Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Servis okien, oprava okien Košice

Hľadáte okenára na servis okien, opravu okien v lokalite Košice? V tejto kategórii máme 17651 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Servis okien, oprava okien Košice

Hľadáte servis okien, oprava okien Košice? Jednoducho vám pomôžeme nájsť kvalitných odborníkov aj v Dargovských hrdinov, Ťahanovciach. Služby môžete využiť aj v širšom okolí ako Modlava nad Bodvou, Valaliky, Bukovec. Odborníci v tejto kategórii tiež robia:nastavenie okien, premazanie kovania a tesnenia. Zabezpečia pre vás impregnáciu a ošetrenie krídla a rámu okien a použijú pri tom náradie - násobiče momentu, kladivo, skrutkovač, kľúče a náhradné diely. Vyberte si najlepšiu ponuku pre servis okien, oprava okien Košice z našich opravárov.

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Dopyty

Najnovšie dopyty od našich zákazníkov

Servis okien, oprava okien

Na obrazku su balkonove dvere, ale ide o 2 vyklapacky z juznej strany domu, ktore po rokoch uz nedokonalo tesnia. Potrebuju asi vymenit a mechanizmus vyklapaciek asi nastavit tak, aby lepsie tesnilo.

Peter K.
Bratislava
Servis okien, oprava okien

Dobry den, na balkonovych dverach sa mi zlomil pant (okna su znacky hertop) + hladam servis na namazanie a kontrolu tesnenia 7x okno 2x dvere

Ondrej P.
Bratislava
Servis okien, oprava okien

Potreboval by som nastaviť + vymeniť tesnenia na 3 bežné, dvoj-kridlove plastové okná. Je cítiť, ako teraz v zime prefukuje chlad na niektorých miestach. 3 okná, 2 krídlové Tesnenie je tmavé a je uložené v drazke. Okrem toho spolu s novým tesnenim okná aj nastaviť, aby mali dobrý prítlak.

Matej U.
Bratislava
Montáž okien

Potrebujem vymenit tesnenie na jednom plastovom okne. Mam zakupene, pripadne ak mate ine kvalitne zarucene tesnenie, mozme sa dohodnut.

Jakub M.
Košice
Montáž okien

Prosím o opravu okna, rukoväť nejde pretočiť a teda sa okno nedá kompletne uzavrieť. Možné je iba otvorenie na vetračku alebo pozícia na fotke.

Pavol F.
Košice
Montáž okien

Dobry den, prosim Vas o ponuku na plastove okna podla specifikacie uvedenej v prilohe. Miesto montáze: Jakubovany Prosim nacenit aj demontáž a likvidaciu starych okien.

Ondrej B.
Jakubovany
Montáž okien

dvere netesnia fuka popri pantoch treba urobiť nive pritlačne bidy na dvere ako na sposobe vetračky aby boli dvere viac pritlacene jedna sa kovanie MACO

Jan T.
Bratislava
Montáž okien

Potrebujem opraviť 2 platove okna na byte. V kúpeľni mensie sa neda zavriet poriadne - zrejme kovanie treba vymenit. V obyvacke je vacsie okno, ktore poriadne netesni. Ostatne 3 okna tiez zrejme pretesnit treba. Dakujem

Michal K.
Dolný Kubín
Montáž okien

potrebujem renovovat 2 okna zatial moze byt provizorne riesenie. vymena skla a zaistenir spodneho prehniteho ramu okna.

Richard S.
Štiavnické Bane
Montáž okien

jedná sa o bočné vchodove dvere do garáže a vnútorné garazove dvere do vedľajšej mietnosti. vchodove do garáže musia byt uzamykatelne vo viac ako jednom bode.

Ondrej K.
Prusy
Montáž okien

Vymena dvoch starych drevenych okien za dve plastove , rozmery cca 90x60 , jedna sa o interier kupelna...wc ...

Marek D.
Ilava
Montáž okien

Prosim o nastavenie 4ks plastovych dveri (2ks na balkon, 2ks na terasu) v rodinnom dome. Instalacia okien/dveri prebehla 08/2018.

Tomas G.
Trenčianska Turná
Montáž okien

trojsklo, vonkajšie rolety, rozmery okien šxv 235x145cm (O+O+OS, rolety); 130x160cm (O+OS, nad okenné rolety); 130x160cm (O+OS, nad okenné rolety)

Marián Z.
Komárno
Montáž okien

Balkónové dvere sú skrížené - zle sa zatvárajú. Ďalšie majú povolenú kľučku (skutka už sa nedá dobre uchytiť) a asi aj preto netesnia dobre.

Dušan F.
Hviezdoslavov
Montáž okien

Potrebná kontrola strešného okna, tesnení kvôli prílišnej vlhkosti v miestnosti. Prípadne výmena okna alebo tesnení.

Lucia B.
Miloslavov
Montáž okien

Potrebujeme nastavit okno aj na vetracku, zaroven opravit klucky na viacerych oknach - pri zavreti sa neotocia na 100%. Zaroven nastavenie pri zatvarani okien

Peter Š.
Chorvátsky Grob
Montáž okien

Dobrý deň potrebujeme v byte: - vymeniť pánty a krytky na 3 oknách + balkónové dvere - opraviť kovanie na balkónových dverách - nastaviť okná

Magdaléna B.
Zálesie
Montáž okien

Cena za plastove okno, dvojkridlove aj s montazou. Obidve otvaranie na vetracku, na jedno sietka proti hmyzu. Staci uplne najzakladnejsie, nakolko je to druhe okno na balkone. Rozmer :š 2,1m v: 1,3m.

Roman H.
Šamorín
Montáž okien

Rada by som dostala cenovú ponuku na dobudovanie dverí na balkón. Balkón je čiastočne zasklený a vychádza sa z neho na záhradu. Rozmer cca. 1,2mx2,3m.

Katka G.
Hamuliakovo
Montáž okien

V byte kde mame 10 okien a jedny plastove balkónové dvere potrebujeme ich kovania Wink Haus nastaviť a premazat. Dvere uz idu tazko.

Ivan G.
Bratislava
Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.
Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

Servis okien, oprava okien 

Okná sú dôležitým štrukturálnym a vizuálnym prvkom. Sú tiež veľmi náchylné na poškodenie - či už je to z dôvodu nepriaznivého počasia alebo opotrebovaných komponentov. Naši profesionáli vaše okná opravia (alebo vymenia) čo najskôr, aby sa obnovila bezpečnosť a energetická účinnosť. 

Opravy domácich okien 

Naše služby v oblasti opráv sa vzťahujú na všetky typy okien bez ohľadu na tvar, veľkosť alebo umiestnenie. 
Oprava okna s dvojitým sklom - Vlhkosť medzi sklami naznačuje narušené tesnenie. To často spôsobuje zníženú energetickú účinnosť a viditeľnosť. 
Oprava rozbitého okna - Rozbité sklo? Rozbité krídlo? Neotvára sa? Môžeme to napraviť! 
Oprava rámu okna - Zhnitý alebo poškodený rám okna? Žiaden problém. Drevo a materiály, ktoré držia okná na svojom mieste, sa môžu poškodiť, ak nie sú utesnené a chránené. 
Oprava mechanizmu okna - Moderné okná, napríklad krídlové a markízy, majú pohyblivé časti, ktoré sa môžu ľahko poškodiť. Zámky, pánty a páky kľuky, to všetko zvládnu naši odborníci. 
Oprava skla okna – Bolo sklo poškodené? Aj o to sa môžeme postarať. Môžeme tiež opraviť dvere s veľkými posuvnými clonami. Je úžasné, čo môže čisté nové sklo urobiť. 
Strešné okná, izolované sklá, obrazové okná a ďalšie – Naši profesionáli vedia pracovať so všetkými druhmi okien. A tam to ani zďaleko nekončí.  Môžeme opraviť poškodenú farbu na exteriéri, zavesiť žalúzie, vymeniť odizolovanie - sme skutočne všestranný na opravy a úpravy. 

STOJÍ OKNO ZA OPRAVU? 

Jediný spôsob, ako to zistiť, je zavolať opravára, ktorý vie škodu presne určiť. Okná nepredávame, takže sa môžete spoľahnúť, že vadu čestne a nestranne ohodnotíme. Ak sa ukáže, že potrebujete nové okno (alebo okná), môžeme vaše existujúce vymeniť za moderné, energeticky efektívne okná. 

Bežné typy poškodenia okien, ktoré opravujeme: 

Voda. Infiltrácia vody cez netesné okno vystavuje váš domov riziku plesní a poškodenia vašich stien, podláh alebo nábytku. V závislosti od príčiny úniku môže byť potrebné nové tesnenie alebo výmena celého okna. 

Ťažkopádne otváranie a zatváranie. Jedno alebo viac okien sa nebude dať úplne otvoriť ani zavrieť. Okno, ktoré sa nedá úplne zatvárať, spôsobuje, že vám uniká teplo z domova a tiež vystavuje vašu domácnosť možnému vlámaniu. 

Prasknuté alebo chýbajúce sklo. Toto môže byť najočividnejší znak, ktorý potrebujete opraviť, a mali by ste sa ním zaoberať pri prvých príznakoch poškodenia, aby ste predišli zraneniu, úniku tepla alebo infiltrácii škodcami. Hmlisté sklo. Okná, ktoré sa často zahmlievajú, sú pravdepodobne neúčinné a nedokážu zabrániť prenosu tepla a vzduchu medzi interiérom a exteriérom. 

Kedy je najlepšie vymeniť okná? 
Najlepšie je riešiť opravu alebo výmenu okna s prichádzajúcou jarou alebo začiatkom leta. 

Oprava okien na jeseň a v zime 
Samozrejme, sú chvíle, keď sa nemôžete s opravou čakať a musíte to riešiť v chladnom počasí. Má to aj svoje plusy. Najväčšou výhodou výmeny okien v sezóne „mimo“ sú skrátené čakacie doby. Keďže mnohí si opravy nechávajú práve na jar či leto, pracovníci majú v zimných mesiacoch “prázdne diáry”. 

Ako si vyberiem náhradné okenné sklo? 
Nové okná ponúkajú pokročilé sklenené prvky na zvýšenie energetickej účinnosti. 

Prehľad niekoľkých najbežnejších možností: 
Dvojité okná majú dve tabule skla, medzi ktorými je vzduchová kapsa. Trojité okná sú hrubé tri tabule a majú dve vzduchové vrecká na priechod tepla. Prívod plynu s argónom alebo kryptónom ešte viac spomaľuje prenos tepla. Povlaky zo skla s nízkym obsahom odrážajú teplo skôr ako ho absorbujú cez sklo. Dištančné prvky s teplými okrajmi znižujú prestup tepla po obvode okna. 

Inštaláciou okien s vysoko účinným sklom by ste mohli výrazne znížiť účty za energiu a nadobro eliminovať prievan, vďaka čomu bude váš domov teplejší v každom ročnom období. 

Ako si môžem vybrať materiál okenného rámu? 
Na výber máte zo troch základných materiálov okenných rámov: 
Vinyl je najpopulárnejší, pretože je cenovo dostupný, efektívny a nenáročný na údržbu. 
Sklolaminát je o niečo drahší, ale ponúka tiež efektívny výkon, odolnosť a nízku údržbu. 
Hliník je najvhodnejší na komerčné použitie. 

Čo ovplyvňuje náklady na výmenu okien? 
Všetky faktory diskutované vyššie - štýl okna, sklenený obal a materiál rámu - ovplyvňujú náklady, rovnako ako veľkosti, množstvo a kvalita okien, ktoré inštalujete. 

Oplatí sa mi vymeniť okná? 
Áno, výmena vašich okien sa oplatí, ak odpoviete „áno“ na ktorúkoľvek z nasledujúcich otázok: Je sklo horúce alebo studené na dotyk? Už vás unavujú vysoké účty za kúrenie a chladenie? Sú vaše okná poškodené alebo ťažko ovládateľné? Je čistenie okien záťažou? Chcete zvýšiť domácu hodnotu? Ste pripravení dať svojmu domu nový vzhľad, zvnútra i zvonku? Chcete do svojho domu pridať viac prirodzeného svetla? 

Aké sú výhody výmeny okien? 
Ak sa rozhodnete investovať do nových okien, budete mať z toho niekoľko výhod: 
Nižšie účty za energie 
Vylepšené jednoduché používanie 
Čistenie bez námahy 
Malá alebo žiadna údržba (v závislosti od materiálu rámu) 
Zvýšená hodnota pri ďalšom predaji 

Ako si mám vybrať spoločnosť na výmenu okien? 
Niektorí vlastníci domu sa zameriavajú na výber správnych okien, ale zabúdajú na starostlivý výber opravára. Ak sú vaše okná nainštalované zle, nikdy nevyužijú svoj potenciál. Najlepšie výsledky dosiahnete, ak budete hľadať tieto vlastnosti: 
Tím špecializovaných odborníkov 
Záruka 
Priamy kontakt s cieľom prediskutovať vaše potreby a otázky
Doživotné záruky na materiál a prácu

Regióny