Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Reklamné a marketingové služby

Najmite si skúseného odborníka na reklamné a marketingové služby z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Reklamné a marketingové služby

Potrebujete službu z oblasti reklamné a marketingové služby? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na správu sociálnych sietí, e-shop na mieru, online marketing, SEO optimalizáciu, copywriting, PPC. Cena aktivít pre marketing a reklamu sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: grafické služby, tlačiarenské služby, reklamné predmety, ktoré vám poskytne niektorý z našich 898 marketérov v danej kategórií

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Populárne lokality

Zobraziť viac

všetky

Služby

Čo zahŕňajú marketingové služby ?
Objednať si môžete marketingového konzultanta, ktorý vám pomôže s celým radom úloh od sociálnych médií a SEO až po reklamu a predaj. Najvyužívanejšie marketingové služby sú stratégia, nastavenia a plánovanie. Všetky marketingové aktivity je potrebné začať s čo najlepšou marketingovou stratégiou. Váš marketingový konzultant zistí vaše ciele a ľudí, ktorí využívajú vaše služby a skontroluje vaše analytické údaje aby zistil, čo funguje, čo zas nie a čo treba zlepšiť. Následné pre vás vytvorí osobný plán s odporúčanými aktivitami, marketingovou taktikou a dá vám zoznam úloh, ktoré je potrebné urobiť. Váš marketingový konzultant pre vás urobí prieskum trhu a nájde vhodných kandidátov pre cieľové skupiny, aby vedel efektívne propagovať vaše výrobky. Pomôcť vám môže aj s vytvorením účtu, ak potrebujete využiť nové platformy, sociálne média a softvér. Vie vám poradiť aj v PR oblasti (ak je súčasťou vášho podnikania). O jeho vytvorenú stratégiu sa môžete oprieť aj pri budúcich marketingových aktivitách alebo môžete jeho stratégiu implementovať aj do iných plánov s ďalšími odborníkmi.
Digitálny marketing
Digitálny marketing sa za posledných zhruba desať rokov veľmi zmenil, od prevažne tlačenej / televíznej / rozhlasovej reklamy až po celú škálu online marketingových kanálov. Väčšina marketingových konzultantov má skúsenosti s digitálnym marketingom a vie vám poradiť s najlepšími platformami digitálnych médií a online marketingu, aby ste oslovili svoje publikum a rozšírili svoje podnikanie. Váš konzultant bude mať pravdepodobne rozsiahle vedomosti a skúsenosti v oblasti webových stránok, marketingu v sociálnych sieťach, blogov, e-mailového marketingu, marketingového obsahu, SEO, online reklamy, vyhľadávacích nástrojov, video marketingu a ďalších. Jedným z najlepších spôsobov, ako osloviť a spojiť sa s publikom, je obsahový marketing.
Obsahový marketing
Obsahový marketing je akýkoľvek druh marketingu a komunikácie, ktorý zahŕňa organické vytváranie a / alebo zdieľanie obsahu s cieľom budovania vzdelávania, povedomia, dôvery a prepojenia. Pre obsahový marketing si nájdite konzultanta, ktorý vie pomôcť s riadením sociálnych sietí alebo odborníka na emailový marketing. Existujú aj takí marketingoví konzultanti, ktorí sa na sociálnych sieťach venujú len jednému kanálu, napríklad Instagramový marketing, Facebookový marketing, Twitterový marketing alebo dokonca aj Mailchimp.
Marketing v internetových vyhľadávačoch
Ak hľadáte pomoc s marketingom v internetových vyhľadávačoch, určite vyhľadajte pomoc konzultanta s odbornými znalosťami v oblasti internetových vyhľadávačov. Tento konzultant si prezrie vaše Google analytické nástroje. Vďaka ním vie zistiť počet návštevníkov danej stránky, ich pôvod, čo zadajú do vyhľadávača, aby našli práve vašu stránku a čas, ktorý na nej strávia. Konzultant vám pomôže aj v SEO oblasti, kde vylepší hodnotenie v Google pre vaše cieľové hľadané výrazy. Prípadne môže pomôcť so správou služby Google Adwords, takže môžete preskočiť priamo na vrchol Googlu pre príslušné hľadané výrazy, ktoré poskytujú zreteľnú návratnosť investícií. Predaj a reklama a Predaj a marketing idú často ruka v ruke - predaj potrebuje marketing na generovanie potenciálnych zákazníkov a marketing potrebuje predaj na ich konverziu. Váš marketingový konzultant vám môže pomôcť získať potenciálnych zákazníkov inzerovaním vašich produktov alebo služieb správnymi kanálmi, aby ste oslovili svoje publikum. Môže dokonca spolupracovať s vašim asistentom predaja pri nastavovaní nástrojov, ako je Salesforce, alebo pri vytváraní ponuky, ktorá vyhovuje potrebám vášho publika a rieši ich problémy.

Často kladené otázky

Prečo si prenajať marketingového konzultanta cez Wilio?
Je čas zintenzívniť vašu marketingovú komunikáciu? Máte nápad, ktorý chcete uviesť do života? Potrebujete marketingového konzultanta. Marketingový konzultant vám môže pomôcť so všetkým od plánovania a stratégie až po implementáciu prostredníctvom marketingu na sociálnych sieťach, marketingu vo vyhľadávačoch, predaja, reklamy, prieskumu a ešte oveľa viac. Pozrie sa na to, čo chcete dosiahnuť, a zvolí najlepšiu taktiku, ktorá vám pomôže osloviť publikum a dosiahnuť vyšší predaj. Na stránkach Wilio nájdete niekoľko chytrých marketingových konzultantov. Či už potrebujete radu, alebo hľadáte niekoho kto bude vedieť, ako dosiahnuť úspech, na Wilio nájdete skúsených marketingových konzultantov, ktorí sú pripravení pomôcť vám.
Čo robí marketingový konzultant ?
Markentingový konzultant vám poskytne radu, ako propagovať vaše podnikanie a osloviť ľudí. Vytvorí vám marketingový plán, ktorý zabezpečí, že všetky vaše marketingové aktivity budú v súlade s vašou stratégiou, a tiež im pomôžu s implementáciou.
Prečo je marketing dôležitý ?
Marketing je nevyhnutnou súčasťou vášho podnikania. Vďaka nemu môžete osloviť tých správnych ľudí, ktorí budú mať v budúcnosti záujem o kúpu vašich výrobkov alebo využitie vašich služieb. Marketing umožní vášmu biznisu rásť a pomôže rozšíriť vašu zákaznícku základňu, aby sa vaša značka rozširovala a ceny rástli.
Prečo sa v podnikaní spoľahnúť na marketingového konzultanta ?
Pre začiatok je aranžovanie vlastného marketingu úplne v poriadku. Časom však narazíte na úskalia, akými sú čas a odborná úroveň. Keď si najmete marketingového konzultanta, získate špecialistu, ktorý má skúsenosti s tým, čo funguje, ktorý dokáže vyhľadať príležitosti, poskytnúť radu a rýchlo vytvoriť plány a implementovať ich pre vaše podnikanie.
Existujú rôzne typy marketingových konzultantov?
Áno. Zatiaľ čo niektorí marketingoví konzultanti majú všeobecné znalosti, existujú aj takí, ktorí sa špecializujú na konkrétnu oblasť. Napríklad digitálny marketing, marketing vo vyhľadávačoch, marketingové stratégie, reklamu a obsahový marketing.
Potrebujú marketingoví konzultanti nejaké špecifické kvalifikácie alebo zručnosti?
Váš marketingový konzultant nepotrebuje žiadne špeciálne kvalifikácie, ale veľa z nich má vzdelanie v odbore obchod, marketing alebo komunikácia. Väčšina pochádza zo silného obchodného prostredia, založila a rozbehla svoje vlastné podnikanie alebo pracovala na správe marketingu pre iné organizácie.
Koľko ma bude stáť marketingové poradenstvo ?
Cena za služby marketingového konzultanta závisí od typu jeho marketingových znalostí, ktoré vyžadujete, od času, ktorý s vami a vašou úlohu strávi a aj od toho či ide o jednorazovú pomoc, alebo dlhšiu spoluprácu.

Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS