Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Renovácia dverí

Najmite si skúseného odborníka na renovácia dverí z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Renovácia dverí

Potrebujete službu z oblasti renovácia dverí? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na brúsenie dverí, výmenu sklenej výplne, lepenie fólií rôzneho dekoru. Cena obnovy dverí sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: náklady na dopravu, použitie prémiového dekoru, ktoré vám poskytne niektorý z našich 15775 špecialistov v danej kategórií

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Populárne lokality

Zobraziť viac

všetky

Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.

Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

Prečo si vybrať Wilio na opravu / renováciu dverí? 

  • Dokážeme vyriešiť rôzne problémy s opravou dverí a opravou okenného rámu na dverách. Bez ohľadu na dôvod, prečo vaše dvere nepracujú správne, vám skúsený technik z Wilio ušetrí čas. Uvidíte, že vlhké prostredie môže spôsobiť zdeformovanie vašich dverí. Alebo nedbanlivé a príliš časté používanie, ako je príliš časté otváranie / zatváranie dverí, môže poškodiť pánty / závesy. Nech už je to čokoľvek, môžete si byť istí, že odborník Wilio dokáže vyriešiť akýkoľvek problém s vašimi dverami alebo oknom vrátane ich tesnosti, pruženia, nesprávneho nastavenia zámkov, chybných závesov, nastavenia rámu dverí, vŕzgania, nezavretia / zablokovania a ďalších. 
  • Rýchla reakcia na  núdzové situácie poškodených dverí.  Na Wilio si môžete objednať technika aj na núdzovú pomoc pri vchádzaní (dvere a okná), aby sme vám pomohli v prípade akejkoľvek neočakávanej, nešťastnej udalosti. Takže ak sa stanete obeťou vlámania alebo násilia, nebuďte znepokojení! Čo najskôr pošleme profesionála, ktorý obnoví bezpečnosť vašej rodiny a vášho majetku. Či už potrebujete dočasne zablokovať dvere alebo opraviť zámok dverí rozbitý vandalmi, špecialista sa pokúsi doraziť do pol hodiny od vášho hovoru, v závislosti od dopravnej situácie. Technik vám môže dodať úplne nové a oveľa bezpečnejšie dvere a poškodené vám vymeniť. 
  • Preukázané odborné znalosti plne vybavených technikov na dvere vo vašom okolí. Inštalatéri a údržbári dverí, s ktorými spolupracujeme, sú vyškolení a skúsení v oblasti dokončovania rôznych prác v oblasti opráv dverí a okenných rámov. Váš vybraný technik okrem toho prinesie všetko potrebné náradie a vybavenie, taktiež ďalšie materiály a kvalitné spotrebné materiály, ktoré ste požadovali kúpiť. Ak sú vaše dvere neopraviteľné, môžeme vám  pomôcť s výmenou poškodených dverí a namontovaním nových dverí. 
  • Ľahká rezervácia: Náš on-line proces rezervácie je veľmi jednoduchý a nezaberie vám viac ako pár minút. Choďte na webovú stránku Wilio alebo si stiahnite našu šikovnú aplikáciu Wilio (dostupná v Apple Store aj Google Play) a jednoducho pár klikmi vytvorte dopyt na opravu dverí. 

Môžeme vám pomôcť s rôznymi potrebami súvisiacimi s dverami alebo oknami, bez ohľadu na to, či potrebujete vymeniť zámok, upraviť okenný rám alebo namontovať úplne nové vchodové dvere, aby sme zlepšili bezpečnosť vašej nehnuteľnosti. Pracujeme s materiálmi, ktoré vyhovujú všetkým štandardom. Nižšie teda uvádzame, čo môže odborníci na dvere a okná najatí na Wilio urobiť:

  • Opravy a úpravy drevených a plastových okenných rámov. 
  • Osadenie a výmena dverí: Dvere PVC/plastové, drevené dvere, protipožiarne dvere, terasové dvere, francúzske dvere. 
  • Dodatočné opravy dverí / okien: oprava chybného zámku, výmena zámku / nová inštalácia zámku, služba otvorenia uzamknutých dverí. Technici vám môžu poskytnúť rôzne  typy zámkov, ktoré spĺňajú najprísnejšie normy kvality STN. 

Často kladené otázky 

Otázka: Ako dlho trvá renovácia dverí?

Odpoveď: Trvanie renovácie dverí bude závisieť od toho, aká zložitá je práca. Montér alebo odborník na opravy dverí bude môcť na mieste potvrdiť, ako dlho mu približne bude trvať dokončenie úlohy. 

Otázka: Kde všade je služba Wilio dostupná?

Odpoveď: Služba Wilio je dostupná na celom Slovensku a v niekoľkých ďalších krajinách.

Otázka: Musím pre prácu poskytnúť všetky materiály?

Odpoveď: Môžete si nechať dodať všetok materiál od vášho technika a ich náklady budú iba zahrnuté v konečnej cene. 

Otázka: Môžete zlikvidovať moje staré dvere po ich výmene?

Odpoveď: Áno, bude to však podliehať dodatočným nákladom a opatreniam. 

Otázka: Poskytujete služby aj obchodným zákazníkom?

Odpoveď: Áno, naše služby sú dostupné pre komerčných aj domácich klientov. 

Otázka: Pôsobíte mimo  pracovnej doby?

Odpoveď: Áno, konkrétny čas služby závisí iba od dostupnosti individuálneho odborníka a vašej dohody s ním. 

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS