Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Renovácia kuchynskej linky Bratislava

Renovácia kuchynskej linky? V tejto kategórii máme 17569 overených firiem a odborníkov z vášho okolia. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Renovácia kuchynskej linky Bratislava

Hľadáte renovácia kuchynskej linky Bratislava? Jednoducho vám pomôžeme nájsť kvalitných odborníkov aj v Ružinove, Petržalke. Služby môžete využiť aj v širšom okolí ako Lozorno, Modra, Záhorská Bystrica. Odborníci v tejto kategórii tiež robia: renováciu nábytku, renováciu okien, dverí, morenie dreva. Zabezpečia pre vás brúsenie a lakovanie kuchynskej linky, výmeny jednotlivých častí, odstránenie pôvodnej kuchynskej linky, výrobu a montáž novej kuchynskej linky a použijú pri tom štetec, ochranný lak, farbu, brúsku. Vyberte si najlepšiu ponuku pre renovácia kuchynskej linky Bratislava z našich špecialistov.

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.

Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

Čo  môžete očakávať od renovácie kuchynskej dosky cez Wilio? 

  • Všetku prácu vykonávajú plne kvalifikovaní a skúsení odborníci. Na dokonalú renováciu kuchynskej linky používajú odborníci lak na báze polymérových živíc, systémy na zladenie farieb a súpravy  na rôzne materiály. To zabezpečí, že konečným výsledkom bude vynikajúci finálny povrch ako nový. Tiež sa radi dozviete, že technici majú úplnú certifikáciu: ISO – Medzinárodná organizácia pre normalizáciu  a spĺňajú STN – Slovenské technické normy.
  • Kvalitná služba so zárukou. Technici väčšinou robia opravy kuchynskej dosky na báze metódy SMART, čo je skratka pre Small and Medium Area Repair Technology – technológia opráv pre malé a stredné oblasti. V kombinácii s množstvom techník používaných pri leštení povrchov sú vám dodávatelia schopní priniesť vynikajúce výsledky. 
  • Zlaďovanie farieb pomocou špičkových technológií. Na dosiahnutie dokonalosti sa kvalifikovaní dodávatelia nemôžu spoliehať na zladenie farieb len na základe vnímania očí. Preto špecialisti na opravy kuchynských pracovných dosiek používajú špeciálny softvér a vybavenie na vytvorenie farebného odtieňa, ktorý perfektne ladí s vašim existujúcim povrchom. Keď je to pripravené, technik ho použije na opravu poškodených plôch a na obnovenie ich lesku vylešteného vzhľadu. 
  • Pohodlná, časovo nenáročná a bezproblémová služba. Zistíte, že táto služba je v skutočnosti celkom pohodlná a prístupná. Môžete si ju ľahko rezervovať online pre akékoľvek zariadenie. Stačí zadať dopyt na Wilio web stránke alebo vo Wilio mobilnej aplikácii a do niekoľko minút sa vám ozvú dostupní odborníci na opravu kuchynských dosiek. 
  • Služba priateľská k životnému prostrediu. Ak ste typ priateľský k prírode, potom môžete mať z tejto služby určite dobrý pocit. Niekoľko jednoduchých prác môže oživiť to, čo už máte, a urobiť z neho nový nábytok. Nie je potrebné tvoriť odpad a nakupovať nové výrobky. Je oveľa ekologickejšie nechať si pracovnú dosku opraviť, ako ju nechať celú vymeniť za novú. Nehovoriac o tom, koľko času a peňazí vám to ušetrí.
  • Wilio je skvelé aj na opravy kuchynských skriniek. Spomenuli sme, že technici môžu opraviť aj vaše kuchynské skrinky. Skrinky sú náchylné na poškriabanie v priebehu času a používania. Môžu ich však tiež ľahko obnoviť. Poriadne si teda prezrite svoje skrinky a ak vám niečo na nich vadí, hoci aj tie najmenšie škrabance, potom ich špecialisti môžu takisto opraviť.  

Typy poškodenia kuchynských liniek, ktoré je možné opraviť pomocou povrchovej opravy: Odborníci si ľahko poradia s preliačinami, trieskami, zárezmi, škrabancami, škvrnami z agresívnych chemikálií, vypálenými miestami z horúcej panvice. Kozmetické opravy sú efektívne/účinné, pokiaľ bude neporušená štrukturálna integrita povrchu pracovnej dosky. V zásade sa technik postará o to, aby starostlivo preskúmal poškodené povrchy a určil najlepší postup pri ich opravách. Keď bude práca dokončená, vaša kuchynská linka bude vyzerať ako nová.  

Často kladené otázky 

Otázka: Kde všade je služba Wilio dostupná?

Odpoveď: Služba Wilio je dostupná na celom Slovensku a v niekoľkých ďalších krajinách.

Otázka: Môžem si túto službu rezervovať aj do podnikateľských priestorov?

Odpoveď: Áno, samozrejme, táto služba je vhodná pre domácnosti ako aj komerčné prevádzky. Bude to obzvlášť užitočné v prípade, že prevádzkujete podnik, kde sa podáva jedlo. 

Otázka: Ako dlho bude trvá renovácia kuchynskej linky?

Odpoveď: Toto vo veľkej miere závisí od rozsahu poškodenej povrchovej plochy. Čím väčšie poškodenie, tým dlhšie to bude trvať. Dĺžka prác bude závisieť, či sa renovuje kuchyňa v domácnosti alebo vo väčšej komerčnej prevádzke, ako napríklad reštaurácii.  (Zo skúseností vám môžeme povedať, že oprava na mieste kuchyne v domácnosti bude trvať 2 až 4 hodiny, zatiaľ čo väčšie komerčné kuchyne môžu trvať až 8 hodín. Ak však oprava zahŕňa výrobu niektorých časti linky na mieru, treba k tomu pripočítať čakaciu dobu. 

Otázka: Ako si môžem byť istý, že je možné opraviť poškodenie mojich povrchov na kuchynskej doske alebo skrinkách?

Odpoveď: Kvalifikovaní technici sú schopní dosiahnuť úžasné výsledky v 99% prípadov. Pokiaľ nie sú vaše povrchy veľmi poškodené, je zaručená úplná obnova. 

Otázka: Môžete opraviť dvere mojej kuchynskej skrinky?

Odpoveď: Áno, je to niečo, čo pre vás môžeme ľahko urobiť. Či už sú to škrabance alebo zvláštne škvrny, profesionáli môžu tieto povrchy obnoviť ľahko a rýchlo. 

Otázka: Ako skoro vie prísť dodávateľ?

Odpoveď: To závisí vyslovene od dostupnosti individuálneho technika. Termín a čas služby si dohadujete priamo s vybraným poskytovateľom. 

Všetky regióny

Regióny

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS