIDÍTE KONCEPT VÁŠHO BUDÚCEHO BÝVANIA. Fotorealistické 3D vizualizácie Vám vypracujem profesionálne a v najkratšom možnom čase.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať projekt
profile image

Jana D.

Živnostník
Žarnovica
5,0
Interiérový dizajn

Artist and architect. Professional interior design practice since 2016. I offer full package of services, including architectural and interior modelling, visualisations, drawings, projects for building permission, as well as creating artistic decorations, painting, lighting, wall hangings etc. I enjoy all kind of unsual and challeging solutions for architecture!

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať projekt
profile image

Gerhard L.

Firma
Bratislava
4,9
Interiérový dizajn

Projekty rodinných domov | inžinierska a manažérska činnosť | Rakúsko & Slovensko Architektonické štúdie ✓ Projekt na stavebné povolenie ✓ Realizačné projekty a detaily ✓ Vizualizácie interiérov a exteriérov ✓ Zabezpečenie projekt. dokument. profesii ✓ Komunikácia s príslušnými úradmi ✓

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať projekt
profile image

Dávid M.

Firma
Senec
4,8
Elektroinštalácia

Profesionálne elektro montážne práce, revízie, projektová dokumentácia. Montáž, údržba, revízie a projekcia zabezpečovacích systémov na základe technickej licencie (akceptované poisťovňami).

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať projekt
profile image

Peter M.

Firma
Senec
4,7
Upratovacie služby

Vykonávam pravidelné alebo jednorazové údržby na objektoch v Bratislave a blízkom okolí. Ponúkam nasledovné práce: ◦ kompletné upratovacie služby,◦ kompletné záhradnícke služby, ◦ starostlivosť o interiérové rastliny, ◦ projektovanie a realizáciu okrasných záhrad, ◦ realizáciu a servis automatických závlah, ◦ orezávanie stromov, strihanie stromov a živých plotov, ◦ čistenie zanedbaných pozemkov, ◦ zemné práce, dovoz zeminy, štrkov, pieskov, okrasného kameniva, ◦ rôzne iné práce v interiéroch a exteriéroch nehnuteľností. Prácam sa venujem od roku 2016 v minulosti som pôsobil na objekte administratívnej budovy BBC, momentálne so svojim tímom zabezpečujem údržbu pre bytový dom Na Križovatkách, bytové domy Jégeho Alej, bytový dom Dubravia a rôzne iné nehnuteľnosti v Bratislave. V spolupráci s pražiarňou kávy GORIFEE zabezpečíme pre vašu oslavu, event, svadbu, firemnú akciu či inú akciu zaujímavý kávový catering. Teším sa na spoluprácu s Vami.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať projekt
profile image

T S.

