Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Renovácia okien

Najmite si skúseného odborníka na renováciu okien z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Renovácia okien

Potrebujete službu z oblasti renovácia okien? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na brúsenie a lakovanie rámov okien, výmenu skla a výmenu tesnenia. Cena obnovy okien sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: havarijná služba, náklady na dopravu, ktoré vám poskytne niektorý z našich 17605 odborníkov v danej kategórií

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Populárne lokality

Zobraziť viac

všetky

Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.

Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

Čo môžete očakávať od opravy dverí a okenných rámov cez Wilio? 

  • Odborné opravy dverí a parapetov, ktoré šetria váš čas a peniaze. Časom a používaním sa môžu rámy dverí a okien opotrebovať a čiastočne poškodzovať. Avšak technici, s ktorými spolupracujeme, majú prostriedky a know-how na obnovenie pôvodného stavu a vylešteného povrchu. Nie je teda potrebné, aby ste ich hneď vymenili. Namiesto toho sa môžete rozhodnúť pre našu spoľahlivú službu opravy dverí a okenných rámov. Je to oveľa lacnejšie ako výmena, je to rýchlejšie a úplne bezproblémové. Typy poškodenia, ktoré je možné obnoviť. Medzi najbežnejšie typy poškodenia, ktoré môžu utrpieť vaše rámy dverí a okien, patria praskliny, škrabance, odštiepenie, rezné rany, škvrny, vyvŕtané otvory, poškodenie vlámaním alebo teplom. Okná aj okenné rámy sú navyše vystavené aj negatívnym poveternostným vplyvom vonkajšieho prostredia, takže to nakoniec tiež spôsobí určité škody. A hoci náklady na úplnú výmenu rámov sú podstatne vyššie, môžete si vybrať  oveľa lacnejšiu alternatívu. Pomocou kozmetických opráv môžu technici obnoviť krásny a reprezentatívny stav vašich rámov. 
  • Zladenie farieb s moderným softvérom a vybavením. Bolo by veľmi ťažké zosúladiť farbu produktu potrebného na opravu s pôvodným povrchom iba vizuálne/podľa oči. Preto sa technici uchyľujú k vysoko presnému softvéru a hardvéru, ktorý dokáže určiť presný odtieň konkrétnej farby a dospieť k dokonalému spojeniu. Takto úplne eliminujú riziko ľudskej chyby. Takto si môžete byť istí, že technici vám poskytnú čo najpresnejšie výsledky. 
  • Všetky práce vykonávané plne kvalifikovanými odborníkmi. Technici, ktorí vykonávajú opravy, majú prístup k špičkovému zariadeniu a so sebou majú všetky potrebné nástroje na dokončenie práce. Okrem toho majú značné profesionálne skúsenosti, takže si môžete byť istí, že urobia úžasnú prácu. Používajú tiež vysoko kvalitné materiály a usilovne pracujú, čo robí túto službu tak skvelým riešením, keď potrebujete tento typ domácich opráv. Technici majú navyše všetku potrebnú akreditáciu a dodržujú normy STN. 

Výhody opráv vašich dverových a okenných rámov cez Wilio. Hlavnou výhodou opravy vašich dverových a okenných rámov je skutočnosť, že je oveľa lacnejšia ako ich výmena. Trvá to tiež oveľa menej času a úsilia/práce, ako inštalácia nových dverí alebo okien. Okrem toho  môžete mať dobrý pocit, že trochu pomôžete životnému prostrediu. Vyradené materiály napokon neskončia na skládke. V skutočnosti vďaka našej oprave rámov a dverí  sa nevytvorí  žiadny odpad. 

Oprava parapetu z tehál a kameňa. Čo keď sa vám tiež poškodili vaše tehlové a kamenné konštrukcie súvisiace s dverami a oknom? V takom prípade s radosťou zistíte, že s týmto vám môžeme tiež pomôcť. Kvalifikovaní dodávatelia majú všetky vedomosti a zručnosti na vykonávanie týchto opráv, vrátane opráv kamenných parapetov a obnovy kameňa alebo muriva okolo vašich okenných rámov a dverí. Odborníci môžu ľahko farebne zladiť vaše existujúce štruktúry. Inými slovami, farba, zrnitosť a povrchová úprava budú dokonale obnovené použitím kompozitných kamenných výplní, takže ich nebudete vedieť rozlíšiť od originálu. Tu je to, čo pre vás môžeme opraviť: opravy kamenných parapetov, poškodené rohy kamenných stien a praskliny muriva, farebné a zladenie textúry kamenných a tehlových stien, obnova štiepaného kameňa a tehál.

Často kladené otázky 

Otázka: Opravujete aj čiastočne presklené interiérové dvere?

Odpoveď: Áno, žiadne obavy. Aj keď sú vaše dvere čiastočne zasklené, môžeme opraviť škrabance na skle a na samotných dverách. 

Otázka: Môžem si služby z Wilio rezervovať aj pre svoje podnikateľské priestory?

Odpoveď: Áno, technikom vyhovuje práca v domácnostiach aj v komerčných zariadeniach.  

Otázka: Koľko času si vyžaduje oprava dreveného okenného rámu?

Odpoveď: To samozrejme úplne závisí od typu a rozsahu poškodenia. Môžeme však pokojne povedať, že práca na nehnuteľnostiach v domácnosti trvá približne 2 až 4  hodiny, zatiaľ čo v niektorých komerčných priestoroch môže práca trvať až 8 hodín. Technik vám presný čas opravy stanoví po obhliadke.

Otázka: Ako dlho trvá, kým opravené veci/predmety budú plne funkčné?

Odpoveď: Po drobných opravách štandardne ihneď po oprave. V každom prípade vám váš technik poradí, aké sú vhodné čakacie doby, kým s opravenými predmetmi budete môcť bezpečne manipulovať

Otázka: Bude opravená oblasť javiť stopy poškodenia alebo vyzerať ako nová?

Odpoveď: Vďaka špičkovému zladeniu farieb a rafinovanému spracovaniu nebude po poškodení viditeľná žiadna stopa. V 99% prípadov môžeme dodať kompletnú obnovu, ktorá vyzerá ako nová. 

Otázka: Kde všade je služba Wilio dostupná?

Odpoveď: Služba Wilio je dostupná na celom Slovensku a v niekoľkých ďalších krajinách.

Otázka: Môžem dostať službu v krátkom čase?

Odpoveď: Toto je možné dohodnúť individuálne s potenciálnym majstrom. Termín a čas dodania služby si dohadujete priamo s ním. 

 

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS