Rekonštrukcia kuchyne

Najmite si skúseného odborníka na rekonštrukciu kuchyne z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt
Zistiť viac
16875 poskytovateľov
Zadať dopyt
Zistiť viac

Prečo práve Wilio?

Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov z vášho okolia.

Wilio vám pomôže zadarmo zohnať overených a kvalifikovaných profesionálov na takmer akúkoľvek službu či remeslo.

27 638profesionálov na Slovensku
50 983vyriešených projektov
4,8 / 5priemerné hodnotenie našich odborníkov
199 720 inštalácií aplikácie

Ako Wilio funguje?

Stačí zadať dopyt

Odpovedzte na pár otázok o tom akú službu potrebujete.

Oslovíme tých najlepších

Nájdeme tých najvhodnejších odborníkov podľa vašich požiadaviek.

Vyberte si najlepšiu ponuku

Porovnajte ponuky a vyberte si z najlepšie hodnotených odborníkov.

Zadajte dopyt

Služby v tvojom okolí

Radí náš odborník Peter

Čo potrebujem vedieť

Radí náš odborník Peter

Často kladené otázky

Prečo si rezervovať rekonštrukciu kuchyne cez Wilio?

Väčšina rodín prerastie svoju kuchyňu alebo potrebuje aktualizáciu kuchyne každých 10 - 15 rokov. Takže ak máte pocit, že vaša kuchyňa potrebuje zmenu, môže byť čas na renováciu kuchyne. Profesionálny renovátor kuchyne vykoná vašu rekonštrukciu rýchlejšie a na vyššej úrovni a možno vám ušetrí peniaze. Profesionáli zvládnu všetky podrobnosti, aby ste popri žonglovaním medzi prácou, deťmi a životom nezostali uviaznutí v rozostavanej kuchyni. Rezervácia renovácie vašej kuchyne cez Wilio vám umožní prístup k tisícom kvalifikovaných miestnych obchodníkov v rámci vášho rozpočtu. Nájdete skúseného odborníka, ktorý zvládne celú prácu od plánovania po dokončenie, alebo takého, ktorý bude zvládne úlohy, s ktorými potrebujete najviac pomôcť.

Najať profesionálneho renovátora kuchyne alebo urobiť rekonštrukciu kuchyne na vlastnú päsť?

Prenájom služieb profesionálneho renovátora kuchyne je skvelý spôsob, ako ušetriť čas, vyhnúť sa zraneniam a dosiahnuť najprofesionálnejšiu povrchovú úpravu, a aj tí najšikovnejší remeselníci budú počas rekonštrukcie kuchyne potrebovať odbornú podporu od inštalatérov a elektrikárov.

Ako sa môžem pripraviť na rekonštrukciu kuchyne?

Najskôr dôkladne preskúmajte požadovaný štýl, farby a usporiadanie kuchyne a potom podľa toho naplánujte svoj rozpočet. Počas svojej renovácie sa budete musieť pripraviť na život bez kuchyne, takže si vyhraďte odkladací priestor a investujte do elektrickej panvice na opekanie a pripravte sa na najmenej mesiac hluku a prachu.

Aké sú kroky pri renovácii kuchyne?

1. Vyberte si dizajn, materiály a nastavte svoj rozpočet. 2. Demontujte časti svojej existujúcej kuchyne, ktoré sa majú vymeniť. 3. V prípade potreby vykonajte inštalatérske práce a aktualizujte elektroinštalácie. 4. Nainštalujte nové obklady, kuchynskú linku, osvetlenie a spotrebiče.

Služby

Čo zahŕňa renovácia kuchyne?

Každý projekt renovácie kuchyne začína plánovaním a dizajnom. Uistite sa, že viete, ktoré prvky chcete zmeniť, odstrániť a aktualizovať a koľko to bude pravdepodobne stáť, pretože možno nebudete musieť urobiť úpravy v rozpočte. Ak sú niektoré diely stále v dobrom stave a sú v súlade s novým dizajnom, môžete ich zachovať tak, ako sú, a využiť svoj rozpočet na ďalšie funkcie. Po naplánovaní vašej renovácie (a premiestnení všetkého jedla a riadu) budú ďalšie kroky závisieť od toho, čo ste zahrnuli do svojich plánov:

Zbúrate svoju existujúcu kuchyňu

Prvý krok, ktorý váš odborník urobí, je zvyčajne odstránenie vašej existujúcej kuchyne alebo akýchkoľvek častí v nej, ktoré si nenecháte. Začne odstránením existujúcich dverí a podstavcov skriniek, po ktorých budú nasledovať obklady dverí a okien. Potom vypnú napájanie a odstránia zabudované spotrebiče a svietidlá. Ak vymieňate stenové panely a podlahu, budú odstránené ako posledné. Budete musieť bezpečne uložiť všetko, čo chcete zachrániť, a možno budete musieť zorganizovať odvoz odpadu, aby ste uvoľnili miesto na inštaláciu.

Inštalácia nových spotrebičov

Keď si kúpite svoje nové spotrebiče, ako sú rúry na pečenie, varné dosky, ventilátory a svetlá, zvyčajne ich bude musieť inštalovať kvalifikovaný elektrikár. Začnú vypnutím napájania, vody a plynu. Potom nainštalujú vaše nové zariadenie, skontrolujú, či je bezpečné, zabezpečené a vyrovnané a potom vyskúšajú jeho funkčnosť. Po dokončení inštalácie spotrebičov sa napájanie znova zapne.

Inštalácia novej podlahy

Pri inštalácii nových kuchynských podláh si väčšina ľudí zvolí ľahko čistiteľné a odolné možnosti, ako sú dlaždice, bridlica alebo linoleum. Po odstránení existujúcich podláh bude váš dodávateľ podlahových krytín z oblasti odstraňovať prach a nečistoty. Ak si všimne akékoľvek problémy s výškou alebo úrovňou podlahy, bude potrebné vyrovnať podlahu a potom pripraviť povrch zvukovou izoláciou, bariérou proti vlhkosti. Váš inštalatér podlahy použije na pripevnenie novej podlahy lepidlá alebo cement. Po nainštalovaní všetkých podláh znova skontrolujú, či je všetko rovné a všetky hrany sú utesnené, a to pred inštaláciou líšt a povrchových úprav, aby medzi vašou podlahou a skriňou neboli žiadne medzery.

Inštalácia skriniek

Skrinky sú stredobodom vašej kuchyne, preto sa oplatí investovať do profesionálnej inštalácie. Zvyčajne stolár alebo inštalatér skriniek skontroluje usporiadanie kuchyne, skontroluje, či máte všetky kusy a potom začnú montovať skrinky. Každú skrinku pripevnia jednu vedľa druhej a tiež k stenám. Pomocou vodováhy skontrolujú, či je každá skrinka vodorovná, takže sú pripravení na inštaláciu pracovnej dosky.

Inštalácia nových dosiek

Keď sú vaše skrinky na svojom mieste, môže odborník pripevniť vašu novú dosku. V závislosti od usporiadania vašej kuchyne si možno budete môcť kúpiť štandardnú kuchynskú dosku v obchode. V opačnom prípade budete musieť prispôsobiť existujúcu dosku alebo nainštalovať dosku vyrobenú na mieru, aby sa zmestila do vášho priestoru. Inštalácia pultovej dosky spočíva v namontovaní pultovej dosky na vaše skrinky a steny pred jej zaistením na mieste pomocou lepidla, skrutiek a konzol. Nakoniec inštalátor pracovnej dosky utesní všetky hrany a vyčistí všetok odpad.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS

App Store
Google Play
AppGallery
Začnite zarábaťPriemerná hodnota projektu na Wilio je 2 100€.

Napísali o nás

…Wilio podporuje omnoho sofistikovanejšiu formu spájania dopytu a ponuky.

Rýchle sprostredkovanie a ušetrené desiatky eur.

Spomedzi slovenských služieb tak ide zrejme o najintuitívnejšiu a najmodernejšiu službu na trhu práce. 

...nová služba na nájdenie remeselníka, v ponuke ich má viac ako 20-tisíc...

Konečne sa zákazník ocitne v pozícii toho, kto si môže vyberať.

A ako dokázal náš test, naozaj vám odborníka zoženie expresne rýchlo. 

...nájde vám právnika aj remeselníka...

...odporúčam všetkým, ktorí sa chystajú na rôzne prerábky v byte či dome a hľadajú skúsených odborníkov...

...prvou voľbou, keď ľudia potrebujú akúkoľvek službu...

...keď dostente ponuku aj s referenciami do niekoľkých minút, je to prekvapujúco pozitívna emócia