Firma
Trnava
4,2
Rekonštrukcia bytu

Kompletné extrierové a interiérové práce, obklady, dlažby, ploty, zateplenie fasády, malé stavby, malovky, prerábky bytov, vizualizácie, elektrika a pod.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať projekt
Zobraziť viac
Často kladené otázky
Prečo si najímať projektanta cez Wilio?
Rozmýšľali ste nad stavbou nového domu alebo nad rekonštrukciou terajšieho domu? Nestrácajte čas prechádzaním webových stránok staviteľov a vyberaním plánu domu, ktorý pre vás aj tak nie je úplne vhodný. Namiesto toho si najmite odborníka, ktorý môže nakresliť plán vášho nového domova alebo prístavby so všetkými prvkami, ktoré potrebujete, aby ste dosiahli dokonalý výsledok, po ktorom túžite. Najlepšie miesto na vyhľadanie profesionálov zo stavebnej oblasti je Wilio. Či už potrebujete pomoc s vypracovaním plánov pre súkromné bývanie alebo komerčný projekt, budete môcť nájsť skúseného miestneho projektanta, ktorý vám pomôže zahájiť váš projekt. Jednoducho zadáte dopyt a spojíte sa s architektmi a projektantmi, ktorí môžu vypracovať plány na stavbu a dokonca pomôcť so schvaľovacím procesom na úradoch.
Kto je projektant a čo robí?
Práca projektanta je trochu podobná architektovi. Je zodpovedný za tvorbu technických výkresov a plánov. Patria sem špecifikácie konštrukcie alebo mechanizmov. Projektanti môžu pracovať s architektmi, vedcami alebo inžiniermi a môžu byť tiež zodpovední za posúdenie pevnosti konštrukcie a finančných nákladov na budovu. Projektanti zvyčajne na vytvorenie týchto plánov používajú postupy počítačového návrhu a navrhovania (CADD), ale niekedy aj ceruzky a rysovacie pomôcky.
Potrebujem architekta alebo projektanta?
Primárny rozdiel medzi nimi je: architekti môžu tímu poskytnúť technické aj umelecké poradenstvo, zatiaľ čo projektant sa zaoberá predovšetkým technickými aspektmi vášho projektu. Projektanti môžu poskytnúť výkresy pripravené na vyhotovenie so všetkými technickými špecifikáciami. Bohužiaľ, obvykle nemôžu vyhodnotiť váš projekt ako celok ani prispieť zásadnými zmenami v jeho dizajne, či usporiadaní. Ak uvažujete aj o angažovaní architekta, môžete pomocou Wilio nájsť toho správneho vo vašom okolí.
Môže projektant navrhnúť dom?
Áno aj nie. Projektant môže vytvárať technické plány na základe už vytvoreného dizajnu, takže najskôr musí návrh vytvoriť architekt. Projektant zvyčajne pracuje s architektom alebo pre architekta. Keď architekt vizualizuje dom, vrátane aspektov ako využitie priestoru, či zasadenie stavby do okolia, projektant prevedie návrh do technických špecifikácií, ktoré potom môže použiť stavebná firma.
Ako si vybrať správneho projektanta pre svoje stavebné plány?
Pri prijímaní toho pravého odborníka na spoluprácu si všímajte najmä dokázateľné vedomosti a vzdelanie v odbore, skúsenosti a komunikačné schopnosti. Prvý faktor zahŕňa technické zručnosti a vedomosti o stavebných predpisoch a štandardoch. Jeho skúsenosti a portfólio vám tiež môžu napovedať, či sa hodí pre váš projekt. Je dobré sa aj opýtať, či už niečo podobné, ako je váš plán, niekedy robil. A na záver, nezabudnite na dôležitosť komunikácie pri spolupráci. Potrebujete niekoho, kto vás bude pozorne počúvať, dá vám dobré rady a pomôže vám pri realizácii vašej vízie.
Čo všetko je súčasťou služieb projektanta?
Portál Wilio vás spojí s dôveryhodným projektantom vo vašej oblasti. Ten vám pomôže premeniť vašu víziu budúcej stavby na jasné plány, ideálne s pomocou architekta.
Čo je súčasťou služby
Konzultácia pri vypracovaní
Ak už máte o svojom projekte ohromujúcu predstavu, projektant vám môže pomôcť konvertovať ju do plánov, ktoré môžu schváliť inžinieri a realizovať stavebné firmy. Berte na vedomie, že ich poradenská oblasť je obmedzená, na rozdiel od architektov nemôžu poskytnúť celkovú víziu vášho projektu. Najviac, čo môžu urobiť, sú drobné vylepšenia vášho nápadu a potom dať všetko na papier. Najlepšie by bolo prekonzultovať ideu s architektom ešte predtým, ako sa so svojimi plánmi obrátite na projektanta. Váš projektant vám môže tiež odporučiť niektorých kolegov architektov, takže sa ho na to skúste tiež opýtať.
Vytváranie technických výkresov pomocou CAD alebo tradičných výkresov
Projektanti zvyčajne vytvárajú technické plány alebo plány priestoru pomocou počítačového programu CADD. Môžu však tiež použiť tradičnejšie prostriedky, ako papier, ceruzky a pravítka. Tak či onak, poskytujú veľmi konkrétny a prepočítaný plán, ktorý potom stavebný tím môže ľahko zrealizovať. Ak máte preferenciu, ako chcete mať urobené svoje technické výkresy, môžete to zadať vo svojom príspevku.
Spolupráca s architektmi a inžiniermi
Práca projektanta spočíva v spolupráci s architektmi, inžiniermi alebo dokonca vedcami. Ak ste už kontaktovali inžiniera a architekta, môžete si prostredníctvom Wilio najať projektanta, ktorý doplní váš tím. Naša platforma vás spojí s dostupnými špecialistami vo vašej oblasti, takže nemusíte hľadať ďaleko alebo dlho čakať, kým si dohodnete prvé osobné stretnutie.