Rady a tipy
Ako to funguje?
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Renovácia kuchynskej linky

Hľadáte stolára na renováciu kuchynskej linky? V tejto kategórii máme množstvo profesionálov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt
33 324 profesionálov na Slovensku
90 145 vyriešených projektov
4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov
260 000 + inštalácií aplikácie
Potrebujete poradiť pri zadávaní dopytu? Neváhajte a zavolajte nám na +421 232 111 030
Renovácia kuchynskej linky

Potrebujete službu z oblasti renovácia kuchynskej linky? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na brúsenie a lakovanie kuchynskej linky, výmenu jednotlivých častí, odstránenie pôvodnej kuchynskej linky, výrobu a montáž novej kuchynskej linky. Cena obnovy kuchynskej linky sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: vizualizácia a konzultácie, ktoré vám poskytne niektorý z našich špecialistov v danej kategórií

Pozrite tiež:CenníkyRady a tipy
33 324 profesionálov na Slovensku
90 145 vyriešených projektov
4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov
260 000 + inštalácií aplikácie
Užitočné informácieČo potrebujete vedieť

Tu je príklad, ako si zajednať renováciu kuchyne cez Wilio! 

  • Máme profesionálov, na ktorých sa môžete spoľahnúť. Službu renovácie vašej kuchyne vykonávajú remeselníci, ktorí majú bohaté skúsenosti s renováciami kuchýň a sú plne oddaní svojej práci. Všetko urobia kvalifikovaní a skúsení dodávatelia. Povedzme, že vaša kuchyňa vyžaduje opravy elektrických zásuviek, svietidiel. To bude riešiť profesionálny elektrikár, ktorý sa postará o obnovenie bezpečnosti a funkčnosti elektrickej inštalácie. A keď už sme pri kuchynskom vybavení a inštalácii, nechajte to na kvalifikovaného kuchynského inštalatéra a očakávajte kvalitnú prácu. 
  • Zaručené vysokokvalitné služby Wilio. Wilio je prísľubom dobre vykonanej práce. 
  • Transparentnosť nákladov. Po obhliadke miesta projektu a dôkladnom zvážení všetkých vašich potrieb vám Wilio dodávateľ poskytne konečný cenový odhad renovácie vašej kuchyne pred tým než zaháji akúkoľvek prácu. V prípade, že dodávateľ dodáva aj materiál, bude jeho cena obsahovať cenu za prácu ako aj cenu za materiál. 

Čo môžeme urobiť v rámci vášho projektu renovácie kuchyne?

Teraz by ste mohli byť trochu zmätení, ako vôbec pristupovať k obnove vášho kuchynského priestoru. Renovácia kuchyne je časovo náročný projekt a nezrealizuje sa za jeden deň. Nestresujte sa tým! Zrenovovali sme nespočetné množstvo kuchýň rôznych veľkostí a výsledky sú vždy vynikajúce. Takže keď máte všeobecnú predstavu o tom, čo chcete, dajte nám vedieť a nechajte všetku prácu na profesionálov. Pre ľahšiu orientáciu uvádzame niektoré základné opravy a vylepšenia, ktoré je bežne v kuchyniach naši profesionáli vykonávajú: výmena kuchynskej dosky, skriniek alebo celého kuchynského nábytku, obloženie stien a vymaľovanie existujúcich kuchynských liniek, elektrické práce (osvetlenie, elektroinštalácia, zásuvky, vypínače).

Často kladené otázky o renovácii kuchyne

Otázka: Ako môžem zrušiť objednanú rekonštrukciu?

Odpoveď: Ak už našu službu nepotrebujete a chcete ju zrušiť, postupujte takto: Začnite prihlásením do svojho účtu Wilio a kliknutím na Moje projekty. Kliknite na projekt, ktorý chcete zrušiť a v menu Možnosti vyberte Zrušiť projekt. To je všetko, čo potrebujete urobiť.

Otázka: Upratujete nehnuteľnosť po skončení služby?

Odpoveď: Naši odborníci si po ukončení práce nezabudnú upratať priestory. Ak však potrebujete dôkladné čistenie, aby ste odstránili aj tie najmenšie prachové častice, potom vám môžeme ponúknuť službu upratovania alebo hĺbkového čistenia. Toto je samostatná služba, ktorú si budete musieť rezervovať osobitne. 

Otázka: Približne koľko času trvá renovácia kuchyne?

Odpoveď: Závisí to od niekoľkých vecí, ako je veľkosť vašej kuchyne a zložitosť opráv a vylepšení, ktoré je potrebné vykonať. Po dokončení obhliadky vám však dodávateľ bude môcť poskytnúť časový odhad. 

Otázka: Aké sú zvyčajne náklady na renováciu kuchyne?

Odpoveď: Znova to závisí od niekoľkých faktorov. Po dokončení obhliadky vám však dodávateľ bude schopný poskytnúť odhad ceny, ktorý bude obsahovať zoznam všetkých nákladov. 

Otázka: Dokážete spracovať dodávku všetkých výrobkov a materiálov pre svoju službu?

Odpoveď: Áno, môžeme to urobiť, ak o to vopred požiadate. Náklady na materiál sa pripočítajú ku konečnej cene za vašu službu. 

Otázka: Môžete zlikvidovať odpad a staré kuchynské linky?

Odpoveď: Áno, poskytujeme službu odvozu a likvidácie odpadu, aby sme sa mohli postarať o všetok odpad. 

Otázka: Kúpil som si svoju novú kuchynskú linku, môžete mi ju prísť jednoducho  nainštalovať?

Odpoveď: Samozrejme. Ak potrebujete iba montážnu službu, potom ju považujte za vybavenú! Zadajte svoj dopyt na Wilio a ozvú sa vám skúsení montéri kuchýň s cenovou ponukou (väčšinou za hodinu práce). 

Otázka: Kde všade je služba Wilio dostupná?

Odpoveď: Služba Wilio je dostupná na celom Slovensku a v niekoľkých ďalších krajinách. Wilio zákaznícka podpora je k dispozícií od 09:00 do 17:00 hod. v pracovné dni.