Rady a tipy
Ako to funguje?
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Rekonštrukcia domu

Hľadáte staviteľa na rekonštrukciu domu? V tejto kategórii máme množstvo profesionálov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt
33 286 profesionálov na Slovensku
89 865 vyriešených projektov
4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov
260 000 + inštalácií aplikácie
Potrebujete poradiť pri zadávaní dopytu? Neváhajte a zavolajte nám na +421 232 111 030
Rekonštrukcia domu

Potrebujete službu z oblasti rekonštrukcia domu? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na búracie a murárske práce, výmena podlahy, rekonštrukciu fasády a maľovanie interiéru. Cena prerábky a obnovy domu sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: konzultácie, dlažba a obklad, náklady na nábytok a farbu, ktoré vám poskytne niektorý z našich stavbárov v danej kategórií

Pozrite tiež:CenníkyRady a tipy
33 286 profesionálov na Slovensku
89 865 vyriešených projektov
4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov
260 000 + inštalácií aplikácie
Užitočné informácieČo potrebujete vedieť

Ako fungujú služby rekonštrukcie a renovácie nehnuteľností?

Odborníci, na ktorých sa môžete spoľahnúť, že budú pracovať na rekonštrukcii domu, sú tí, ktorí majú skúsenosti a sú plne oddaní svojej pracovnej oblasti. 

Nástroje a vybavenie: Tím odborníkov na renováciu prinesie všetky potrebné nástroje a vybavenie pre vašu rekonštrukciu. Od rebríkov rôznych veľkostí až po širokú škálu ručného a elektrického náradia sú odborníci úplne pripravení na to, aby zvládli opravy vašej nehnuteľnosti. 

Obstaranie materiálov: Nechajte materiály na odborníkov! Po vykonaní obhliadky nehnuteľnosti, ktorá sa bude rekonštruovať, budete presne vedieť, čo je potrebné na dokončenie vášho projektu, či už ide o rekonštrukciu kuchyne alebo iné. Všetko objednajú a prinesú priamo na miesto rekonštrukcie. 

Transparentnosť cien: Po obhliadke vašej nehnuteľnosti vás budeme kontaktovať a ponúkneme vám finálnu cenovú ponuku projektu. Vaša konečná faktúra bude tiež obsahovať podrobné informácie o všetkých nákladoch vrátane nákladov na použitý materiál.

Typy projektov, s ktorými vám môžeme pomôcť?

Môžete sa hneď rozhliadnuť po svojom mieste a premýšľať o tom, ako ho chcete vylepšiť, pretože s tým vám určite môžeme pomôcť. Tu je niekoľko príkladov na inšpiráciu, ktoré môžeme vykonať: výmena podlahy (drevenej alebo laminátovej), obklad palubovkami, nové obklady, maliarske a natieračské práce, elektrikárske práce (rozvody, osvetlenie), renovácia kuchyne alebo kúpeľne, nové omietky.

Často kladené otázky 

Otázka: Ako môžem zrušiť objednanú rekonštrukciu?

Odpoveď: Ak už naše služby nepotrebujete a chcete ich zrušiť, postupujte takto: Začnite prihlásením do svojho účtu Wilio a kliknutím na Moje projekty. Kliknite na projekt, ktorý chcete zrušiť a v menu Možnosti vyberte Zrušiť projekt. To je všetko, čo musíte urobiť. 

Otázka: Chcem zrekonštruovať svoj dom, ale neviem, ako k tomu pristúpiť. Môžete mi pomôcť?

Odpoveď: Áno, zadajte Váš projekt na Wilio s jednoduchým popisom, čo plánujete rekonštruovať. Ozvu sa Vám odborníci na rekonštrukcie aj s ich hodnotením. Skonzultujte vase otázky s odborníkom, ktorého si vyberiete, či už cez Wilio alebo si s ním dohodnite stretnutie, ideálne priamo na mieste rekonštrukcie. 

Otázka: Viete si cez Wilio zaobstarať materiál potrebný na rekonštrukciu?

Odpoveď: Áno, uveďte to pri zadávaní vášho projektu vo Wilio a záujemcovia o váš projekt vám nacenia nielen prácu, ale aj potrebný materiál. Alternatívou je, že si všetok materiál obstaráte sami a odborníkom na rekonštrukcie z Wilio zaplatíte iba za prácu. 

Otázka: Koľko času trvá rekonštrukcia?

Odpoveď: Závisí to od niekoľkých faktorov, napríklad od veľkosti nehnuteľnosti a typu práce, ktorú chcete vykonať. Po prieskume vám budeme schopní poskytnúť dobrý odhad. 

Otázka: Môžu odborníci z Wilio po ukončení rekonštrukcie upratať nehnuteľnosť?

Odpoveď: Tím po ukončení práce upraví miesto. Ak máte záujem o špeciálne alebo hĺbkové čistenie, uveďte to vo svojom dopyte, a odborníci z Wilio to nacenia. 

Otázka: Aké je pokrytie Wilio?

Odpoveď: Wilio vám vie nájsť najlepších odborníkov na celom Slovensku. 

Otázka: Aká je dostupnosť služby Wilio?

Odpoveď: Platforma Wilio je dostupná 24 hodín denne. Zadať dopyt alebo komunikovať s dodávateľmi prác tak môžete kedykoľvek. Zákaznícka podpora Wilio je v prevádzke od 9:00 do 17:00. 

Otázka: Čo so všetkým stavebníkom odpadom?

Odpoveď: Ak máte záujem, aby sa dodávateľ z Wilio postaral aj o Váš stavebný odpad, uveďte to vo vašom dopyte, prípadne na to zadajte nový dopyt na Wilio.