Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Rekonštrukcia kúpeľne

Najmite si skúseného odborníka na rekonštrukciu kúpeľne z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Rekonštrukcia kúpeľne

Potrebujete službu z oblasti rekonštrukcia kúpeľne? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na búracie a murárske práce, obkladanie dlažby, zapájanie toalety, umývadiel a sprchového kúta. Cena prerábky kúpeľne sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: odvoz odpadu a náklady na maľovanie, ktoré vám poskytne niektorý z našich 19964 stavbárov v danej kategórií

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Populárne lokality

Zobraziť viac

všetky

Služby

Čo zahŕňa rekonštrukcia kúpeľne?
Skúsení domáci majstri, inštalatéri a stavitelia vám môžu pomôcť s malými kozmetickými úpravami vašej kúpeľne. Vymenia vám sprchové hlavice, vodovodné batérie, namontujú dvere sprchovej zásteny, alebo dokonca namontujú vašu toaletu. Ak však hľadáte kompletnú opravu kúpeľne, potrebujete špecialistu na renováciu kúpeľne. Zoznam toho, čo môžete očakávať pri práci s dodávateľmi a odborníkmi na renováciu kúpeľní:
Krok 1. Cenová ponuka a plánovanie
Pre vytvorenie presnej cenovej ponuky, bude musieť majster priestor vidieť. Náklady sa budú odvíjať od veľkosti vašej kúpeľne, od časovej náročnosti projektu (zvyčajne 13 - 25 dní na renováciu celej kúpeľne) a od potrebných materiálov. Ste to vy, kto zodpovedá za výber a objednanie všetkých nových zariadení a príslušenstva - vaňa, toaleta, jednotky, dlaždice atď. Mali by ste ich nakúpiť a dodať pred dátumom začatia rekonštrukcie. Váš dodávateľ zašle ponuku a vypracuje plán pre všetkých zúčastnených, aby sa zabezpečilo, že všetko bude napredovať tak, ako si prajete.
Krok 2. Zbúranie starej kúpeľne
Stavitelia a demolační odborníci odstránia vybavenie a buď uskladnia alebo zakryjú, aby boli chránené počas stavebných prác.
Krok 3. Pripravte sa na novú kúpeľňu
Ďalej váš inštalatér a elektrikár vykonajú hrubé osadenie. To znamená vložiť inštalatérske a elektrické vedenie na miesto bez jeho pripojenia. Potom prichádza na scénu váš stolár, štukatér a obkladač, ktorý postaví alebo pripraví vaše steny a podlahu. To môže trvať 2 – 5 dní v závislosti od veľkosti vašej kúpeľne a času sušenia potrebného na omietanie, stierkovanie a základnú farbu.
Krok 4. Pridanie nového zariadenia
V tomto kroku skutočne uvidíte, ako vaša nová kúpeľňa ožije. Najskôr váš obkladač položí dlaždice a maliar vymaľuje steny. Akonáhle sú suché, je možné nasťahovať váš nový kúpeľňový nábytok. Váš inštalatér a elektrikár teraz dokončia všetky pripojenia. Ostatní remeselníci použijú hydroizolácie a tmely na umývadlá, sprchy a vane. Nakoniec sú namontované sklenené armatúry, ako zrkadlá alebo sprchové dvere.
Krok 5. Záverečná kontrola a čistenie
Keď je všetko nainštalované a suché, váš renovátor kúpeľní vykoná konečnú kontrolu. Remeselníci po sebe vyčistia a zlikvidujú všetky zvyšky obalov. Váš dodávateľ môže dokončiť základné upratovanie, ale možno si budete chcieť objednať aj profesionálne upratovacie služby, aby sa vaša kúpeľňa ligotala.

Často kladené otázky

Prečo nájsť svojho odborníka na rekonštrukciu kúpeľne cez Wilio?
Hľadáte odborníka, ktorý má za sebou nejednu rekonštrukciu kúpeľne? Či už chcete zmeniť dizajn svojej kúpeľne, vytvoriť v nej viac priestoru, alebo ju skrátka vylepšiť pred predajom nehnuteľnosti, ste na správnom mieste. Nájdite rekonštruktéra vo vašom okolí a konečne doprajte svojej kúpeľni nový vzhľad, ktorý potrebuje. Najlepším spôsobom, ako si najať dodávateľa rekonštrukcie kúpeľní, je zverejniť svoj dopyt na Wilio. Je to rýchly a ľahký spôsob ako nájsť profesionálnu pomoc včas a v rámci rozpočtu.
Ako často je potrebné renovovať kúpeľne?
Väčšina ľudí prerobí svoje kúpeľne každých 11-15 rokov. Ak ešte nie ste pripravení na jej úplnú renováciu, môžete ju oživiť jednoduchým trikom: pomocou pravidelného čistenia dlaždíc a škárovacej hmoty. Takto minimalizujete plesne a sfarbenie.
Aké sú kľúčové kroky pri renovácii kúpeľne?
Renovácia kúpeľne sa začína cenovou ponukou a projektovým plánom. Po ich potvrdení nasledujú ďalšie kľúčové kroky: odstránenie starých kúpeľňových armatúr, vodovodných a elektrických rozvodov, stavebné práce, inštalácia nových zariadení, vodovodné a elektrické prípojky, potom záverečné vyčistenie a kontrola.
Aké výhody prináša najatie profesionála na renováciu vašej kúpeľne?
Kompletné rekonštrukcie kúpeľní si vyžadujú elektroinštalačné a vodovodné práce, ktoré by mal vykonávať iba kvalifikovaný odborník. Navyše, keď si najmete profesionála, môžete si byť istý jeho rozsiahlymi skúsenosťami a najlepšími náradím. Práve tak dokončí prácu na vysokej úrovni.
Aké zručnosti a remeslá sa týkajú renovácie kúpeľne?
Medzi hlavné odbory, ktoré sa zaoberajú renováciou kúpeľní, patria stavbári, tesári, štukatéri, obkladači, inštalatéri a elektrikári. Množstvo remeselníkov, ktorých si najmete, bude závisieť od rozsahu vašej renovácie kúpeľne.
Akú kvalifikáciu a výučný list bude môj renovátor kúpeľní potrebovať?
Je dobré si pred podpísaním zmluvy skontrolovať, či sú vaši obchodníci členmi miestnych stavebných združení s licenciou a sú poistení pre stavebné práce. Vhodné je zistiť aj ich posledné referencie.
Koľko bude stáť rekonštrukcia mojej kúpeľne?
Priemerné náklady na čiastočnú renováciu kúpeľne na Wilio sú 35 – 700 €, ale môžu byť aj väčšie, aj menšie. Kompletná renovácia sa pohybuje v rozmedzí od 2 000 – 8 000 €, samozrejme nájdu sa aj výnimky, kde to s rozpočtami vyletí do nebeských výšok. Ale to sú luxusné prípady.
Potrebuje remeselník na renováciu kúpeľne oprávnenie?
Pri rekonštrukciách kúpeľní bude pravdepodobne potrebné zistiť, aké licencie špecialistov môžu byť na jednotlivé výkony potrebné. Nezabudnite sa pred uzavretím zmluvy uistiť, že má remeselník príslušný výučný list a tiež poistenie.

Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS