Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Rozvodné a poistkové skrine - montáž a oprava

Najmite si skúseného odborníka na rozvodné a poistkové skrine, ich montáž a opravu, z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Rozvodné a poistkové skrine - montáž a oprava

Potrebujete službu z oblasti rozvodné a poistkové skrine - montáž a oprava? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na opravy a montáže domových rozvádzačov, elektromerových rozvádzačov a zásuvkových skríň. Cena inštalácie a opravy ističovej skrinky sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: záslepka, krabica a zámok, ktoré vám poskytne niektorý z našich 19579 elektrikárov v danej kategórií

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Populárne lokality

Zobraziť viac

všetky

Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.

Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

Prečo by ste si mali najať elektrikára cez Wilio?

Vylepšite si bezpečnosť svojej domácnosti bezpečnou výmenou starej alebo poškodenej rozvodnej alebo poistkovej skrine.

  • Kvalifikovaní a skúsení elektrikári. Wilio sa spolieha iba na kvalifikovaných elektrikárov, ktorí sú tiež skúsení, poistení a plne vybavení najnovšími nástrojmi a testovacími súpravami. Naši elektrikári vykonávajú služby výmeny poistkových skríň podľa platných noriem. Technici počas dokončovania práce dodržiavajú všetky bezpečnostné štandardy a vždy uplatňujú osvedčené postupy odvetvia. 
  • Odborná výmena poistkovej skrinky. Pred skutočnou výmenou poistkovej skrinky skontroluje certifikovaný elektrikár vašu elektrickú inštaláciu, či neobsahuje nejaké poruchy. Pred inštaláciou novej spotrebiteľskej jednotky bude musieť vyriešiť všetky možné problémy. Upozorňujeme, že z našich riešení opráv zariadení môžete mať prospech, ak máte pokazený kuchynský spotrebič, ktorý je potrebné opraviť. Na opravu domácich spotrebičov sa poskytuje 1-ročná záruka. 
  • Testovanie výmeny poistkovej skrinky. Po nainštalovaní novej jednotky spotrebiča elektrikár znova otestuje váš elektrický systém a zaistí, aby bolo nové zariadenie a všetky obvody bezpečné a funkčné. Technik vám v tejto chvíli poskytne osvedčenie o elektrickej inštalácii. Dôrazne vám odporúčame, aby ste ich uschovali pre prípad potreby v budúcnosti. 
  • Pohodlná online rezervácia. Na webovej stránke alebo v mobilnej aplikácii Wilio (stiahnutie možné z App Store alebo Google Play) jednoducho zadáte svoj dopyt, kde stručne uvediete, o čo ide / čo potrebujete. Do niekoľkých minút vás oslovia dostupní elektrikári vo vašom okolí. Na základe cenovej ponuky a ich hodnotení si vyberiete elektrikára, ktorý vašim potrebám najviac vyhovuje.

Dôležitá poznámka: Nikdy neuvažujte o výmene alebo namontovaní rozvodnej alebo poistkovej skrine sami, pokiaľ nie ste kvalifikovaným elektrikárom na vykonávanie elektrických prác a skúšok v súlade s normami.

Prečo potrebujete vymeniť starú poistkovú skrinku za novú modernú jednotku? Oba typy zariadení riadia distribúciu elektriny v budove obvodmi. Akýkoľvek druh chybného zariadenia vo vašej domácnosti môže dokázať účel vašej poistkovej skrinky, tj dočasne zastaví elektrický náboj v uvedenom obvode, kým sa problém nevyrieši. Rozdiely medzi starou a novou poistkovou skrinkou je ten, že poistkové skrinky starého typu s opakovane použiteľnými poistkami sú určené iba na ochranu obvodu a neposkytujú žiadnu ochranu pred úrazom elektrickým prúdom. Ďalej sú také dosky vyrobené čiastočne z horľavých materiálov (môžu mať plastový kryt alebo majú drevený chrbát). Toto z nich robí  zariadenie, ktoré môže ohroziť váš domov a váš život. Na druhej strane sú najnovšie domáce poistné skrinky navrhnuté tak, aby zvyšovali vašu elektrickú bezpečnosť vo vašej domácnosti. Moderné poistné skrinky uzavreté v kove sú bezpečnejšie ako staromódne poistkové dosky a jednotky s termoplastickým alebo dreveným krytom, pretože sa znižuje riziko požiaru. To isté platí o minimálnom riziku úrazu elektrickým prúdom. Moderná poistková skrinka bezpečne vypne, keď dôjde k preťaženiu elektrického obvodu, zatiaľ čo poistka v starej poistkovej skrinke by sa mohla prehriať a roztaviť, a tak spôsobiť požiar, aj keď zariadenie zastaví tok elektrického náboja v konkrétnom elektrickom obvode. 

Energetická účinnosť vášho domu sa tiež zvýši, keď nainštalujete kvalitnú domácu rozvodovú jednotku. Ak vlastníte nehnuteľnosť v prenájme, výmenou starej poistkovej skrinky za novú v súlade so stavebnými predpismi zaistíte bezpečnosť vašich nájomníkov a samotnej nehnuteľnosti.

Často kladené otázky 

Otázka: Potrebujem zmeniť plánovaný termín realizácie. Ako to urobiť?

Odpoveď: Termín a čas služby si dohadujete priamo s vybraným poskytovateľom. Jednoducho napíšte svojmu dodávateľovi služby a potvrďte si s ním nový termín.

Otázka: Dokáže poskytovateľ prác pracovať s materiálmi zákazníka?

Odpoveď: Áno, dokáže. Môžete si však vyžiadať aj dodávku materiálu od poskytovateľa služby. Očakávajte, že sa to prejaví v cene. Zároveň pri dodávke materiálu si váš vybraný dodávateľ môže pýtať preddavok na nákup materiálu.

Otázka: Ako dlho bude elektrikárovi trvať výmena poistkovej skrinky?

Odpoveď: Trvanie služby bude závisieť od niekoľkých faktorov, napríklad od typu zariadenia, ktoré sa bude inštalovať, stavu starej skrinky a existujúceho zapojenia, ako aj od toho, ako dlho budú trvať testy po inštalácii / výmene. Výmena poistkovej skrinky sa spravidla vykoná do 4 hodín vrátane vykonania akýchkoľvek testov. 

Otázka: Aké príznaky by som mal hľadať, aby som sa rozhodol, že je potrebné vymeniť poistkovú dosku?

Odpoveď: Dobre, ak vlastníte staromódnu poistkovú skrinku, napríklad s drevenou zadnou stenou alebo starým ističom, ktorý sa napríklad prehrieva, je najlepšie vymeniť ho za modernú a bezpečnú domácu spotrebnú jednotku ihneď, najmä kvôli bezpečnosti. Aj správne fungujúce staré navíjacie poistkové dosky môžu ohroziť váš život, pretože obsahujú horľavé materiály.

Otázka: Ponúkate pohotovostné elektrické opravárenské služby?

Odpoveď: Áno. Na Wilio si môžete zarezervovať elektrikára na akúkoľvek službu. Veľa z nich robí aj pohotovostné zásahy.

Otázka: Kde všade je služba Wilio dostupná?

Odpoveď: Služba Wilio je dostupná na celom Slovensku a v niekoľkých ďalších krajinách.

 

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS