Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Rekonštrukcia kuchyne

Najmite si skúseného odborníka na rekonštrukciu kuchyne z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Rekonštrukcia kuchyne

Potrebujete službu z oblasti rekonštrukcia kuchyne? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na odstránenie pôvodnej kuchynskej linky, výroba a montáž novej kuchynskej linky, zapojenie spotrebičov, inštalačné práce a maľovanie. Cena prerábky kuchyne sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: odvoz odpadu, nákup spotrebičov, revízie elektriny a plynu, ktoré vám poskytne niektorý z našich 19143 stavbárov v danej kategórií

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Populárne lokality

Zobraziť viac

všetky

Často kladené otázky

Prečo si rezervovať rekonštrukciu kuchyne cez Wilio?
Väčšina rodín prerastie svoju kuchyňu alebo potrebuje aktualizáciu kuchyne každých 10 - 15 rokov. Takže ak máte pocit, že vaša kuchyňa potrebuje zmenu, môže byť čas na renováciu kuchyne. Profesionálny renovátor kuchyne vykoná vašu rekonštrukciu rýchlejšie a na vyššej úrovni a možno vám ušetrí peniaze. Profesionáli zvládnu všetky podrobnosti, aby ste popri žonglovaním medzi prácou, deťmi a životom nezostali uviaznutí v rozostavanej kuchyni. Rezervácia renovácie vašej kuchyne cez Wilio vám umožní prístup k tisícom kvalifikovaných miestnych obchodníkov v rámci vášho rozpočtu. Nájdete skúseného odborníka, ktorý zvládne celú prácu od plánovania po dokončenie, alebo takého, ktorý bude zvládne úlohy, s ktorými potrebujete najviac pomôcť.
Najať profesionálneho renovátora kuchyne alebo urobiť rekonštrukciu kuchyne na vlastnú päsť?
Prenájom služieb profesionálneho renovátora kuchyne je skvelý spôsob, ako ušetriť čas, vyhnúť sa zraneniam a dosiahnuť najprofesionálnejšiu povrchovú úpravu, a aj tí najšikovnejší remeselníci budú počas rekonštrukcie kuchyne potrebovať odbornú podporu od inštalatérov a elektrikárov.
Ako sa môžem pripraviť na rekonštrukciu kuchyne?
Najskôr dôkladne preskúmajte požadovaný štýl, farby a usporiadanie kuchyne a potom podľa toho naplánujte svoj rozpočet. Počas svojej renovácie sa budete musieť pripraviť na život bez kuchyne, takže si vyhraďte odkladací priestor a investujte do elektrickej panvice na opekanie a pripravte sa na najmenej mesiac hluku a prachu.
Aké sú kroky pri renovácii kuchyne?
1. Vyberte si dizajn, materiály a nastavte svoj rozpočet. 2. Demontujte časti svojej existujúcej kuchyne, ktoré sa majú vymeniť. 3. V prípade potreby vykonajte inštalatérske práce a aktualizujte elektroinštalácie. 4. Nainštalujte nové obklady, kuchynskú linku, osvetlenie a spotrebiče.

Služby

Čo zahŕňa renovácia kuchyne?
Každý projekt renovácie kuchyne začína plánovaním a dizajnom. Uistite sa, že viete, ktoré prvky chcete zmeniť, odstrániť a aktualizovať a koľko to bude pravdepodobne stáť, pretože možno nebudete musieť urobiť úpravy v rozpočte. Ak sú niektoré diely stále v dobrom stave a sú v súlade s novým dizajnom, môžete ich zachovať tak, ako sú, a využiť svoj rozpočet na ďalšie funkcie. Po naplánovaní vašej renovácie (a premiestnení všetkého jedla a riadu) budú ďalšie kroky závisieť od toho, čo ste zahrnuli do svojich plánov:
Zbúrate svoju existujúcu kuchyňu
Prvý krok, ktorý váš odborník urobí, je zvyčajne odstránenie vašej existujúcej kuchyne alebo akýchkoľvek častí v nej, ktoré si nenecháte. Začne odstránením existujúcich dverí a podstavcov skriniek, po ktorých budú nasledovať obklady dverí a okien. Potom vypnú napájanie a odstránia zabudované spotrebiče a svietidlá. Ak vymieňate stenové panely a podlahu, budú odstránené ako posledné. Budete musieť bezpečne uložiť všetko, čo chcete zachrániť, a možno budete musieť zorganizovať odvoz odpadu, aby ste uvoľnili miesto na inštaláciu.
Inštalácia nových spotrebičov
Keď si kúpite svoje nové spotrebiče, ako sú rúry na pečenie, varné dosky, ventilátory a svetlá, zvyčajne ich bude musieť inštalovať kvalifikovaný elektrikár. Začnú vypnutím napájania, vody a plynu. Potom nainštalujú vaše nové zariadenie, skontrolujú, či je bezpečné, zabezpečené a vyrovnané a potom vyskúšajú jeho funkčnosť. Po dokončení inštalácie spotrebičov sa napájanie znova zapne.
Inštalácia novej podlahy
Pri inštalácii nových kuchynských podláh si väčšina ľudí zvolí ľahko čistiteľné a odolné možnosti, ako sú dlaždice, bridlica alebo linoleum. Po odstránení existujúcich podláh bude váš dodávateľ podlahových krytín z oblasti odstraňovať prach a nečistoty. Ak si všimne akékoľvek problémy s výškou alebo úrovňou podlahy, bude potrebné vyrovnať podlahu a potom pripraviť povrch zvukovou izoláciou, bariérou proti vlhkosti. Váš inštalatér podlahy použije na pripevnenie novej podlahy lepidlá alebo cement. Po nainštalovaní všetkých podláh znova skontrolujú, či je všetko rovné a všetky hrany sú utesnené, a to pred inštaláciou líšt a povrchových úprav, aby medzi vašou podlahou a skriňou neboli žiadne medzery.
Inštalácia skriniek
Skrinky sú stredobodom vašej kuchyne, preto sa oplatí investovať do profesionálnej inštalácie. Zvyčajne stolár alebo inštalatér skriniek skontroluje usporiadanie kuchyne, skontroluje, či máte všetky kusy a potom začnú montovať skrinky. Každú skrinku pripevnia jednu vedľa druhej a tiež k stenám. Pomocou vodováhy skontrolujú, či je každá skrinka vodorovná, takže sú pripravení na inštaláciu pracovnej dosky.
Inštalácia nových dosiek
Keď sú vaše skrinky na svojom mieste, môže odborník pripevniť vašu novú dosku. V závislosti od usporiadania vašej kuchyne si možno budete môcť kúpiť štandardnú kuchynskú dosku v obchode. V opačnom prípade budete musieť prispôsobiť existujúcu dosku alebo nainštalovať dosku vyrobenú na mieru, aby sa zmestila do vášho priestoru. Inštalácia pultovej dosky spočíva v namontovaní pultovej dosky na vaše skrinky a steny pred jej zaistením na mieste pomocou lepidla, skrutiek a konzol. Nakoniec inštalátor pracovnej dosky utesní všetky hrany a vyčistí všetok odpad.

Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS